Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Други технически въпроси

проблем с паленето на кадет C16NZ

KADETT1.6 снимка KADETT1.6 26 август 2007 - 23:00

Колеги помагаите :icon_biggrin: от няколко дена имам проблем с кадета като зажартя ключа за да запаля бендикса върти
все едно акумолатора е слаб а той е на 1 година а миналата година сменях бендикса от какво може да е :mhihi: ако
някой има мнение по въпроса моля нека пише ще му бъда много благодарен :25:
Отговори

tiho_flirt снимка tiho_flirt 28 август 2007 - 17:53

 KADETT1.6, на Aug 27 2007, 12:00 AM, каза:

Колеги помагаите :mhihi: от няколко дена имам проблем с кадета като зажартя ключа за да запаля бендикса върти
все едно акумолатора е слаб а той е на 1 година а миналата година сменях бендикса от какво може да е :icon_biggrin: ако
някой има мнение по въпроса моля нека пише ще му бъда много благодарен :25:
Отговори

tiho_flirt снимка tiho_flirt 28 август 2007 - 17:55

 KADETT1.6, на Aug 27 2007, 12:00 AM, каза:

Колеги помагаите :drive: от няколко дена имам проблем с кадета като зажартя ключа за да запаля бендикса върти
все едно акумолатора е слаб а той е на 1 година а миналата година сменях бендикса от какво може да е :mhihi: ако
някой има мнение по въпроса моля нека пише ще му бъда много благодарен :mhihi:



 KADETT1.6, на Aug 27 2007, 12:00 AM, каза:

Колеги помагаите :icon_biggrin: от няколко дена имам проблем с кадета като зажартя ключа за да запаля бендикса върти
все едно акумолатора е слаб а той е на 1 година а миналата година сменях бендикса от какво може да е :mhihi: ако
някой има мнение по въпроса моля нека пише ще му бъда много благодарен :25:


Втулкитеееее. Сменяй ги бързо да не си преебеш и акомулатора и ротора. При мен поне така беше и сега заради 10лв. нов акомулатор.
Отговори

KADETT1.6 снимка KADETT1.6 29 август 2007 - 01:16

за втулките който са на бендикса ли става въпрос или за други?и само да добавя че зора е докато запали и като позагрее като я изгасиш и пак запалиш пали от рас и този номер го прави само когато е стояла повече от половин час изгасена или ако има пуснато нещо било то и аварийките
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg