Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Шумен

Шумен строЙ се преброй се !

Коцето-Шумен снимка Коцето-Шумен 05 юни 2008 - 19:34

Шумен строЙ се преброй се ! хайде да видим кой сме че станахме май доста пък подфорума умре нещо! хайде пишете можем да сме си взаймно полезни аз скоро напускам работа и ставам студент пак ...имаме първи клиент даже колегата шунтер ще се сдобие с ел стъкълца! :mhihi:
Отговори

shunter снимка shunter 06 юни 2008 - 07:31

Аз съм "ЗА", да се направи една сбирка. А относно ел. джамовете чакам с нетърпение...
Мисля че трябва да я щракна вече някоя снимчица да се види, не че нещо ама...
Отговори

Tami снимка Tami 06 юни 2008 - 09:13

Бройте и мен , само кажете кога и каде.
Отговори

Коцето-Шумен снимка Коцето-Шумен 06 юни 2008 - 15:34

УАУ трима души ! страхотия ! на Ицо ще му звънна, сега врънкам половинката да я водя на заслонче тази вечер ако успея да я навия ще стане банкета на гората с тайфата :) :blink: :mhihi: :mhihi:
Отговори

Yamaha^R7 снимка Yamaha^R7 06 юни 2008 - 22:13

Готино временце за заслон4е :mhihi:
Отговори

Коцето-Шумен снимка Коцето-Шумен 06 юни 2008 - 23:28

в дъжд и сняг и най хубаво в гората под страхята ! до огънчето !Публикувано изображение
Еш как пуше куминчето ! :mhihi: :mhihi:
Отговори

Yamaha^R7 снимка Yamaha^R7 07 юни 2008 - 12:21

Брееея пекъни сте биле , ама другия път преместете тая талига от там 4е сме в друг форум май :mhihi:
Отговори

Коцето-Шумен снимка Коцето-Шумен 07 юни 2008 - 17:29

Публикувано изображение
Публикувано изображение
:mhihi: ако е топличко !
Публикувано изображение
ако нее :)
на Колегата красавицата :
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Отговори

shunter снимка shunter 08 юни 2008 - 17:03

Прибирам се сега от В. Търново и викав организацията направена, ама уви май няма да я бъде. Ако все още има съгласни драснете по некой ред да се разберем нещо.

ПП: Това за "красавицата" ми хареса, ама е доста далече от пълния смисъл на думата (то си и личи на едната снимка). Мерси все пак!
Отговори

TPOXATA снимка TPOXATA 11 юни 2008 - 01:22

Опел клуб - Шумен, кво се излагате бе :) Да качвам ли пак снимките да припомня кво беше га бяхме млади :) Ако няма в Шумен да се събирате - идвайте във Варна. Ама той Коцето като дойде и забравя да се обади... Не му се обикаля още 3км да ме види... Пфу! Срамота!
Отговори

Yamaha^R7 снимка Yamaha^R7 13 юни 2008 - 14:47

Трохи аз не знам в шумен да има клуб на опел :kuku:
Ако клуб се нари4а 2 ма 3 ма с опели ....... съгласен съм , вий сте :beer: въпреки 4е не съм в него.
Не се събират щото се знайме колко сериозна организация имат Шуменските опелисти :clap:
А между другото аз мисля 4е съм си млад :sun:
Отговори

Tami снимка Tami 13 юни 2008 - 21:42

Здравейте пичове , има ли желащи за ходене на сбора в Калояново на 06.07 ???
Отговори

Yamaha^R7 снимка Yamaha^R7 13 юни 2008 - 22:29

Мараба , аз съм навит но едва ли ше си зглобя колата до тогава ..... а може би и ще съм на рали БГ :kuku:
Отговори

shunter снимка shunter 14 юни 2008 - 15:33

В момента агитирам едни приятелчета да ходим, така че може да се съберем да измислим нещо.
Отговори

Tami снимка Tami 15 юни 2008 - 08:39

ОК , то и аз не съм много сигурен дали ще ходя ама ши видим ко ши са измисли :dance:

Ако искате една срещичка на по бира довечера :mhihi:
Отговори

Коцето-Шумен снимка Коцето-Шумен 15 юни 2008 - 12:45

сега учкам за държавен и тормозя жената вечерно време и немам време да ви видя пичове ...само да завърша веднъж!
Отговори

TPOXATA снимка TPOXATA 16 юни 2008 - 15:09

Тоз пък и той... Задоми се и вече забрави приятелите си. Алооооооооо само да ми свърши сесията на 20-ти идвам и ти изпускам гумите на ръждивия грозен смотан обран откъм екстри хлОпел! :mhihi:
Отговори

Коцето-Шумен снимка Коцето-Шумен 16 юни 2008 - 15:42

ни тъ обичам вечи ! :mhihi:
Отговори

shunter снимка shunter 19 юни 2008 - 20:44

 Tami, на Jun 13 2008, 10:42 PM, каза:

Здравейте пичове , има ли желащи за ходене на сбора в Калояново на 06.07 ???


Нека събудим мъртвеца. Така искам само да отбележа че най вероятно ще ходя на сбора с мойта каручка. За момента има две свободни местенца и ако има някой желаещ може да дойде. Горивото го делим по равно, само да отбележа че съм на бензин и сумата няма да е много малка.
Отговори

Tank снимка Tank 20 юни 2008 - 14:02

Айде шуменците разберете се с Варна и 5.00 да сте във Велико Търново на бензиностанция Петрол(на изхода за София),заедно потегляме към Габрово(да съберем тамошните+Ловеч на ОМВ-Габрово в 6.00-6.15)и айдааааа в колона към Шипка.
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg