Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Общо за интериора,купето и екстериора на нашите Опели

Тема за ароматизатори и други смръдливки

LL Mito J снимка LL Mito J 24 август 2007 - 10:30

най-добрите са едни в малки шишета с дървени капачки 1.95лв струват на повечето место капачката се напоява и мирише 2 седмици хубаво а и имат невероятни аромати
Отговори

zdravkop снимка zdravkop 24 август 2007 - 11:48

Няколко пъти поред си купувам прехваления Амби пур, но не си заслужава парите. Мирише хубаво само в началото, после не се усеща, пък и много бързо свършва. Сега съм без ароматизатор и се чудя какъв да си взема.
Отговори

radok снимка radok 24 август 2007 - 13:23

Онзи ден си взех един АРЕОН от Кауфланд 1,59 лв. Прилича на борчетата но е с течен парфюм, разделен в две камери. От долу се отлепва една лепенка и течността започва бавно да напоява кече. Като гледам май ще ме изкара поне 2 месеца. Да не говорим, че мирише в цялата кола, а не като Амби-то, само като го поднеса пред носа ми.
Отговори

zdravkop снимка zdravkop 24 август 2007 - 14:59

 radok, на Aug 24 2007, 02:23 PM, каза:

Онзи ден си взех един АРЕОН от Кауфланд 1,59 лв. Прилича на борчетата но е с течен парфюм, разделен в две камери. От долу се отлепва една лепенка и течността започва бавно да напоява кече. Като гледам май ще ме изкара поне 2 месеца. Да не говорим, че мирише в цялата кола, а не като Амби-то, само като го поднеса пред носа ми.

Ради, и от тях съм купувал, но също не съм доволен. И те миришат само в началото. Последно миналия месец преди да тръгнем за морето го сложих и след няколко дни не се усещаше почти.
Отговори

peterl снимка peterl 24 август 2007 - 20:56

В момента съм с Амби Пур, но наистина не струват.Не миришат въобще.Взех си го само, защото имах смарт точки.А относно тези ароматизатори на Ареонза 1,6лв. не са чак толкова лоши.Пробвал съм ги и тях.
Отговори

Ka4o_pi4a снимка Ka4o_pi4a 25 август 2007 - 10:48

От една седмица съм със такъв дето е в консерва (от ОМВ го взех) и се слага някъде на пода, под седалката например и чесно да ви кажа за сега мирише стабилно ! а като гледам ще изкара повече от месец. Струва към 8 лв. някъде. Взел съм такъв с миризма на лимон. Май трябваше ябълка да взема ама айде.
Отговори

radok снимка radok 27 август 2007 - 10:56

 zdravkop, на Aug 24 2007, 03:59 PM, каза:

Ради, и от тях съм купувал, но също не съм доволен. И те миришат само в началото. Последно миналия месец преди да тръгнем за морето го сложих и след няколко дни не се усещаше почти.


Има нещо вярно в това, което казваш. Затова взех една карфица и го боцнах още на две места. Иначе явно в началото тръгва да тече през две малки дупчици и после се затлачва нещо.
Отговори

Pinto снимка Pinto 27 август 2007 - 11:59

 LL Mito J, на Aug 24 2007, 11:30 AM, каза:

най-добрите са едни в малки шишета с дървени капачки 1.95лв струват на повечето место капачката се напоява и мирише 2 седмици хубаво а и имат невероятни аромати

Взех си точно такъв, само че тук са по 1.20 лева. Имаше около 5-6 вида аромати. Мисля, че ще е много икономичен тъй като отваряш, напояваш дървото и затваряш. Като спре да мирише, повтаряш процедурата. Освен това мирише много добре.
Отговори

Sandman снимка Sandman 30 август 2007 - 14:32

Аз съм със SENSO. Пробвал съм и с борчета и със шишенца, но не ме кефят. Още по-малко пък на огледалото.
Това е със щипка за решетката на парното.
Сензото ми изкарва около месец. Комплекта е около 5 лв. Пълнителите +/-3.50лв. Пазарувам от Илиянци(понеже работя там) и не знам къде другаде ги има. Май имат 7/8 аромата, но аз си взимам само ванилия - най ме кефи за в колата.
Отговори

Max Torque снимка Max Torque 31 август 2007 - 13:20

И аз съм много даволен от Senso на Dr.Marcus.Сега съм с кокос и мирише много приятно и карат доста време.
Отговори

Piron45 снимка Piron45 31 август 2007 - 17:39

Намерил съм му цаката на ароматизатора в колата.
Взел съм си АМБИ ПУР и като свърши си го зареждам с течен парфюм от пазара, онези които ги продават от стъклени шишета . Събира 5мл на цена 50 стотинки. Хем икономично хем избора на аромати е голям. :love_opel:
Отговори

Bonchev снимка Bonchev 07 септември 2007 - 09:41

Колеги пробвайте има едни ароматизатори казват се "Спортфреш" (ама не съм 100 % сигурен за името, трябва да видя в колата) те са във едни кутийки, и от пред има една костенурка по това ще ги познаете.
Аз лично съм много доволен от тях, миришат много хубаво и са дълготрайни!
Единствения минус е че не са от ефтините - около 7, 8 лв. са!
Отговори

zdravkop снимка zdravkop 07 септември 2007 - 12:33

 Max Torque, на Aug 31 2007, 02:20 PM, каза:

И аз съм много даволен от Senso на Dr.Marcus.Сега съм с кокос и мирише много приятно и карат доста време.

Ей, страшен аватар имаш, човече! Или това ти е ароматизатора? Искам и аз такъв ароматизатор! :icon_redface:
Отговори

Hollow снимка Hollow 07 септември 2007 - 14:08

И аз си взех от тези с дървената капачка, която се напоява и съм много доволен!

За под 2 лева, си усмърдях кочинката на хубаво :icon_redface:
Отговори

DanZKi снимка DanZKi 07 септември 2007 - 17:07

Аз съм си доволен от Амби Пур и само с него си карам :)
Отговори

underdog снимка underdog 07 ноември 2008 - 12:25

 Piron45, на Aug 31 2007, 05:39 PM, каза:

Намерил съм му цаката на ароматизатора в колата.
Взел съм си АМБИ ПУР и като свърши си го зареждам с течен парфюм от пазара, онези които ги продават от стъклени шишета . Събира 5мл на цена 50 стотинки. Хем икономично хем избора на аромати е голям. :unsure:


Колега и аз съм на същото мнение като теб. Аз карам с "дървено" шишенце на ареон, обаче имам проблем с намирането на евтини и хубави парфюмчета. Аз там почти не ходя и наскоро ходих специално да намеря този магазин но не успях. Би ли споделил къде горе-долу се намира този магазин на пазара, женският предполагам.
Мнението беше редактирано от underdog: 07 ноември 2008 - 12:29
Отговори

Peshotiger снимка Peshotiger 07 ноември 2008 - 12:32

Аз ползвам наливни от магазините на Рефан,
доста добре се получава :)
Кристиян Диор в купето :unsure:
Отговори

underdog снимка underdog 07 ноември 2008 - 14:25

 Peshotiger, на Nov 7 2008, 12:32 PM, каза:

Аз ползвам наливни от магазините на Рефан,
доста добре се получава :)
Кристиян Диор в купето :unsure:


Не разбирам от парфюми, но Кристиян Диор не са ли скъпи? За каручка като моята е прекалено. Че аз на моята не купувам такива парфюми :)
Отговори

siegfrid снимка siegfrid 07 ноември 2008 - 15:00

Става въпрос за наливен парфюм - аналог на Кристиан Диор, който ще ти излезе максимум 0.50-1лв :unsure:
Отговори

anew снимка anew 07 ноември 2008 - 16:52

тва с парфюмите е яко. :)
в тиграта мирише на Джан Марко Вентури..
в Бюти зоната, или в Блик, кат си купиш къвто и да е марков парфюм ти дават тестери на следващия или предни от марката в зависимост от тва кое си си купил :) Аз си ги мятах в жабката и един ден кат си чистих колата си викам:
Бе кво ги събирам тия боклуци.. я на боклука, ама тогава ме осени идеята да си изсипя някой от тестерите в кола.. :) и понеже има вероятност да се задуша реших да го изсипя в багажника :)
и Воала, от тогава редовно сипвам по един малак тестер в багажника кат отворя джама и въздуха в колата се завихря и разнася миризмата в колата :)
мирише яко и не ме дразни!
Мразя ароматизаторите който са по огледалата и парното на колата, защот са ми близо до лицето и се задушавам от миризмата им..
но тва с багажника действа :)
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg