Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Zafira A

Ходова част.

vekarata снимка vekarata 09 юни 2017 - 06:36

До колегите от регион Бургас! Случайно някой да знае къде има сервиз с машинна диагностика на ходова част на автомобила? Ако в Бургаския регион няма такава машина ме насочете към най близкия град където има. Благодаря!
Мнението беше редактирано от vekarata: 09 юни 2017 - 06:42
Отговори

vekarata снимка vekarata 11 юни 2017 - 10:55

И така колеги,ще се наложи да разширя обхвата. Явно в Бургаския регион няма такава техника. Ще помоля всички които знаят в кой град има машинна диагностика на ходова част,да пишат. Благодаря!
Отговори

mrsch66 снимка mrsch66 11 юни 2017 - 18:46

В всеки голям сервиз има тестер за аморт. и стенд за геометрия не знам друго какво друго търсиш за тази Зафира.
Отговори

vekarata снимка vekarata 11 юни 2017 - 19:55

 mrsch66, на 11 юни 2017 - 18:46, каза:

В всеки голям сервиз има тестер за аморт. и стенд за геометрия не знам друго какво друго търсиш за тази Зафира.

Искам да проверя амортисьори,тампони,шарнири и всичко свързано с ходова част. Преди три години смених всички амортисьори с MONROE. От известно време усещам,че нещо се люшкам и някак плаващо се двиши колата.
Отговори

mrsch66 снимка mrsch66 11 юни 2017 - 20:31

Всеки автомеханик който си вади хляба с ремонт на автомобили може да ти свърши този преглед да подмени това което е разбито след това геометрия ако той няма стенд отиваш при друг дето има.
Отговори

vekarata снимка vekarata 11 юни 2017 - 20:52

 mrsch66, на 11 юни 2017 - 20:31, каза:

Всеки автомеханик който си вади хляба с ремонт на автомобили може да ти свърши този преглед да подмени това което е разбито след това геометрия ако той няма стенд отиваш при друг дето има.

Това означава да обикалям наред сервизите. За това питам дали някой знае! Нямам намерение да сменям амортисьори наизуст,защото някой майстор предполагал.
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg