Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Велико Търново

Сбирка на 01.05.2008 13:00 на Петрол

Тази тема е заключена

Rios7o снимка Rios7o 29 април 2008 - 23:51

само ще ви помоля понеже сигурно ще съм на работа даите ми някакъв номер на ЛС за да мога да се свържа като свърша аз ще съм на работа до към 15ч.

Благодаря предварително :unsure:
Отговори

RIGHT_CHOICE снимка RIGHT_CHOICE 30 април 2008 - 12:18

И да не забравите колеги вземете си апартите,камерите,телефони и кой каквото има под ръка за снимане. :)
Отговори

Milislavov снимка Milislavov 01 май 2008 - 21:43

Слабо . . . приятно ми беше, пообиколихме полафихме.. но очаквах повече хора. Все пак благодаря на тези които дойдоха. Следващия път по-добре
Отговори

Звезделин снимка Звезделин 01 май 2008 - 22:20

Срещата стана що годе добре, само липсата на хора беше този път проблема, но за тази среща важеше не количеството, а качеството :knee:
Ето снимчици от днес:
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение

Ей го вожда (регионалния):unsure:
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Другия път повече хора - повече снимков материал :unsure:
:knee:
Отговори

kaka снимка kaka 02 май 2008 - 20:26

Оп, прибрах се! Нямам думи да изкажа задоволството си от гостуването ми при вас! Страхотни хора сте! :unsure: Благодаря ви, че отделихте от времето, вниманието, търпението и бензина си, за да ме разхождате напред-назад из града и околностите цели два дни в ролята си на блестящи екскурзоводи :knee: :mhihi: Такива красиви места и живописни пътища видях, че просто не знам как да го разкажа :unsure: Май е по-добре снимките да говорят вместо мен, само дето незнайно как, съм успяла да ги направя на много малка разделителна способност :kuku: Малко по-късно тази вечер ще се опитам да кача по-"гледаемите".

В резюме, мисля, че без съмнение мога да ви нарека ПРИЯТЕЛИ! :knee:
Отговори

Milislavov снимка Milislavov 02 май 2008 - 20:34

Радвам се, че гостуването ти в скромния ни град ти допадна. Живот и здраве след време пак да ни гостуваш, а защо не и ние на теб :)
Отговори

RIGHT_CHOICE снимка RIGHT_CHOICE 03 май 2008 - 20:37

Срещата си беше един път :knee: .Радвам се,че се видяхме с колегите и имахме възможност да се запознаем и с "кака",която е изключителен човек :knee: :unsure:.Ние като нейни домакини сме щасливи,че престоят й в града на болярите е бил увлекателен и приятен :) :unsure: и се надяваме в скоро време отново да ни гостува и да се видим. :mhihi:
Отговори

kaka снимка kaka 04 май 2008 - 01:37

Предлагам малко снимки от посещението на Царевец
Публикувано изображение
Публикувано изображение

Публикувано изображение
Малко от малките снимчици :beer:
Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Дайте някакви скайпове, за да ви разпратя цялата купчинка снимки :61: Бях избрала още няколко, които да кача, ама... форума не ми позволява :whistle:
Отговори

Rios7o снимка Rios7o 04 май 2008 - 02:51

Skype: Hristo Petkov username: rios7o

тва ми е скаипа, и искам снимчиците. при първа възможност ми ги прати :whistle:
Отговори

R_IVANOV снимка R_IVANOV 05 май 2008 - 22:07

Колеги, съжалявам, че не можах да остана. Дойдох за малко с калибрата, но имах работа из Търново, надявам се другия път да се присъединя за повече време.
Мнението беше редактирано от kaka: 05 май 2008 - 22:16
Причина за редактиране:: Писането на кирилица е задължително. И с малки букви.
Отговори

RIGHT_CHOICE снимка RIGHT_CHOICE 05 май 2008 - 22:36

Добре дошъл си колега :whistle:
Отговори

Vectra_777 снимка Vectra_777 05 май 2008 - 23:02

Хайде и аз се прибрах от Немция ! Ся очаквам следващото сбирка да съ видим и да си разправяме тва онова кото съм и не съм изпуснал !!! :whistle:
Отговори

Rios7o снимка Rios7o 06 май 2008 - 02:39

Red_Beauty {Astra} дай ми твой е-mail за да ти пратя снимките ама на ЛС

Vectra_777 ти хубаво се прибра ам ся да миним към вапроса... ТИ КАКВО НИ КУПИ ОТ ТАМ (някое спойлече нещо фарчета :whistle:)
Отговори

Vectra_777 снимка Vectra_777 06 май 2008 - 12:05

 Rios7o, на May 6 2008, 03:39 AM, каза:

Red_Beauty {Astra} дай ми твой е-mail за да ти пратя снимките ама на ЛС

Vectra_777 ти хубаво се прибра ам ся да миним към вапроса... ТИ КАКВО НИ КУПИ ОТ ТАМ (някое спойлече нещо фарчета :beer:)


Презарвативи !!! Да ибете по германски ! :whistle:
Отговори

RIGHT_CHOICE снимка RIGHT_CHOICE 06 май 2008 - 14:05

 Rios7o, на May 6 2008, 03:39 AM, каза:

Red_Beauty {Astra} дай ми твой е-mail за да ти пратя снимките ама на ЛС

Всичко е точно :whistle:
Отговори

Rios7o снимка Rios7o 07 май 2008 - 22:48

изпратих ти снимките, ако не ти харесат ще взема два три презерватива от Захари да ти доставя нужното удоволствие :whistle:
Отговори

Tank снимка Tank 08 май 2008 - 08:51

 Rios7o, на May 7 2008, 11:48 PM, каза:

изпратих ти снимките, ако не ти харесат ще взема два три презерватива от Захари да ти доставя нужното удоволствие :whistle:


хахахаха ей тва се вика приятел:хем да достави удоволствие на приятеля си, хем за сигурността му мисли.то вярно досега мъж не се е случвало да забременее-но в турция опитите продължават и нищо не се знае...
Отговори

RIGHT_CHOICE снимка RIGHT_CHOICE 08 май 2008 - 16:11

 Rios7o, на May 7 2008, 11:48 PM, каза:

изпратих ти снимките, ако не ти харесат ще взема два три презерватива от Захари да ти доставя нужното удоволствие :beer:

Няма никакви снимки :61:.А пък за презервативите,не ги хабете напразно :whistle: може все някога да ви потрябват. :beer:
Отговори

kaka снимка kaka 08 май 2008 - 21:04

Понеже новите приятелства трябва да се затвърждават, днес се състоя една бърза разходка дотам и обратно - като естествено продължение на посещението от миналата седмица. Изключително съм респектирана от вас, момчета! Въпреки, че бяхте ангажирани в работния ден, намерихте време за по кафе и оказахте голяма помощ в начинанието :whistle:
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Отговори

Vectra_777 снимка Vectra_777 08 май 2008 - 22:15

Браво бе да бяхте ми се обадили ли ?!?!
Ся не съм в Немция !! Можех да дойда този път !!!
Владо , Ристьо ..... :whistle:
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg