Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Шампионати

Рали България

DJ IMC снимка DJ IMC 12 юли 2008 - 19:58

Ден Втори - повече от добре. Гледах двете минавания на "Юндола", горе долу към средата на етапа. Тъкмо при мен коментираха, че Крум минавал най-добре, пък резултати никакви...поглеждам класирането - 27 сек преди втория...Smashing! Силно се надявам и утре да продължи така...време му е :))
Утре живи и здрави 2 пъти "Магистрала" и "Белмекен", за да е пълен кефа :mhihi:
Отговори

BULIT снимка BULIT 12 юли 2008 - 20:51

 jorko_83, на Jul 10 2008, 01:01 AM, каза:

Това се казва добра новина! Дано да успеят :mhihi:

БРАВО,БРАВО И ПАК БРАВО!!!!КЛАСНИ КОЛИ С ОЩЕ ПО-КЛАСНИ ПИЛОТИ!МНОГО БЛАГОДАРНОСТИ НА КОЛЕГИТЕ ЗА ВИДЕОТО!ТВА КАТО ГО ГЛЕДАМ НАСТРАХВАМ!!!!!ДЖЕНА ДЖЕИМС РЯПА ДА ЯДЕ!
П.П. ПРИЗОВАВАМ ЗА ВНИМАТЕЛНО ШОФИРАНЕ СЛЕД РАЛИТО ЗА ДА МОЖЕ ДА СИ ПИШЕМ ПАК!!!
И ЗА КОЛЕГИТЕ С БАРЗИТЕ КОЛИ,НЕ ОПИТВАЙТЕ ИМИТАЦИЯТА НА ТОВА КАРАНЕ КАДЕТО И ДА Е БИЛО, С ОБИКНОВЕНА КОЛА СИ Е ЖИВА ИГРА СЪС СМЪРТА!ДА НЕ ГОВОРИМ ЗА УМЕНИЯТА НА ПИЛОТИРАНЕ!
УСПЕХ НА ВСИЧКИ УЧАСТНИЦИ И ЗРИТЕЛИ!!!!! :hand: НАЗДРАВЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!
Отговори

jorko_83 снимка jorko_83 13 юли 2008 - 10:16

Третият ден продължава да бъде под водачеството на Крум Дончев :hand:
Публикувано изображение
Втори зад него се движи турският екипаж Волкан Ишик с Фиат:
Публикувано изображение
Третото място е за Корадо Фонтана също с Фиат:
Публикувано изображение
Четвърти се е изкачил полякът Михаил Соловов, който днес значително е подобрил времената си:
Публикувано изображение

Ето и временното класиране след SS9 Класиране след SS9
Остават още четири отсечки :mhihi:
Отговори

Stoil снимка Stoil 13 юли 2008 - 10:20

стискаме палци за нашите

а аз като фен на ево-тата се надявам да мръднат напред
Отговори

jorko_83 снимка jorko_83 13 юли 2008 - 13:10

От официалния сайт на ралито разбирам, че Димитър Илиев е претърпял удар, в следствие на което е повредил задницата си и задна дясна гума, което неминуемо ще му коства смъкване в класирането:
Публикувано изображение
Водачът до момента Крум Дончев е имал проблеми със скоростната кутия на своето 207 S2000 и се е наложило тя да бъде сменена в сервизната зона:
Публикувано изображение
....дано това не повлияе на чудесното му представяне до момента :mhihi:
Отговори

jorko_83 снимка jorko_83 13 юли 2008 - 14:45

"Българският екипаж Крум Дончев/Стойко Вълчев с Пежо 207 S2000 спечели 39-то издание на Рали България. Така Дончев стана едва третият българин с успех в най-престижното ни състезание след Илия Чубриков през 1971 г. и Димитър Илиев през 2007 г.
Дончев пое водачеството още от втората отсечка и не го изпусна до самия край. Ударът си пилотът на Prista Oil RT нанесе в събота, когато с много силно каране спечели 5 от общо 6-те отсечки и натрупа солиден аванс пред втория Волкан Ъшък от Турция. В неделния ден Дончев взе още една отсечка, а след това напълно оправдано върна газта, за да се предпази от излишни рискове..." (цитат от www.rallybulgaria.com)

БРАВО на Крум, наистина заслужена БЪЛГАРСКА победа :flag: :mhihi: :hand:
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Честито завършване и на останалите български екипажи, които въпреки многото проблеми успяха да устискат до финала!
Final Results
Отговори

dido_co снимка dido_co 13 юли 2008 - 19:05

супер яко рали беше 3 дена :mhihi:
Отговори

DJ IMC снимка DJ IMC 14 юли 2008 - 11:58

Суууупер много се кефя на победата на Крум. От толкова години я чакам :)))
Най-после случи на здрава кола, която да му позволи да завърши и да кара както си знае. Въпреки, че вчера върна газта значително пак си правеше каквото си пожелае с Пижото. Респект. Стана едно от най-добрите ралита, които съм гледал през последните години. Сега стискаме палци за WRC.
Отговори

jorko_83 снимка jorko_83 14 юли 2008 - 15:16

И аз го чакам този момент за WRCто, но с тази мухлясала федерация, която имаме на виждам нищо добро за Българският автомобилен спорт............. за съжаление!
Отговори

dido_co снимка dido_co 14 юли 2008 - 15:34

а комисарите от FIA бяха отвратителни педали на Боровец на 1 етап искаха да сме 5 метра зад лентата :confused:
Отговори

GT 51 снимка GT 51 14 юли 2008 - 21:13

:confused: Три дена се разцепихме от преходи , но си заслужаваше...Имам клипче как Дунев минава покрай мен на три гуми...Льоб пасти да яде...Много съм доволен от Игнат...той ми е фаворит с неговия хъс...Междудругото да вметна , че комисарите са останали много доволни от организацията на ралито , и почти нямат забележки.... :mhihi: Последня етап го гледахме от стената на язовира и гледката беше уникална :beer: Радвам се , че Крум спечели , защото по този начин се вижда , спорта върви нагоре , а това означава , че има и шанс за повече рекламодатели през следващите кръгове, което е добре дошло за отборите...като разглеждах бокса на Соловов ме хвана яд , че няма поне един такъв български с изключение на Боби Григоров , който миналата година идваше на Калояново с двуетажния автобус и този на Георги Пейчев :beer:
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg