Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Национални Срещи

ТРЕТИ НАЦИОНАЛЕН СЪБОР

Тази тема е заключена

BUHALA84 снимка BUHALA84 29 април 2011 - 00:53

Колеги както се е тръгнала ако всеки обясни колко бира ще изпие и колко кебабчета ще изяде тази тема до събора ще стане с 100++ страници и ще е доста трудно човек да открие ценната информация в нея, тъй че според мен няма да е лошо до има една за информация и една за чесане на езице...
Мнението беше редактирано от BUHALA84: 29 април 2011 - 00:54
Отговори

krasio снимка krasio 29 април 2011 - 06:51

това беше много дългоочакваната и гореща тема,с най-голямо удоволствие ще присъствам за трети път <_<
Мнението беше редактирано от krasio: 29 април 2011 - 06:52
Отговори

vaskogts снимка vaskogts 29 април 2011 - 08:13

 Eltoro, на 28 април 2011 - 22:00, каза:

Не се радвай,че ако не ми е у час Астрата,че требе да се возиме у една кола(твойта),и нема да имам палатка(пак у твойта) :mhihi:



Ти за превоза не се бой! :icon_wink2: ! Иначе съм там на 1000000000....0000% ! Леле какъв кеф ми стана като видях темата не е истина! :yahoo: :kinggrin:
Отговори

Vasil Popov снимка Vasil Popov 29 април 2011 - 08:30

Супер!!! :flag: :biggrin:
Имате +1 човек на събора като нов член на клуба/форума (... и аз се обърках каква е разликата и кое съм точно в момента)
Отговори

fanatic снимка fanatic 29 април 2011 - 08:44

 BUHALA84, на 29 април 2011 - 00:53, каза:

Колеги както се е тръгнала ако всеки обясни колко бира ще изпие и колко кебабчета ще изяде тази тема до събора ще стане с 100++ страници и ще е доста трудно човек да открие ценната информация в нея, тъй че според мен няма да е лошо до има една за информация и една за чесане на езице...



Много си прав, но информацията, която е ценна ще бъде в първото мнение, така че няма проблем <_<
Отговори

Pustinqk снимка Pustinqk 29 април 2011 - 08:53

Цитат

Имате +1 човек на събора като нов член на клуба/форума (... и аз се обърках каква е разликата и кое съм точно в момента)


Опаа супер :flag: И аз така съм новичък и с удоволствие ще дойда да се включа в :bbq: , пък защо не и в :first: ..Ще се радвам да се повеселим заедно :beer: :beer:
Отговори

Frost снимка Frost 29 април 2011 - 11:32

Тая година да взема и аз ли да дойдаа... :love_opel: Че нещо от миналата още се каня... А това, някой беше написал по-горе, че не може да се внася барбекюю..., че от къде се праят кибапчита-мибапчита... :bbq:
Отговори

omegaab снимка omegaab 29 април 2011 - 14:00

Значи от сега да си търса хотел в околноста. Тан съм със сигурност.
Отговори

SOLEX снимка SOLEX 29 април 2011 - 14:33

 kadett_1.8, на 28 април 2011 - 23:19, каза:

Пичове това далеч ли е от Благоевград, защото искам да дойда и аз там с кадетта :)

Доста далече е от Благоевград :mhihi:
Отговори

yasmania снимка yasmania 29 април 2011 - 14:54

 SOLEX, на 29 април 2011 - 14:33, каза:

Доста далече е от Благоевград :mhihi:


То и от Варна е ооооще по - далече, двойно направо, но това не ни попречи миналата година да тръгнем 10 коли в 2 часа посреднощ, за да сме сутринта в 8 на пистата и да изкараме 2 брутално добри дни с всички фенове ! ! !

Няма да ни попречи и тази година!
Отговори

tchingar78 снимка tchingar78 29 април 2011 - 16:30

 s7ifl3r, на 28 април 2011 - 18:15, каза:

За тези като вас може да има отделен клас...просто по горе дадох предложение как може да стане едно примерно разпределение.

Малко тема за размисъл преди да са написани правилата.Предварително казвам че говоря от моя гледна точка. Понеже и моята кола е доста олекотена, карам една калибра, но въпреки всички олекотявания тежи колкото една Астра и малко отгоре. Та ако аз влизам в клас модифицирани защото колата ми тежи 1000 кг. то тогава всички стокови астри и кадети и т.н. трябва да влизат и те в този клас. . Искам да кажа че трябва да не влизаме в някви филми, защото накрая ще трябва да пишем в декларацията и какво сме закусвали. Това е от моята гледна точка с която НЕ трябва да се съобразяват организаторите. Аз отивам да се забавлявам и да карам а не да търся оправдание защо съм паднал. И по принцип нямам притенций в кои клас ще карам, само поне да съм в някакъв клас та ако ще само самолети и совалки да са около мене. Поздрави и респект към организаторите. :love_opel:
Отговори

fanatic снимка fanatic 29 април 2011 - 19:11

 tchingar78, на 29 април 2011 - 16:30, каза:

Малко тема за размисъл преди да са написани правилата.Предварително казвам че говоря от моя гледна точка. Понеже и моята кола е доста олекотена, карам една калибра, но въпреки всички олекотявания тежи колкото една Астра и малко отгоре. Та ако аз влизам в клас модифицирани защото колата ми тежи 1000 кг. то тогава всички стокови астри и кадети и т.н. трябва да влизат и те в този клас. . Искам да кажа че трябва да не влизаме в някви филми, защото накрая ще трябва да пишем в декларацията и какво сме закусвали. Това е от моята гледна точка с която НЕ трябва да се съобразяват организаторите. Аз отивам да се забавлявам и да карам а не да търся оправдание защо съм паднал. И по принцип нямам притенций в кои клас ще карам, само поне да съм в някакъв клас та ако ще само самолети и совалки да са около мене. Поздрави и респект към организаторите. :love_opel:



Свалям ти шапка за това изказване...
Отговори

Eltoro снимка Eltoro 29 април 2011 - 19:16

 snoopy, на 28 април 2011 - 22:04, каза:

Хахахахахаха, ще те повозя :icon_wink2:

Благодарско,душа.


Не знам,Яска.Отпуската май ми се преее.Чак Август.




 vaskogts, на 29 април 2011 - 08:13, каза:

Ти за превоза не се бой! :icon_wink2: ! Иначе съм там на 1000000000....0000% ! Леле какъв кеф ми стана като видях темата не е истина! :yahoo: :kinggrin:

Нам че ще мо извозиш до там,ма само със Снупи ще спя в една палатка.:mhihi:

 yasmania, на 29 април 2011 - 14:54, каза:

То и от Варна е ооооще по - далече, двойно направо, но това не ни попречи миналата година да тръгнем 10 коли в 2 часа посреднощ, за да сме сутринта в 8 на пистата и да изкараме 2 брутално добри дни с всички фенове ! ! !

Няма да ни попречи и тази година!

И аз бяаааааах :yahoo: ,имам и снимки.
Отговори

sashonikolov снимка sashonikolov 29 април 2011 - 19:20

Бях на първият OPC събор през 2008 година,след това бях на първият Опел Клуб събор през 2009 година.....Миналата година също не пропуснах.......
за съжаление тази година ще пропусна събитието....
Отговори

MontecarloGSI снимка MontecarloGSI 30 април 2011 - 16:02

номера за събора ще има ли, кога и от кого мога да си взема? :love_opel:
Отговори

Hristianp снимка Hristianp 30 април 2011 - 16:17

Чакай бе.. има още време за номерца.. ;) :mhihi:
Отговори

Emanoil_Trushanov снимка Emanoil_Trushanov 30 април 2011 - 19:24

Пак ще сме там и пак на палатка ! Само да няма пак голфовете могат да седят на тревата а да си разтовариш багава за 1 мин не може !

:2bg: :bbq:
Отговори

Eltoro снимка Eltoro 30 април 2011 - 19:35

 Emanoil_Trushanov, на 30 април 2011 - 19:24, каза:



Колега ,не се оглеждай дали голфовете са на ливадата или не,няма сми.Ако кажат от пистата,че не може,пак ще си разтоварваме на ръка,няма да ни убият.Важното е,че ще имаме Събор,другото е бял кахър :icon_wink2:
Отговори

Emanoil_Trushanov снимка Emanoil_Trushanov 30 април 2011 - 19:59

 Eltoro, на 30 април 2011 - 19:35, каза:

Колега ,не се оглеждай дали голфовете са на ливадата или не,няма сми.Ако кажат от пистата,че не може,пак ще си разтоварваме на ръка,няма да ни убият.Важното е,че ще имаме Събор,другото е бял кахър :icon_wink2:

Нямах това в предвид просто както като един колега каза неспирай тука веднага си махнах колата прав си нали искаме и тая година да сме там . Но пак човека с голфа цяла вечер колата му беше при палатките.

:flag: :flag:
Отговори

GT 51 снимка GT 51 30 април 2011 - 23:10

 omegaab, на 29 април 2011 - 14:00, каза:

Значи от сега да си търса хотел в околноста. Тан съм със сигурност.

Колега, най близкия хотел до пистата е САРАЙ....басейни , спа , ала-бала...на няколко км е до пистата да не кажа ТРИ...след това идва Хисар на 20-ина км.....резервирай си отсега,за да не спиш на поляната или в колата.... :smile3560: :drinkin: <_<
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg