Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Велико Търново

Предложения и обсъждане на Регионален Представител.

Тази тема е заключена « Prev

VectraB снимка VectraB 15 февруари 2008 - 20:52

Уважаеми Колеги от Велико Търново и Региона ! :beer:

Повече от Месец, регистрацията на Опел Клуб България е факт. Организацията и структурирането на Клуба върви, приемането на крайни и окончателни правила също, макар и по-бавно от колкото на всички ни се иска. Но всяко начало е трудно !

Време е да се обсъдят, гласуват и излъчат Регионалните Представители, от 13-те най-активни града в България. Благоевград, Бургас, Варна, Велико Търново, Враца, Габрово, Ловеч, Плевен, Пловдив, Русе, Сливен, Стара Загора, Шумен.

ТУК колегата Шопов е описал в основни линии правата и задълженията на Регионалния Представител.
С времето и развитиеtо на Опел Клуб България, вероятно ще има избор на Регионалн представители и от други градове. Но все пак трябва да започнем от някъде, за да вървим напред.

Тази тема, напълно идентична, ще пусна в раздела на всеки от изброените по-горе градове. Може би няма да я дублирам във Варна, тъй като колегата beos (Тишо) е пуснал такава, която вече има сериозно развитие. Във Варна вече се обсъждат кандидатурите и вероятно началото на другата седмица ще има избран Регионален Представител.
Знам, че преди да пуснем тази Тема, трябваше да има обявени ясни правила и размер на членския внос, но и това ще стане до 5-6 дена.

Моля Тук да предложите и обсъдите кандидатурите. След изяснавянето им, ще пуснем анкета за гласуване.
Поздрави на всички !

:beer:

p.s. Много сухо и официално стана, това което написах, да го е :mhihi: а. Но, някои могат да пишат увлекателно, други не могат, както е казало магарето Йори .
Отговори

Vectra_777 снимка Vectra_777 16 февруари 2008 - 10:03

Аз предлагам себе си :mhihi: , НО мисля че и има други колеги които ще си вършат работата примерно като Звезделин , Колин и Ред .... Астра !!!
Отговори

НеаМ РаВеН снимка НеаМ РаВеН 16 февруари 2008 - 12:21

Имайте предвид, че това е сериозна работа, която ще ви яде голяма част от свободното време, жена ви ще се муси и ще работите без заплата! :mhihi:
Отговори

Vectra_777 снимка Vectra_777 16 февруари 2008 - 13:25

 НеаМ РаВеН, на Feb 16 2008, 12:21 PM, каза:

Имайте предвид, че това е сериозна работа, която ще ви яде голяма част от свободното време, жена ви ще се муси и ще работите без заплата! :mhihi:


Aз се отказвам :beer:
Свободно време - НИКАКВО нямам ...
Отговори

Milislavov снимка Milislavov 18 февруари 2008 - 18:49

 Vectra_777, на Feb 16 2008, 01:25 PM, каза:

 НеаМ РаВеН, на Feb 16 2008, 12:21 PM, каза:

Имайте предвид, че това е сериозна работа, която ще ви яде голяма част от свободното време, жена ви ще се муси и ще работите без заплата! :3:


Aз се отказвам <_<
Свободно време - НИКАКВО нямам ...


Тази тема я знам от както я пусна колегата Шопов, но и аз като Vectra_777 нямам никакво време, иначе бих помогнал с каквото мога когато мога. Предложение ми е трудно да дам, защото като гледам напоследък 1 събор не можем да направим, камоли нещо по-сериозно... малко съм разочарован :3:

Надявам се да се появи сериозен човек със свободно време.

П.П.: Дано таксата за членство не е голяма, щото с тия данъци за колите и т.н.... че ся и плоския данък ми удвои данъка върху заплатата :3: :3: :o :o :3:
Отговори

fen0men снимка fen0men 25 февруари 2008 - 06:02

и сега разбра ли се кои ще е регионалния ни представител да знам кам кого да си плащам членската вноска
Отговори

Vectra_777 снимка Vectra_777 25 февруари 2008 - 20:29

Аз викам ако Звезди е съгласен тои да е че е най ФЕН от всичкини тук от ВТ от форума .... :clap: :dummy:
Отговори

RIGHT_CHOICE снимка RIGHT_CHOICE 25 февруари 2008 - 21:12

Съгласен съм с мнението на Захари,но решението трябва да вземе Звезди.Ако се съгласи да ни представлява аз,а и другите колеги от "Опел Клуб Велико Търново" ще му помагаме с каквото можем :clap:.Звезди последната дума е твоя :dummy:
Отговори

Milislavov снимка Milislavov 26 февруари 2008 - 01:21

Мен лично не ме бърка кой ще е, но ако Звезделин се навие, смятам че ще е добра оферта за всички ни :)... Хайде Звезди, казвай как си с времето и желанието и да правим работата :)

П.П. към администатори и модератори - Може ли да кажете с 2 3 думи какви са привилегиите при членство в клуба ? С какво обикновения член на клуба допринася за общото благо както и обратното :)
Отговори

Tank снимка Tank 26 февруари 2008 - 09:54

 Milislavov, на Feb 26 2008, 01:21 AM, каза:

Мен лично не ме бърка кой ще е, но ако Звезделин се навие, смятам че ще е добра оферта за всички ни :)... Хайде Звезди, казвай как си с времето и желанието и да правим работата :)

П.П. към администатори и модератори - Може ли да кажете с 2 3 думи какви са привилегиите при членство в клуба ? С какво обикновения член на клуба допринася за общото благо както и обратното :)


Ни са познааме още със Звезделин :clap: ,но ша му каа:
Мумчее,останалия комсомол та иска ба,ни съ дърпай :dummy: - шъ та прайм вожд(на племето дет ни мои да си сбере индианците 3 месеца :beer: :beer: )По-добре да са сагласиш доброволно-без бой :beer: :clap: :b010: Щти усигурим жини,пари,курви,служебна vectra gtc opc v6biturbo или поне велосипед(ко толкоз - по-икономичен е от вектора).
И сига по точка две за благата които задължително требе да имаме ние обикновенните с :beer: сектанти:
пръво:А98 бензиня да е по 80 стотинки.
второ:бирата да е по 20 стотинки или безплатна.
трето:разрешената ни скорост да е 250км в час. ако некой я надвиши и го фанат да се оттърве с 2 бири за органите на реда(но само ако са със патрулка астра G,ако са с лада те трябва да почерпят съфорумника надвишил скоростта.
4то:по 2 комплекта yokohama годишно на човек.
5то: 'гат некой наш човек оди да къпе съселя на курва да получава 50% отстъпка(или поне свирките да са безплатни).
6то:безплатни гражданска и каско.
седем:освобождаване от мита,такси,акциз,ддс,пътен данък,винетка,минетка,преглед,безплатна регистрация в КАТ на която там да ни сменят маслото поне.
Па си мислим че не е толко мого.Ко некои се сети за още нещо да си каже.Връ му гу.
Отговори

Vectra_777 снимка Vectra_777 26 февруари 2008 - 12:38

 Tank, на Feb 26 2008, 09:54 AM, каза:

 Milislavov, на Feb 26 2008, 01:21 AM, каза:

Мен лично не ме бърка кой ще е, но ако Звезделин се навие, смятам че ще е добра оферта за всички ни :)... Хайде Звезди, казвай как си с времето и желанието и да правим работата :)

П.П. към администатори и модератори - Може ли да кажете с 2 3 думи какви са привилегиите при членство в клуба ? С какво обикновения член на клуба допринася за общото благо както и обратното :)


Ни са познааме още със Звезделин :clap: ,но ша му каа:
Мумчее,останалия комсомол та иска ба,ни съ дърпай :dummy: - шъ та прайм вожд(на племето дет ни мои да си сбере индианците 3 месеца :beer: :beer: )По-добре да са сагласиш доброволно-без бой :beer: :clap: :b010: Щти усигурим жини,пари,курви,служебна vectra gtc opc v6biturbo или поне велосипед(ко толкоз - по-икономичен е от вектора).
И сига по точка две за благата които задължително требе да имаме ние обикновенните с :beer: сектанти:
пръво:А98 бензиня да е по 80 стотинки.
второ:бирата да е по 20 стотинки или безплатна.
трето:разрешената ни скорост да е 250км в час. ако некой я надвиши и го фанат да се оттърве с 2 бири за органите на реда(но само ако са със патрулка астра G,ако са с лада те трябва да почерпят съфорумника надвишил скоростта.
4то:по 2 комплекта yokohama годишно на човек.
5то: 'гат некой наш човек оди да къпе съселя на курва да получава 50% отстъпка(или поне свирките да са безплатни).
6то:безплатни гражданска и каско.
седем:освобождаване от мита,такси,акциз,ддс,пътен данък,винетка,минетка,преглед,безплатна регистрация в КАТ на която там да ни сменят маслото поне.
Па си мислим че не е толко мого.Ко некои се сети за още нещо да си каже.Връ му гу.


Ко спукаме гума нова кола да ни дават ... не да лепят и да продължаваме ...
На всеки месец и комплект лети джанти да подаряват !!!
Отговори

Tank снимка Tank 26 февруари 2008 - 13:22

 Vectra_777, на Feb 26 2008, 12:38 PM, каза:

 Tank, на Feb 26 2008, 09:54 AM, каза:

 Milislavov, на Feb 26 2008, 01:21 AM, каза:

Мен лично не ме бърка кой ще е, но ако Звезделин се навие, смятам че ще е добра оферта за всички ни :)... Хайде Звезди, казвай как си с времето и желанието и да правим работата :)

П.П. към администатори и модератори - Може ли да кажете с 2 3 думи какви са привилегиите при членство в клуба ? С какво обикновения член на клуба допринася за общото благо както и обратното :)


Ни са познааме още със Звезделин :clap: ,но ша му каа:
Мумчее,останалия комсомол та иска ба,ни съ дърпай :beer: - шъ та прайм вожд(на племето дет ни мои да си сбере индианците 3 месеца :beer: :3: )По-добре да са сагласиш доброволно-без бой :beer: :clap: :b010: Щти усигурим жини,пари,курви,служебна vectra gtc opc v6biturbo или поне велосипед(ко толкоз - по-икономичен е от вектора).
И сига по точка две за благата които задължително требе да имаме ние обикновенните с :beer: сектанти:
пръво:А98 бензиня да е по 80 стотинки.
второ:бирата да е по 20 стотинки или безплатна.
трето:разрешената ни скорост да е 250км в час. ако некой я надвиши и го фанат да се оттърве с 2 бири за органите на реда(но само ако са със патрулка астра G,ако са с лада те трябва да почерпят съфорумника надвишил скоростта.
4то:по 2 комплекта yokohama годишно на човек.
5то: 'гат некой наш човек оди да къпе съселя на курва да получава 50% отстъпка(или поне свирките да са безплатни).
6то:безплатни гражданска и каско.
седем:освобождаване от мита,такси,акциз,ддс,пътен данък,винетка,минетка,преглед,безплатна регистрация в КАТ на която там да ни сменят маслото поне.
Па си мислим че не е толко мого.Ко некои се сети за още нещо да си каже.Връ му гу.


Ко спукаме гума нова кола да ни дават ... не да лепят и да продължаваме ...
На всеки месец и комплект лети джанти да подаряват !!!

Нека не прекаляваме,все пак тия сичките благини ще ни бъдат осигурени от регионалните вождове-как си е тяхна работа(като работят на 2,3 или четири места,продадат си автомобилите и жилищата,гъзо на магистралата,предават празни бутилки от бирата която ние пием(няма нужда ни се благодари за което)крадат желязо,обират бабички,продават наркотици,оръжие и каквото там могат)-имам впредвид че има много начини да ни осигурят средства за благоденствие нам.Все пак вожда требе да си се грижи за бушмените. :dummy:
Отговори

Звезделин снимка Звезделин 26 февруари 2008 - 20:20

Тъй, аз предлагам бат Колин да правим регионален!! Milislavov , баце ти си най-сериозния от всичките.. Аз реално нямам абсолютно никакво време.. Разбира се ако се съгласиш да си регионален, очаквай помощ от мен и от останалите във всяко едно отношение.. Айде братле кажи си тежката дума! :dummy: :clap:
Отговори

Milislavov снимка Milislavov 27 февруари 2008 - 17:34

 Звезделин, на Feb 26 2008, 08:20 PM, каза:

Тъй, аз предлагам бат Колин да правим регионален!! Milislavov , баце ти си най-сериозния от всичките.. Аз реално нямам абсолютно никакво време.. Разбира се ако се съгласиш да си регионален, очаквай помощ от мен и от останалите във всяко едно отношение.. Айде братле кажи си тежката дума! :dummy: :clap:


Аз вече споменах, че нямам време. А и повечето запознати знаят колко ми гори каручката :)... Наистина не мога да си позволя да обикалям из града и околността да не говорим за по-далеч.

П.П. Дано скоро стигнем до единодушие, защото наистина има нужда от организация. Пример - ако не си бях купил опел есента... до сега нямаше да сте се сбрали май... щотото тогажа за 3 дена написах постове на 30 човека и на следващата събота пред СПС имаше 40/50 коли... който дойде тогава знае... 2 3 седмици след това пак направих такава сбирка, ама не беше мн интересно за жалост.. -->> ТРЯБВА ОРГАНИЗАЦИЯ!!!
Отговори

Звезделин снимка Звезделин 27 февруари 2008 - 20:36

Причината да не приема аз да съм регионален е тази ,че нямам почти никакво свободно време.. Идва ми на акъл едно име за регионален.. Колегата Емилио.. но незнам дали той ще е съгласен с това да е регионален представител.. Аз си мисля,че той ще е идеалния, все пак е един от първите Търновски кучета в форума :) :dummy:
Отговори

Vectra_777 снимка Vectra_777 27 февруари 2008 - 23:49

Танк ти къде се скЪраваш и ти бе !!! Оправен си , сериозен си , дърт си /по мъдър би тряялу :dummy: / .
Земи са захващай и дъ нъ управляваш... Хубави идеи имаш !!! Айде па ако тряя ще почерпим :clap:
Аз не ставам ще събера някой лев и не мой ма искарате от кръчмите на другия ден ... :clap:
Отговори

Tank снимка Tank 28 февруари 2008 - 09:55

 Vectra_777, на Feb 27 2008, 11:49 PM, каза:

Танк ти къде се скЪраваш и ти бе !!! Оправен си , сериозен си , дърт си /по мъдър би тряялу :clap: / .
Земи са захващай и дъ нъ управляваш... Хубави идеи имаш !!! Айде па ако тряя ще почерпим :beer:
Аз не ставам ще събера някой лев и не мой ма искарате от кръчмите на другия ден ... :beer:

Я па тоо,ба ти си шашав по целата главъ.Работя на 2 места, и съм от основателите на друг национален клуб - никфо време до го ева.Дай да се сбереме в неделя вечерта на :dummy: да избереме некой по-надъхан младеж,пък аз обещавам да му помагам(в сянка).
Айде сега кът сте толкоз ербапи среща в неделя вечер-нема ъц нема мъц дагоева(ма аз немам пари,ма немам време,ма немам винетка,минетка,ма жената ша ма бии,ма дедо ша ма ибе,ма колата такоз или онакоз)на кафе секи мое да доде със или без кола.Секи ден сичките одите по кафета да ми гоните разни малолетни мръшляци,па не мое се сберете заедно.Пустиняци. :beer: :beer: :clap:
Отговори

Milislavov снимка Milislavov 28 февруари 2008 - 21:34

Аз съм винаги на линия... чакам да прайм кушиии...ама... ядец :(.... Давайте да избираме човек че искам значки и т.н. :)
Отговори

Semo снимка Semo 29 февруари 2008 - 14:00

Хайде хорица избирайте некого че искам некое стикерче за заднио джам нещо опел клуб ала бала от далеч да се познава <_<
Отговори

fen0men снимка fen0men 04 март 2008 - 08:52

Абе колеги ще ме карате пак да прелитам 40 000км да доида да ви организирам :) ама и на мен заплатата ми е висока 2000лв на месец ще искам :) а пак ако доида може и някои елитни ................. да ви докарам на сбирките даже може и по един здрав............. да ви драпнат :)
Отговори
Тази тема е заключена « Prev
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg