Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Шумен

бедна Българио

Тази тема е заключена « Prev

Коцето-Шумен снимка Коцето-Шумен 04 септември 2007 - 18:53

Публикувано изображение
днеска видех тфа чудо в Шумен ...егати докъде я докарахме
Отговори

Skut снимка Skut 04 септември 2007 - 18:58

колега тва наистина е егати чудото ама 3 теми си пуснал :icon_redface:
Отговори

vectra снимка vectra 04 септември 2007 - 18:58

3 теми?!
Отговори

Коцето-Шумен снимка Коцето-Шумен 04 септември 2007 - 19:36

ем нещо се ебна нета сори !
Отговори

TPOXATA снимка TPOXATA 04 септември 2007 - 20:49

Колеги не нападайте буков така! Обажда ми се преди малко момчето и плаче по телефона... Не е възпитано. :icon_redface:

По темата - не очаквах да се види скоро по нашите ширини (за Шумен става въпрос) такова чудо. Колко ли парички струва... 1-2 Вектри сигурно... 89-та.
Отговори

bugatti снимка bugatti 04 септември 2007 - 20:50

струва около 120 вектри 89-та година :icon_redface:
Отговори

Стельо снимка Стельо 04 септември 2007 - 21:10

е тва нещо го видехме в варна преди 1 седмица и нещо цяла цветомузика са му фаровете отпред като ги погледнеш напрао мои да припаднеш а вътре зако прикааме все едно си в космически кораб
Отговори

TPOXATA снимка TPOXATA 04 септември 2007 - 21:20

Стельо, същото е сигурно. С варнЯнска регистрация било. Утре съм там, дано го видя по пътищата.
Отговори

Стельо снимка Стельо 04 септември 2007 - 21:30

трохич обади са утре като додиш аз сам отпуска цяла седмица да пиим по 1 каифе 0895452570


а на колегата с крика .. колега ... няма смисал да пускаш това за капачките в всички теми .. има си раздел купувам обърни се към Zender той продава такива капачки ако Zender про4ете това .. благодаря ти пич всичко е то4но мнооо сам доволен очаквай поръчка за още една

трохич можеш да го видип само вечер доло на алеята нали тогаа целия град е там тогава излизат гъзарите с колите ниии сме като Дългопол след 7 часа всички гъзари излизат на центъра с колите си наще са доло на алеята
Отговори

A s t r a снимка A s t r a 04 септември 2007 - 21:34

Абе вие не знаете нищо,такива дето си ги купуват тея коли са изкарали парите от продажбата на банички и боза :ranting: <_< :icon_redface:
Отговори

Стельо снимка Стельо 04 септември 2007 - 23:53

хууу де аз 2 години съм разнасял бани4ки и боза и сладки що карам астра ф ? маи не сам крал достатъчно или съм си изявал туи което тряяло да пестя... ша почна пак да продавам банички и да ги разнасям маи
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 05 септември 2007 - 08:14

И ся ко? Като не можем ние да изкараме пари да си купим такава кола, та хората дето имат пари да не си ги купуват ли? Или са ще почнем да псуваме как тоя бил мутра, депутат и али бали. Къв и да е щом е успял да си я купи да си я кара с кеф! Колата ми е малко претруфена с тия фарове и много е копирано от Бугати и Ферари във външния и вид, но смятам, че е хубава и да му е честита на собственика. Пък дай боже един ден и ние да си купуваме такива.
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 05 септември 2007 - 08:34

Мина им модата на тея вече :))) В наше село бръмчат 2 такива... Четвъртък даже се бяха изпаркирали едно до друго, а на 30 метра по-надолу от тях беше и SLR-а С8888ХТ :icon_redface:

Бояне, не мога да се съглася с теб... Тва си е чист Ауди дизайн, отпред като го погледнеш си има характерните чети на Ауди ;) Отзад също... А това, че всичките стават подобни знаеш много добре на какво се дължи :)
Отговори

A s t r a снимка A s t r a 05 септември 2007 - 09:11

 Scorpion_BV, на Sep 5 2007, 09:14 AM, каза:

И ся ко? Като не можем ние да изкараме пари да си купим такава кола, та хората дето имат пари да не си ги купуват ли? Или са ще почнем да псуваме как тоя бил мутра, депутат и али бали. Къв и да е щом е успял да си я купи да си я кара с кеф! Колата ми е малко претруфена с тия фарове и много е копирано от Бугати и Ферари във външния и вид, но смятам, че е хубава и да му е честита на собственика. Пък дай боже един ден и ние да си купуваме такива.

Дай боже и ние да можеме някой ден да си купиме такива....

П.П Нищо не съм казал,не съм от зависливите който ще почнат да се заяждат...Да му е честита ,просто се избазиках за баничките :icon_redface:
Отговори

Zygot снимка Zygot 05 септември 2007 - 09:30

Цената на колицата е човешка около 210 000лева. Общо взето дизайна е голямото предимство 'щото е само 420коня ;) . Бие доста на Ламборджини впорочем.
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 05 септември 2007 - 09:40

 Moonlord, на Sep 5 2007, 09:34 AM, каза:

Мина им модата на тея вече :))) В наше село бръмчат 2 такива... Четвъртък даже се бяха изпаркирали едно до друго, а на 30 метра по-надолу от тях беше и SLR-а С8888ХТ :icon_redface:

Бояне, не мога да се съглася с теб... Тва си е чист Ауди дизайн, отпред като го погледнеш си има характерните чети на Ауди ;) Отзад също... А това, че всичките стават подобни знаеш много добре на какво се дължи :)


Ами има Ауди елементи, но общо взето си лъха на Вейрон. А от Ферари са взели стъкления капак на двигателя. <_<
Отговори

saso снимка saso 05 септември 2007 - 09:45

тоа па на криво е станал
Отговори

ickko снимка ickko 05 септември 2007 - 18:30

 bugatti, на Sep 4 2007, 09:50 PM, каза:

струва около 120 вектри 89-та година <_<


Предпочитам 120 вектри, к'во им е ?! :whistle: :ranting: :icon_redface:
А по темата, вече никакви коли не могат да ме впечатлят! Големите градове в БГ са пълни с коли за по 400-500 бона и се виждат под път и над път... много тъпо. И да имаш пари да си купиш Вейрон, пак като си го вземеш ще има след 1 месец някой с по - хубава кола от твоята. За това и няма смисъл да си правиш труда да си купуваш "уникални" коли, а просто това, което на теб ти харесва и ти върши работата. Иначе Ауди-то не е лошо, скоро видях на България един пич сигурно беше 1.95 висок и се беше сбрал вътре в едно такова, личеше си, че не му е особено комфортно :ranting:
Отговори

Yamaha^R7 снимка Yamaha^R7 05 септември 2007 - 18:36

аз съм 190 и си ми е добре вътре , мое е аудито :icon_redface:
Отговори

Yamaha^R7 снимка Yamaha^R7 08 септември 2007 - 17:37

и кво само като видите някои лъскава кола тогава ли пи6ете в раздела >Сбирки и мероприятия > Шумен > ?
баси куцарията събудете се малко ве мъжаги
Отговори
Тази тема е заключена « Prev
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg