Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Информация за потребителите

Кой с какво се занимава?

Dzvera снимка Dzvera 20 февруари 2010 - 17:07

Здравеите,аз съм на 38 и се занимавам с височинни ремонти все още. :icon_wink2:
Отговори

vr12 снимка vr12 11 март 2010 - 21:54

эдравейте и от мен на 28 съм и съм ел техник монтажник и монтьор в строителството и обэавеждането от врачанско но живея в дупница и работя в софия
Отговори

McCoy снимка McCoy 20 април 2010 - 23:00

Здравейте, казвам се Боян Вълков na 20 г. от Бургас. Завършил сьм Асансьорна и подемна техника в ПГЕЕ, но така протекоха обстоятелствата, 4е не работя по нея.Сега съм военен (неженен). Съвсем от скоро съм тука и адски много доволен от сайта, помогна ми доста за колицата. Карам Вектра Б x20dtl :icon_wink2:
Мнението беше редактирано от McCoy: 20 април 2010 - 23:02
Отговори

Nqkoi снимка Nqkoi 20 април 2010 - 23:20

Като стана дума- кажи речи на 30 и участвам в шоу с орли. Зимата и с папагали. Слаб сезон, какво да го правиш.
Отговори

INTRUDER снимка INTRUDER 21 април 2010 - 03:32

Здравейте колеги на 26 г. съм Завърших Електротехникум Н.Вапцаров Специалност Ел.Обзавеждане но по стечение на обстоятелствата станах Химик Технолог в една леярна за цветни метали а също така и шофиор на тежкотоварен автомобил във същата ...
Отговори

jivko снимка jivko 21 април 2010 - 20:32

Здравейте! На 29г. съм. Завършил съм Минен техникум, прекъснал задочно обучение ТУ Габрово - Електоенергетика и електроснабдяване. Занимавам се с охранителна техника - във фирма производител, и монтаж.
Отговори

Shmortz снимка Shmortz 25 април 2010 - 15:40

 Shmortz, на 15 May 2006, 23:04, каза:

А здравейте и от мен, :opc:
казвам се Иван, от Кърджали съм ,в момента съм на 27, завършил съм средното в техникума по електроника специалност Автоматизация на производството, бакалавър Електроника в ТУ-Габрово, и недипломиран магистър по Електроника пак в Габрово, в момента работя в сервиз за касови и таксиметрови апарати и устройства с фискална памет, ел.везни компютри, периферия и т.н. Обичам много да се занимавам с каква ли не електроника, и техника в това число и автомобите. :manta:


Ето ме и мен пак, по настоящем работя в един завод в поддръжката на автоматизацията и от повече от 2 години се занимавам сериозно и главно с автомобилна електроника (инсталации, ремонт на модули, диагностика и т.н.) скоро смятам да почвам само с това да се занимавам, още не съм решил твърдо къде ще е това, имам доста варианти и предложения.
Отговори

Opel Astra TDLS снимка Opel Astra TDLS 25 април 2010 - 15:57

аа здравейте и от мен на 22 години съм учил съм в електротехникум варна....по стечение на обстоятелствата не работя по специалността.Доста далеч съм от нея работя в "ТИМ"-Варна.....Занимавал сам се с внос на коли от германия и италия....
Отговори

denontel снимка denontel 04 май 2010 - 13:39

ученик в края на 11 клас след 12 следване уча в гхп пловдив <благоев.
Отговори

007 снимка 007 05 май 2010 - 11:53

Симеонов , Калин Симеонов :) 22 години. Малчика съм завършил в Пловдив. Ремонтирам ел. двигатели и ел.инструменти както и стартери :)
Отговори

zdravkop снимка zdravkop 05 май 2010 - 19:25

Мисля, че съм се представял преди години, но тъй като смених работата от няколко месеца, реших да актуализирам заниманието си. И така- от декември миналата година съм директор на Център за настаняване от семеен тип в Плевен. В една друга тема описах малко повече за центъра. Работата с деца не може да се сравни с никоя друга- отговорността е много голяма, но в замяна на това получаваш едно детско сърчице и една неподправена детска обич, което задължава страшно много.
Отговори

Dundi снимка Dundi 29 май 2010 - 22:39

Здравейте казвам се Деян Александров на 21 години,от Свищов завършил съм ПГ Асен Златаров гр.Свищов Спец.Техник на електронна техника, в момента съм студент в Русенския университет спец. Електроника 2-ра година.Отностно Корсата е първата ми кола след издаването на книжката ми и съм много доволен от нея след тези километри.. :newsm05_41:
Отговори

predator13 снимка predator13 30 май 2010 - 09:18

здравейте и от мен, казвам се Цветан, на 31 години живея в Пловдив . В момента работя като шофьор в една козметична фирма.
Отговори

exp0se снимка exp0se 30 май 2010 - 21:25

Все още ученик,със специалност "Радио и телевизионна техника".След завършването мисля да се насоча към някой университет,но още го мисля.. :newsm05_41: Марката си ми е страст от няколко години насам и няколко човека ( члена на клуба ) зарибих покрай мен... :D
Отговори

-=(RANGER)=- снимка -=(RANGER)=- 17 юни 2010 - 11:52

Нека и аз се отбележа в тази тема :devil-smiley-019: Казвам се Радослав. На 20 съм. Горд собственик на астра ф. По принцип от Смолян, но дефакто в София от 5 години вече.Работя в заложна къща и уча телекомуникации в НБУ първа година.
Отговори

gosho снимка gosho 02 септември 2010 - 19:52

Здравейте казвам се Георги Караангов с. Генерал Тодоров общ. Петрич.Работя като локомотивен машинист в локомотивно депо Дупница.
Отговори

t_g_stoev снимка t_g_stoev 02 септември 2010 - 21:38

:) незнам колеги аз с какво да започна.бачкал съм много неща,но най дълъг стаж имам като DJ(17 год)работя принципно с поп фолк и хаус.ако някой го интересува нещо нека пита :)Иначе съм на 34 год.
Мнението беше редактирано от t_g_stoev: 02 септември 2010 - 21:41
Отговори

BatSlav снимка BatSlav 02 септември 2010 - 21:50

Здравейте на всички казвам се Светослав и ви пазим нощем докато спите :icon_smile2: ....(в.......ещ).
Мнението беше редактирано от BatSlav: 14 януари 2012 - 20:12
Отговори

Зенит-е снимка Зенит-е 02 септември 2010 - 22:49

 BatSlav, на 02 Sep 2010, 22:50, каза:

в.......ещ

Защо криеш, че си военен (военнослужещ). Аз също съм такъв (офицер) и даже съм започнал службата си в твоя град (Ямбол) в не далечната 2002г.
Мнението беше редактирано от Зенит-е: 04 септември 2010 - 00:49
Отговори

astra_boy снимка astra_boy 03 септември 2010 - 23:04

Здравейте.роден съм във Варна и си живея там.По професия съм си тираджия и работя като такъв.ЗА момента съм в Испания и работя тук в град Castellon aко има някои от Испания да :icon_smile2:
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg