Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Велико Търново

Покана за гостуване от колегите от Русе

Тази тема е заключена « Prev

Milislavov снимка Milislavov 21 октомври 2008 - 23:29

Тази вечер говорих с едно момче от Русе. Канят ни ако можемд а отиден на тяхната сбирка тази неделя. Срещата им е 18:00 там на някво място, ама ако отидем ще ни посрещнат и ще ни закарат където трябва :).

Хайде бързо се организирайте и кажете има ли желаещи за туризъм. Малко набързо стават нещата, ама... няма как :)
Отговори

SenS` снимка SenS` 22 октомври 2008 - 00:41

Ами аз съм за...офертата е добра пък и Русе ме кефи :mhihi: айде ако има още зарибени да правим сбирката :clap:
Отговори

Petsata снимка Petsata 22 октомври 2008 - 07:55

Здравейте Колеги от Търново - радвам се че сте приели работата на сериозно така че ще чакам включване от ваша страна ! Надявам се да направим една яка сбирка ! Имам един приятел от Павликени (Тихомир) - мисля да му се обадя и на него да дойде и някой от техния край !
Отговори

Milislavov снимка Milislavov 22 октомври 2008 - 08:21

 Petsata, на Oct 22 2008, 08:55 AM, каза:

Здравейте Колеги от Търново - радвам се че сте приели работата на сериозно така че ще чакам включване от ваша страна ! Надявам се да направим една яка сбирка ! Имам един приятел от Павликени (Тихомир) - мисля да му се обадя и на него да дойде и някой от техния край !


Еми те ако ще идват ще минат покрай нас , тейче ще подберат който ще дойде от наща секта :) ... хайде народе, който иска пък не му се ходи с негова кола ще мислим пак варианти да цепим бензини и .т.н, на всички ни е трудно!
Отговори

Tank снимка Tank 22 октомври 2008 - 09:57

Батка, сори че снощи не пуснах темата, ма гледах мач и направо изключих.Мен не ме бройте за Русе,не че нямам желание и възможност ама в петък и събота съм в Плевен д'ге.В петъка най-вероятно ще има :clap: vs :mhihi: и Русе ще ми дойде в повече.
Отговори

Vectra_777 снимка Vectra_777 22 октомври 2008 - 11:16

Ако се съберем повечко кандидати идвам и аз !!! :mhihi: и свободни места при мен 1 или 2 !!!
Отговори

Milislavov снимка Milislavov 22 октомври 2008 - 12:26

И аз ако ще идвам ще имам някое друго местенце :)
Отговори

Georgi Shterev снимка Georgi Shterev 22 октомври 2008 - 13:15

Нямам нищо против за Русе, ама току-що дадох 320 лв. за гуми и май няма да успея да дойда.. :mhihi:
Ама ако се съберем повечко коли може да измисля нещо... защото ако ще бъдем 3-4 коли няма смисъл... по-готино ще е, ако успеем да покажем, че сме сериозни и си имаме наш клуб. За това по-добре да направим организация по от рано, че всеки да може да се подготви финансово.. иначе идеята ме зарибява. :clap:
Отговори

Milislavov снимка Milislavov 22 октомври 2008 - 14:57

Понеже както предположих темата започва да се запълва с излишни коментари, въпроса ми е следния - кой има финансовата възможност да доиде с колата си и ще дойде и кой няма тази възможност и би цепил бензин с някой друг.

До петък трябва да сме се разбрали ...
Отговори

Vectra_BB снимка Vectra_BB 22 октомври 2008 - 15:35

Да знаете страхотна идея,много искам да доида (ама както винаги има едно "НО"),но на 26 съм втора смяна на работа от 14h do 22h. утре ще говоря със шефа за 1 ден отпуск и ако ме пусне,броите и мен. :mhihi:

утре след обяд ще пиша!!!

ще съм си с моята кола :clap:
Мнението беше редактирано от Vectra_BB: 22 октомври 2008 - 15:37
Отговори

SenS` снимка SenS` 22 октомври 2008 - 15:43

Ами айде по темата:Аз имам възможност..вие сте :mhihi:
Отговори

Milislavov снимка Milislavov 22 октомври 2008 - 19:08

За момента ще мога да дойда само ако има с кой да цепя бензина. Имам 1 2-ма в предвид ама ще видим. Иначе искам да дойда.
Отговори

SenS` снимка SenS` 24 октомври 2008 - 10:31

Какво стана сега..ще се ходи ли към Русе никой нищо не обажда.Айде да се организираме и да теглим чертата в неделя :mhihi:
Отговори

Milislavov снимка Milislavov 24 октомври 2008 - 11:07

 SenS`, на Oct 24 2008, 11:31 AM, каза:

Какво стана сега..ще се ходи ли към Русе никой нищо не обажда.Айде да се организираме и да теглим чертата в неделя :mhihi:


Ами за момента ти и вектра_бб можете да отидете 100%. За мен става все по-несигурно с всеки изминал ден, щото ми се ходи с моята кола и с никоя друга, пък нямам пари да си покрия на 100% разхода за бензина. Ицо с жълтата тигра е също като мен. За другите може да прочетеш по-горе. :( :clap:
Отговори

Vectra_777 снимка Vectra_777 24 октомври 2008 - 11:16

Аз съм на същото дередже , ако има пътници с мен да дадът по 5-6-7 лева ще тръгна !!!
Отговори

Milislavov снимка Milislavov 24 октомври 2008 - 12:22

 Vectra_777, на Oct 24 2008, 12:16 PM, каза:

Аз съм на същото дередже , ако има пътници с мен да дадът по 5-6-7 лева ще тръгна !!!


хихихихи :mhihi: всички почти сме така, всеки може да даде такива пари, ама на всеки му се иска с неговата кола :)
Отговори

Georgi Shterev снимка Georgi Shterev 24 октомври 2008 - 14:00

Колеги то се е видяло, че май няма да успеем да отидем на Русе ами в неделя ще си направим ли нашата сбирка на СПС? :mhihi:
Отговори

SenS` снимка SenS` 24 октомври 2008 - 16:23

Еее :mhihi: ще се помъча да намеря хора да запълня местата ама незнам дали ще мога толкова хора да навия :clap:
Отговори

Vectra_BB снимка Vectra_BB 24 октомври 2008 - 16:28

сажалявам но мен не ме пускат от работа,имало вайна порачка и трябва да я правя..много исках да отида ама какво да няправя :mhihi:
Отговори

Boggieman снимка Boggieman 24 октомври 2008 - 17:03

То и аз няма да мога.. начи сигурно остава тука за нашата си сбирка, щото според мен да ходите точно 2 коли няма никъв смисъл :) смисъла беше когат са организарахме за Калояново когат бяхме повече от 5-6 коли :)
Отговори
Тази тема е заключена « Prev
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg