Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Софтуер, pъководства, книги и линкове за Опел

Книга за Опел Астра Ф

Тази тема е заключена « Prev

Phoenix снимка Phoenix 05 април 2007 - 08:49

Колеги, купих си книгата за пълно описание и ремонт на Опел Астра Ф. Хрумна ми гениалната идея да я сканирам и предоставя на всички колеги защото има много полезни нещица вътре. В това число и пълни електрически схеми. Очаквайте включване сме няколко дни че е бая обемиста :)
Отговори

Ka4o_pi4a снимка Ka4o_pi4a 05 април 2007 - 08:55

Phoenix, на Apr 5 2007, 08:49 AM, каза:

Колеги, купих си книгата за пълно описание и ремонт на Опел Астра Ф. Хрумна ми гениалната идея да я сканирам и предоставя на всички колеги защото има много полезни нещица вътре. В това число и пълни електрически схеми. Очаквайте включване сме няколко дни че е бая обемиста :)
 



Колега железен си - точно такова ми трябва !!! <_<
Отговори

joe007 снимка joe007 05 април 2007 - 09:15

<_< :dance: :c010:
Отговори

beos снимка beos 05 април 2007 - 09:55

.. :dance: колега колко парички струва ? От кое издателство е .. може пък да се намери и на pdf-че <_<
И на мен ми трябва схемите на токовете, че съм замислил нещо свързано с БК .. а нямам нужните кабели и букси :c010: и ми трябва ..

п.п Ако можеш да напишеш точно заглавието на книгата ще си златен ;)
Отговори

Swing снимка Swing 05 април 2007 - 12:04

Ето една книга на български за Астра:

Opel Astra. Бензинови и дизелови двигатели

Публикувано изображение

Издателството е AutoPoint. Книгите им са цяла поредица, като има за различни марки и модели. Преводи са и на места не са съвсем точни и пълни. Единственото им предимство пред другата сервизна литература, която може да се намери за Опел е, че са на български език. Аз имам такaва книгa за Vectra. Горе долу става <_<
Отговори

Phoenix снимка Phoenix 05 април 2007 - 12:43

Книгата е точно тази която е посочил колегата. Имайте малко търпение че страниците са много а искам да се сканират в добро качество. Ел. схемите са пълни и подробни, на български са и те и има опътване кое какво е. Много блага работа. Книгата случайно я открих на пазара на Красно село София, сергията пред бургерите (на улицата по която се движат автобусите ако не се лъжа е Житница).
Купих я за скромната сума от 25 лв. а това нещо е безценно според мен
Отговори

alexanderandreev снимка alexanderandreev 05 април 2007 - 12:46

<_<

Супер ако я сканираш!
Отговори

misho2 снимка misho2 05 април 2007 - 12:54

А имаш ли желание и ти да сканираш твоята (за Вектра)?
<_<
Отговори

Жоро снимка Жоро 05 април 2007 - 13:08

Phoenix, на Apr 5 2007, 08:49 AM, каза:

Колеги, купих си книгата за пълно описание и ремонт на Опел Астра Ф. Хрумна ми гениалната идея да я сканирам и предоставя на всички колеги защото има много полезни нещица вътре. В това число и пълни електрически схеми.

Сканирай я и я пускай! Имаш <_< от мен!
Отговори

Gal снимка Gal 05 април 2007 - 15:00

Имах такава за една друга кола, няма велики неща в тези книги.
Повечето колеги от форума са по-информирани.
За "обща култура" е добра идеята.
Отговори

kompi77 снимка kompi77 07 април 2007 - 12:43

:c010: :c010: Е това вече е голям жест,чакаме с нетърпение, само някои "тапет" :crazy: да не реши ,че не е много законно.
Иначе още веднъж браво :c010:
Отговори

deforse снимка deforse 11 април 2007 - 09:47

Браво на теб. Търся такава книга от 2 месеца.
Отговори

YAMAHA88 снимка YAMAHA88 17 април 2007 - 13:01

браво колега.
кога ще я сканираш
Отговори

viho снимка viho 17 април 2007 - 17:14

Мен много ме заинтригува тази книга в събота бях на София търсих е на площад Славейков но ми казаха че вече не е печатат за съжаление .
Ако колегата е сканира ще е много добре :dancin:
Отговори

larry снимка larry 17 април 2007 - 18:29

един колега тук от форума има същата книга от бая време, мисля че каза, че я е взел от някаква книжарница в ТУ-София или около него, ако има желаещи да си я купят мога да попитам :)
Отговори

deforse снимка deforse 19 април 2007 - 15:34

Преди час пуснах едно мейлче до opel.de да ми пратят книжка (някой от колегите го беше направил, четох по форума, но не сещам вече къде). Ако стане сме на бял кон. Стискайте палци. :n055:
Отговори

TRAP снимка TRAP 20 април 2007 - 12:05

Ако някой има възможност да е сканира и пуска във Форума
Отговори

^Style^ снимка ^Style^ 20 април 2007 - 15:37

ще бъде много полезно :n055:
Отговори

ilkoandonow снимка ilkoandonow 22 април 2007 - 19:38

Phoenix, на Apr 5 2007, 08:49 AM, каза:

Колеги, купих си книгата за пълно описание и ремонт на Опел Астра Ф. Хрумна ми гениалната идея да я сканирам и предоставя на всички колеги защото има много полезни нещица вътре. В това число и пълни електрически схеми. Очаквайте включване сме няколко дни че е бая обемиста :)
 

здравей приятел,
идеята ти е наистина много добра докъде стигна със сканирането.
Отговори

deforse снимка deforse 23 април 2007 - 14:19

Ето какво ми отговориха:

Dear Mr. Kamenov,

Your email addressed to Kunden Info Center has been transferred to General Motors SouthEast Europe in Hungary, because customers request in Bulgaria are in our area of responsibility.

Opel have developed an international dealer network to sell and service the vehicles and provide information to the customers.

Unfortunately, the user manual for Astra Caravan from 1993 You are asking for is not possible to order anymore.

Thank You for your understanding.

Best regards,

Sofija Bosnjak
CAC Consultant
General Motors SouthEast Europe


Ебати нещастието.
Отговори
Тази тема е заключена « Prev
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg