Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Велико Търново

Сбирки и мероприятия на Опел Клуб Велико Търново !

Тази тема е заключена

Milislavov снимка Milislavov 26 декември 2007 - 21:07

Честито рождество, колеги!

Да ви се оплача, неска през деня реших че ми се ходи на полигона да полудея.. стигнах до там , ама говорех по мобилния и зех зажоя супер бавно.... И ДОБРЕ ЧЕ СТАНА ТАКА!!! ... изжеднъж гледам пред мен 5 санта лед до долу... пък аз с летните гуми - задните изтъркани. И спрях и 1 2 метра ме пързаля, добре че не слязох до долу, че тряяяше да ме дърпате с въжета :( гадост... мн ми са върти ей :)
Отговори

Vectra_777 снимка Vectra_777 26 декември 2007 - 23:11

Малиииииии колегиии айде пак сяка вечер сме на полигона след 23-00 да са въртулкаме !!! :bou:
Отговори

Falken снимка Falken 27 декември 2007 - 01:53

Как вие е хубаво да се въртите на един плац .. поне да има малко разнообразие и вечер има достатъчно широки улици и нема движение да се пързаля .. поне аз така правя и току що се прибрах .. ама не ви знам утре ще излизам пак ако искате драснете едно да се разберем кой къде ще е ... но предлагам да е по улиците ... пък и органиете на реда няма какво да кажат ще ми напишат акт за (преплъзване на задната ос "дрифтинг" ) или пък ша легнат под колата да ми кажат че дифа ми е заварен с електрожена и колата ми е в неизправност затова се пързаля :) ... нема как да стане при хлъзгавите условия така че давайте по улиците или да направим един керек :) най добре :) аре поздрави
Отговори

Rios7o снимка Rios7o 27 декември 2007 - 05:11

Vectra_777 аз ти намерих джанти по 15 лв броиката ама ще стане след нова година. Ако си навит казваи
Отговори

Vectra_777 снимка Vectra_777 27 декември 2007 - 12:35

Rois7o съгласен съм !!! :blink:

Falken не говори глупости ... пишат копелетата акт за всичко последният ми беше на мокро така лекинко я завъртях и отнесох АКТ че съм карал с несъобразена скорост и съм поднесъл а за несъобразена скорост почват от 100 лв. !!! :unsure:
Отговори

Tank снимка Tank 27 декември 2007 - 17:09

Да така е прав е Захари,про "добро желание" от "тяхна" страна могат да ти напишат вестник за несъобразено с пътната обстановка(бах'ко сложну гу написах)шофиране и ко ли още не. :unsure:
Отговори

fen0men снимка fen0men 27 декември 2007 - 22:56

колеги щом в Търново е така тука в горна не е снощи се парзалях като луд патрилката мина поне няколко пати покраи мен даже спря да погледа малко такаче що в търново ви гонят за това заповадайте в горна но при едно условие да ми се обайдате като идвате да идвам и аз щото тука освен някакви си БМВ-та никои друг не парзяла в горна а пак сам ми е малко без интересно
Отговори

Vectra_777 снимка Vectra_777 29 декември 2007 - 20:33

Колеги спите !!! 2-3-4 редовни като мене за шиУууууУУуу др. спят ми се струва !!!
Ами айде малко организацийкаа !!! След НГ да направим едно сборче ДОБРО и както ни тръгне новата година ... 10000 пъти по ДОБРЕ да завърши !! :beer: :beer: :beer:
Отговори

Vectra_777 снимка Vectra_777 30 декември 2007 - 05:15

 elia_alex, на Dec 29 2007, 08:50 PM, каза:

здравейте. за първи път сам във форума и се надявам на вашата помощ. с мъжа ми искаме да купим Опел Вектра 2.0 ДТИ / 2003 година. не е често срещан автомобил по нашите пътища. може ли да кажете мнението си за този модел - плюсове и минуси. благодарим ви предварително


Малиииииииииииииииии ..... мечта !!!!!Купувайте !!! Кола мечта !!! :beer:
Отговори

Rios7o снимка Rios7o 30 декември 2007 - 06:25

колега малко избързваш. ако можете качете снимки или ни кажете нещо повече за двигателя и ще ви съдействаме, но засега колегата е прав. КОЛАА МЕЧТАА :beer:
Отговори

Rios7o снимка Rios7o 30 декември 2007 - 13:08

аз сум карал точно такава. взимай я въобще не се замисляи, колата си е 6+ чи и нова натуй отгоре. :beer:

татко има астра от същата година но 1.7DTi, мн бяга и гори малко
Отговори

Falken снимка Falken 30 декември 2007 - 18:10

Ако толкова търсиш икономичност и вървеж въпреки че карам опел бих ти препоръчал нещо на ВАГ АГР мотор ... да си земеш ама тука ще ме бият колегите ако почна да рекламирам друга марка така че ти си знаеш най добре :)
Отговори

Мишо снимка Мишо 30 декември 2007 - 18:22

Това е най-сполучливия дизел на Опел, така че поне като модел няма да сбъркаш... вече зависи в какво състояние е. Що се отнася за Вектра C (като въпросната) май единствените и недостатъци се говореше, че са големия брой компютри за управление на електроника. Макар, че тва си има и добра страна.. поне ако се прецака нещо сменяш само него. Поздрави и весели празници :b010:
Отговори

Rios7o снимка Rios7o 31 декември 2007 - 11:54

:knee: :knee: :knee: :knee: :knee: :knee: :clap: :doh: :clap: :beer: :clap: :beer: :clap: :beer: :clap: :beer: :clap: :beer: ВЕСЕЛО ПОСРЕЩАНЕ НА НОВАТА 2007 ГОДИНА :clap: :clap: :beer: :clap: :beer: :clap: :beer: :clap: :doh: :clap: :19a: :beer: :knee: :beer: :knee: :beer: :knee: :beer: :knee: :beer: :knee: :beer:
Отговори

Vectra_777 снимка Vectra_777 31 декември 2007 - 14:21

 Rios7o, на Dec 31 2007, 11:54 AM, каза:

:knee: :knee: :knee: :knee: :knee: :knee: :clap: :doh: :clap: :beer: :clap: :beer: :clap: :beer: :clap: :beer: :clap: :beer: ВЕСЕЛО ПОСРЕЩАНЕ НА НОВАТА 2007 ГОДИНА :clap: :clap: :beer: :clap: :beer: :clap: :beer: :clap: :doh: :clap: :19a: :beer: :knee: :beer: :knee: :beer: :knee: :beer: :knee: :beer: :knee: :beer:



НА 2008-МА !!! не и 7 !!! :doh:
Отговори

Vectra_777 снимка Vectra_777 01 януари 2008 - 16:24

Хааа Да Ви е Честита Новата 2008-ма годинка !!! Много безаварийна , яко туниннгована , врътки на гуметата и чупки със купетата !!! :beer: :b010:
Отговори

Milislavov снимка Milislavov 01 януари 2008 - 19:23

И здрави карета :bou:
Айде честита нова година и от мен :) ЖИВИ И ЗДРАВИ!
Отговори

Звезделин снимка Звезделин 02 януари 2008 - 06:59

ЧНГ на всички :beer:
Отговори

Емилио снимка Емилио 02 януари 2008 - 08:36

Честита Нова 2008 :beer: и от мен!Здраве,радост,без ремотни!
Отговори

Звезделин снимка Звезделин 02 януари 2008 - 10:27

Айде колеги , чакаме Ви в IRC UniBG.org #opelclub-vt за всички съфорумци ще има add :beer: :beer: :beer:
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg