Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Сливен - Ямбол

Драг Рейсинг в Сливен на 25.05.2008

Лудия Макс снимка Лудия Макс 27 май 2008 - 16:25

дайте повече клипчета да видим тези, който не можаха да дойдат кат мене, какво мазало е било, мн :unsure: :unsure:
Отговори

Stoil снимка Stoil 27 май 2008 - 19:18

айде дайте малко повече подробности
всеки ходил, всеки видял и няма и два реда
от клуба кой как се представи
Манолов, айде пиши, да не се наказваме...
Отговори

Stakity снимка Stakity 27 май 2008 - 21:59

 Лудия Макс, на May 27 2008, 05:25 PM, каза:

дайте повече клипчета да видим тези, който не можаха да дойдат кат мене, какво мазало е било, мн :unsure: :unsure:

Колега аз имам някое друго клипче ама са правени с телефона но ако искаш пиши на л.с. да се разберем как да ти ги пратя.Иначе общо взето всичко беше на ниво еиндственото нещо което им куцаше беше организацията но все пак за 1-ви път се провежда на Сливен :)
Отговори

ti6onki снимка ti6onki 28 май 2008 - 17:15

наистина опелите се преставиха много добре и аз съм доволен от моя 16.500
Отговори

Stoil снимка Stoil 28 май 2008 - 19:19

 ti6onki, на May 28 2008, 06:15 PM, каза:

наистина опелите се преставиха много добре ...


мн яки отговори правите
почупете си малко пръстите да напишите другите какво направиха като време и класиране

п.с. абе що само в тоя форум тея теми не са важни и не са в отделен раздел - уж модератори бол, па нещо се не получава
Отговори

manolov снимка manolov 28 май 2008 - 20:51

Бати , аз нали знаеш, че много работя и отидох в неделя във вида и в който си я карам всеки ден да видя какво време дава.Значи с каса, резервна гума и интериор 15,2.За мен лично е добро време.Мислех, че другите са много по-напред и не се записах за което съжалявам , повечето дадоха времена много над моето.След края на клас А в който колеги от форума , мисля, че единия влиза pakoGSI или нещо такова се представиха блестящо, ама нали съм срамежлив и не се запознах с тях.След клас А в който ми беше реалната конкуренция отидохме с Coper на кафе да полеем А6-то (което е просто извънземно)и не гледах накрая.А Миро и Тони при който слагах чипа(ти знаеш де) станаха 1-ви в клас А
Отговори

ti6onki снимка ti6onki 28 май 2008 - 22:46

 Stoil, на May 28 2008, 08:19 PM, каза:

мн яки отговори правите
почупете си малко пръстите да напишите другите какво направиха като време и класиране

п.с. абе що само в тоя форум тея теми не са важни и не са в отделен раздел - уж модератори бол, па нещо се не получава

миро и келеша направо късаха! събота корсата се счупи и неделя малко преди старта на техния клас пристигнаха с колесарите и накъсаха всички в техния клас, миро направи фал старт на задна който беше 1 -вия регистриран засега в българия,али с бмв-то го побърка от стартове събота тръгваше от 2-ра и един път от 3-та изкара 250 метра поне на една страна. в клас ц имаше голяма конкуренция между голфа и широкото събраха погледите на всички изпекли се от слънцето чакашти да видят 10 секундни коли. имаше доста бързи кадети един жълт който бачкаше като врц . една астра олекотена до безобразие която неси искаше гумите на 2 ра това е в общи линии :unsure:
Отговори

ValiuM снимка ValiuM 29 май 2008 - 08:39

Спец фор Стоил
http://vbox7.com/play:f0167eee - Събота - квалификации
http://vbox7.com/play:b1a5798e - Неделя - Състезание
Отговори

devil_vas снимка devil_vas 29 май 2008 - 10:01

освен Пацо с корсата, имахме още един участник от форума. жълтия пловдивски кадет с най добро време 14.3. предивед, че нямаше сликове,беше с пълен интериор и че първата газ на колата бе дадена на пистата (в пловидв не беше карана/мерена), всички сме много доволни от полученото. angi е човека с кадета. надявам се за другите състезание тази кола да е в 13-ките
Отговори

manolov снимка manolov 29 май 2008 - 11:07

Да кадета се забеляваше, но не знаех , че е на човек от форума.Иначе работеше малко странно , но добре се представи и дано още да му паднат времената.
Отговори

devil_vas снимка devil_vas 29 май 2008 - 12:33

мдам, нормално е да работи странно, но нагоре ичзистваше много добре :unsure: толкова бързаха да го завършат, че даже и генерация нямаше, само по колектори беше :unsure:
Отговори

angi снимка angi 29 май 2008 - 13:23

 devil_vas, на May 29 2008, 11:01 AM, каза:

освен Пацо с корсата, имахме още един участник от форума. жълтия пловдивски кадет с най добро време 14.3. предивед, че нямаше сликове,беше с пълен интериор и че първата газ на колата бе дадена на пистата (в пловидв не беше карана/мерена), всички сме много доволни от полученото. angi е човека с кадета. надявам се за другите състезание тази кола да е в 13-ките


мерси васка за хубавите думи.предвит 3-те старта които можах да направя,оригиналния соф.17-ските скоито дадох това време и без никакви настройки съм много доволен.те първа ще падаме на долу в времената(надявам се) :unsure:
Отговори

devil_vas снимка devil_vas 29 май 2008 - 13:33

ето и отговор на върпоса, защо кадета колата работеше странно в ниските обороти.

Публикувано изображение

Публикувано изображение
Отговори

ti6onki снимка ti6onki 29 май 2008 - 23:11

 angi, на May 29 2008, 02:23 PM, каза:

мерси васка за хубавите думи.предвит 3-те старта които можах да направя,оригиналния соф.17-ските скоито дадох това време и без никакви настройки съм много доволен.те първа ще падаме на долу в времената(надявам се) :mhihi:

страшем е кадетта а двигатя го видях още след като ти махнахме че протече нещо от колата малко преди да стартираш
Отговори

angi снимка angi 30 май 2008 - 06:41

 ti6onki, на May 30 2008, 12:11 AM, каза:

страшем е кадетта а двигатя го видях още след като ти махнахме че протече нещо от колата малко преди да стартираш



мерси колега :mhihi:
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg