Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Национални Срещи

ОПЕЛ СЪБОР "OPC Mania"

Тази тема е заключена

corsaGT снимка corsaGT 12 юни 2008 - 22:11

ще се събереме колега амо мястото и часа трябва да уточним
Отговори

Yamaha^R7 снимка Yamaha^R7 12 юни 2008 - 22:36

Зву4и доста интересно и определено бих искал да присъствам но датата някакси е доста близка до тая на Рали България.
Отговори

Shades снимка Shades 12 юни 2008 - 23:24

 Peshotiger, на Jun 12 2008, 09:01 PM, каза:

Едва ли ще те върнат, защото си без стикер :clap:
Всъщност се надявам на събитието да можем да се
обзаведем с тия екстрички :kuku:


Транспаранта си е за окачване на пистата и ще се ползва и за други организирани събития. Освен ако някой не иска да си завива колата - не е задължителен. За стикерите с номерата ще съберем пари (в неделя надявам се) и ще си ги раздадем по региони.
Отговори

devil_vas снимка devil_vas 12 юни 2008 - 23:44

супер новина е това. дано да стане добро мероприятия. :clap:

аз, за огромно мое съжаление, няма да мога да дойда :beer: :kuku: :sun:
Отговори

Tihomir снимка Tihomir 13 юни 2008 - 07:02

СУПЕР!!!!Наи-после ще можем да се сберем всички от сектата на куп....Поздравления за труда на организаторите!!! :kuku:
Отговори

Ambur снимка Ambur 13 юни 2008 - 08:15

А ще се преспива ли в Пловдив или околията???? Или отиваме сутринта и вечерта кой от къде е?!
Отговори

ickko снимка ickko 13 юни 2008 - 08:23

 Ambur, на Jun 13 2008, 09:15 AM, каза:

А ще се преспива ли в Пловдив или околията???? Или отиваме сутринта и вечерта кой от къде е?!


И аз това попитах, но за отговор на този въпрос /и не само/ още си чакам :clap:
То е неделя и ако се спи, ще трябва всички в понеделник да си отлагат работата...

Нещо не мога да разбера обаче, ако темата беше "Няма да има Опел-събор" щеше вече да е станала 10-тина страници от псувни и клетви и "конструктивни" идеи и съвети, ама ей ви на тема за събор - и гле'й никой не ще да пише :kuku:
Отговори

kirenski снимка kirenski 13 юни 2008 - 08:28

аз ке идвам , :kuku: искам стикер с номер 666 пу за мен :clap: ,няма да спим но ке идвам :beer:
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 13 юни 2008 - 08:46

 ickko, на Jun 13 2008, 09:23 AM, каза:

И аз това попитах, но за отговор на този въпрос /и не само/ още си чакам :clap:
То е неделя и ако се спи, ще трябва всички в понеделник да си отлагат работата...

Нещо не мога да разбера обаче, ако темата беше "Няма да има Опел-събор" щеше вече да е станала 10-тина страници от псувни и клетви и "конструктивни" идеи и съвети, ама ей ви на тема за събор - и гле'й никой не ще да пише :kuku:


Не е нужно всеки дето ще идва да пише в темата. По добре да обсъдим организацията от колкото да има 50 - 100 мнения, там сме, идвам и т.н.....
Отговори

Peshotiger снимка Peshotiger 13 юни 2008 - 08:51

 Shades, на Jun 13 2008, 12:24 AM, каза:

Транспаранта си е за окачване на пистата и ще се ползва и за други организирани събития. Освен ако някой не иска да си завива колата - не е задължителен. За стикерите с номерата ще съберем пари (в неделя надявам се) и ще си ги раздадем по региони.


Добре е не само в неделя да се събират средства и да се уговаря всичко, тъй като
не всички имаме възможност да дойдем, но пък в сряда сме си редовни...
Отговори

30e снимка 30e 13 юни 2008 - 08:51

Отправна точка от София ? Дайте ОМВ Бояна събиране от 7 и в 8.00 тръгване в колона...


Номера 80 и 88 запазени от сега :kuku:
Отговори

fanatic снимка fanatic 13 юни 2008 - 08:53

Според мен Софиянци трябва да се съберем на Лукойла след караулката!!!!!!!!!!!
Отговори

ickko снимка ickko 13 юни 2008 - 08:57

 Scorpion_BV, на Jun 13 2008, 09:46 AM, каза:

Не е нужно всеки дето ще идва да пише в темата. По добре да обсъдим организацията от колкото да има 50 - 100 мнения, там сме, идвам и т.н.....


А как иначе ще се има някаква дори бегла представа колко човека ще присъстват... + това си мисля, че главната част от организацията вече е направена. Какво толкова остана?

П.П: Ако пусна 1 спам тема за събора, ще я заключвате ли , за да знам дали да си правя "труда"
Пък там да си пишем - кой как ще пътува, къде ще зарежда, к'во ще яде и какви гащи ще носи ?
Отговори

30e снимка 30e 13 юни 2008 - 09:00

 fanatic, на Jun 13 2008, 09:53 AM, каза:

Според мен Софиянци трябва да се съберем на Лукойла след караулката!!!!!!!!!!!



Викторе пак не си спал... не пътуваме за Варната...
Отговори

kaka снимка kaka 13 юни 2008 - 09:08

 fanatic, на Jun 13 2008, 09:53 AM, каза:

Според мен Софиянци трябва да се съберем на Лукойла след караулката!!!!!!!!!!!

:kuku: Същия, дето се събирахме на тръгване за Въча.

 30e, на Jun 13 2008, 10:00 AM, каза:

Викторе пак не си спал... не пътуваме за Варната...

Метъл, ти си пиян от снощи още :clap: за Лукойла след караулката на Черната котка става дума и е перфектен за целта!
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 13 юни 2008 - 09:13

Имам предвид организация по места за посещението. А броя хора никога няма да бъде ясен щото сме го пробвали много пъти за уйкендите и накрая половината се откажат в последния момент. Това ми беше идеята.
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 13 юни 2008 - 09:13

Най-добре, който иска да потвърди 100% присъствието си на събитието да изпрати ЛС до rsvp и ако има специално желание за номер на стикер за събитието да бъде споменат и той.

Ще пусна списъче и ще ъпдейтвам :kuku:

Пък тук нека регионалните представители или хора от различните райони да кажат къде ще се събира тяхната група - да добавя и това в началото :))
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 13 юни 2008 - 09:20

За номерата на стикери пишете там дето Пацо каза, щото така тука ще стане каша и после някой ще се сърди!

Пацо последно в София ли ще се правят стикерите и ще се изпращат по страната?
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 13 юни 2008 - 09:29

Ами не е задължително ние да ги направим, но и не сме го изяснили на 100% това нещо - със сигурност ще направим винили, които ще сложим на пистата, но за стикерите...

Дайте ни още ден-два максимум и това ще бъде доизяснено.
Отговори

Akulski_Cali снимка Akulski_Cali 13 юни 2008 - 09:34

Не ми се спамеше и тука ма ае, то е ясно че ще идвам на 100% с бертоЛЕТа, без преспиване, със стикер /клубен и за събитието/.
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg