Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Двигатели, горивни системи, съединители, ск.кутии

Малък проблем с Корса ГСИ

v.georgiev A+ снимка v.georgiev A+ 21 март 2011 - 11:56

Здравейте.Имам малък проблем с колата.Когато превключвам скоростите (от близо 7 хил.) колата за секунда две заглъхва (все едно не съм дал всичката газ) и после тръгва да върви.На място колата се изпомпва много добре.Забравих да кажа, че колата е 1.6 16в 109кс.
Искам да се допитам до Вас, дали е възможно да е един от следните три проблема (или съвсем друго)
1.свещи
2.запушен някой бензинов филтър
3.не и стига въздух (защото спортния ми филтър е от 15 лв. и не е пран от 7 8 месеца:icon_wink2:)
Благодаря предварително!

Цитат

6. Задължително е попълването на Задължителните полета в Профила на Потребителя. Информацията трябва да бъде актуална, точна, и съобразена с указания Шаблон

Мнението беше редактирано от Eltoro: 23 март 2011 - 22:06
Отговори

sherito снимка sherito 21 март 2011 - 19:45

Почвай да сменяш наред колега ;) регулатора ти пипан ли е ?
Отговори

v.georgiev A+ снимка v.georgiev A+ 21 март 2011 - 20:20

 sherito, на 21 март 2011 - 19:45, каза:

Почвай да сменяш наред колега ;) регулатора ти пипан ли е ?


Не, нормален е.Преди малко свалих дебитомера и пробвах без него- все едно карам друга кола, оправи се и сега не прави така, но пък ми свети компа и без него ще гори много....така че не знам какво да правя ?????:helpsmilie:
Отговори

Иван Нешев снимка Иван Нешев 23 март 2011 - 21:57

[quote name='v.georgiev A+' timestamp='1300731640' post='926017']
Не, нормален е.Преди малко свалих дебитомера и пробвах без него- все едно карам друга кола, оправи се и сега не прави така, но пък ми свети компа и без него ще гори много....така че не знам какво да правя ?????:helpsmilie:

Интересно как така като свали дебитомера колата се оправи???
или караш на газ?
Отговори

v.georgiev A+ снимка v.georgiev A+ 23 март 2011 - 23:15

Няма газ колата...просто върви по добре и не глъхне колкото и да е странно

Казаха ми, че вероятно този модел стоково е така, за което много много не мисе вярва... не знам
Мнението беше редактирано от v.georgiev A+: 23 март 2011 - 23:18
Отговори

Иван Нешев снимка Иван Нешев 24 март 2011 - 05:50

Абе незная кой ти го е казал но ако е така тези които правят колите са малоумници че слагат дебитомери.А да те питам нещо ти знаеш ли кое е дебитомер и за какво служи ?
Отговори

v.georgiev A+ снимка v.georgiev A+ 24 март 2011 - 08:32

Май ти не знаеш какво е....Благодаря за "помоща "....:biggrin:

Отговори

Иван Нешев снимка Иван Нешев 24 март 2011 - 09:33

Не се обиждай но прочети за какво служи и пак пиши.Няма как да стане това,сигурен съм защото на моята кола откачих буксата на дебитомера и просто стана страшно гърми пръщи и се чуди как да умре,има един момент след 4000 об. се пооправя но пак не работи нормално мотора.
Отговори

v.georgiev A+ снимка v.georgiev A+ 24 март 2011 - 19:25

Виж, явно няма да се разберем ами направо ако искаш като не вярваш и като при твойта е станало така, значи при всички други е така, обади ми се , да се разберем къде да дойдеш, понеже май си Тома Неверни или пък ме изкарваш пълен малоумник, та да се убедиш :icon_evil2:
тел-а ми е 0885 49 50 65-Валентин.... няма проблем :icon_wink2:
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg