Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Електрическа инсталация и електроника

нов Акумулатор

UYKU снимка UYKU 14 септември 2013 - 10:25

някой да има акумулатор „AKCENT“ .че 72амп.- за 100лв. ми се виждат или фалшиви или откраднати.и с колко АМПЕРА и
.пусков ток трябва да е акумулатора за ЗАФИРА дизел 101 кс
Отговори

румънеца снимка румънеца 15 септември 2013 - 10:17

72ам.е идеален дали е краден няма значение стига да е читав.
Отговори

miro_rz снимка miro_rz 15 септември 2013 - 11:33

Цената е доста ниска , за дизела трябва доста як акумулатор и за под 160лв едва ли ще намериш читав , тези ампери са ти достатъчни но има и значение и самия пусков ток :)
Скоро се наложи да купувам за бензинката и най скромният вариант беше 120лв за 62 ампера български акумулатор
Отговори

UYKU снимка UYKU 15 септември 2013 - 12:19

http://prodavalnik.c...-novi-i29756407 характеристиките на всички акумулатори са почти еднакви а .не ми се купува само ИМЕТО на двойно и тройно по висока цена
Отговори

svetoslav1 снимка svetoslav1 15 септември 2013 - 20:02

Само да вметна че в Турция цените са около лев на амперчас и доста хора внасят от там и ги продават по евтино от нашите!!!!
Отговори

dimitarmark снимка dimitarmark 15 септември 2013 - 21:55

Ами незнам дали само името купих преди 5 години ама още ме кара на немския мотор. Преди това купих един български и го хвърлих за година и три месеца, признаха ми гаранцията ама след два месеца мотане. Ниската цена има и ниско качество. И на мен не ми се дават много пари, но се убедих че акумулатора трябва да е марков, поне за дизела. Поздрави.
Отговори

JorkataG снимка JorkataG 19 септември 2013 - 14:14

 svetoslav1, на 15 септември 2013 - 20:02, каза:

Само да вметна че в Турция цените са около лев на амперчас и доста хора внасят от там и ги продават по евтино от нашите!!!!

Колега де ги продават по евтино бре щото моя е Инчи Аку-Турция пък цената му е колкото на наште че и малко над тях.
Лично се познавам с вносителя на тая марка и цената на която аз си го купих е на доставната от Турция барабар с отстъпката му и тя не е 75 лв а е с още 50 отгоре
Отговори

svetoslav1 снимка svetoslav1 19 септември 2013 - 20:45

 JorkataG, на 19 септември 2013 - 14:14, каза:

Колега де ги продават по евтино бре щото моя е Инчи Аку-Турция пък цената му е колкото на наште че и малко над тях.
Лично се познавам с вносителя на тая марка и цената на която аз си го купих е на доставната от Турция барабар с отстъпката му и тя не е 75 лв а е с още 50 отгоре


Колега аз имам в предвид сива икономика,с официалните представители не знам как е,но доста хора който пътуват редовно до Турция внасят акумолатори и авточасти на атрактивни цени!
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg