Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Национални Срещи

ЧЕТВЪРТИ НАЦИОНАЛЕН СЪБОР

Тази тема е заключена

sv_ilievvv снимка sv_ilievvv 10 юли 2012 - 08:43

Събора беше супер.
Макар,че нямаше толкова много коли всичко беше страхотно. Организацията беше на ниво ,начина на провеждане ,представянето на колите само жегата беше непоносима.
Поздрави на всички и дано догодина да сме много повече
Мнението беше редактирано от sv_ilievvv: 10 юли 2012 - 08:44
Отговори

Crusible снимка Crusible 10 юли 2012 - 09:19

 Виктор Станчев, на 09 юли 2012 - 23:00, каза:

Ще го коригирам...218 номер за мен все още е загадка... :(((


Хахах, голяма загадка, Димитър Петков се казвам = 218! Пишеше го на формулярите сутринта в Събота дето попълвах, но никой не си направи труда да го провери. При награждаването, пак си казах името на водещия и втория път пак: ... На второ място да излезе номер 218!!?!! :) :) :)

Колата е Астра H! Времето за обиколка беше 1,07,4 и нещо, а на драг не си спомням.
Мнението беше редактирано от Crusible: 10 юли 2012 - 09:27
Отговори

fanatic снимка fanatic 10 юли 2012 - 09:27

Аз бях водещ бе човек, а заявката ти и декларацията изчезнаха безследно за това така стана. сори...
Отговори

Crusible снимка Crusible 10 юли 2012 - 09:39

 Виктор Станчев, на 10 юли 2012 - 09:27, каза:

Аз бях водещ бе човек, а заявката ти и декларацията изчезнаха безследно за това така стана. сори...


Всичко е ОК! :)
Отговори

Пресиян Василев снимка Пресиян Василев 10 юли 2012 - 10:14

 Crusible, на 10 юли 2012 - 09:19, каза:

Хахах, голяма загадка, Димитър Петков се казвам = 218! Пишеше го на формулярите сутринта в Събота дето попълвах, но никой не си направи труда да го провери. При награждаването, пак си казах името на водещия и втория път пак: ... На второ място да излезе номер 218!!?!! :) :) :)

Колата е Астра H! Времето за обиколка беше 1,07,4 и нещо, а на драг не си спомням.

Дано севидим догодина ,щети припомня времето за драг-а.
Поздрав.
Отговори

Crusible снимка Crusible 10 юли 2012 - 12:30

 Пресиян Василев, на 10 юли 2012 - 10:14, каза:

Дано севидим догодина ,щети припомня времето за драг-а.
Поздрав.


ОК!

Сега видях на един колега снимката, 17 и нещо е.

Поздрав.
Мнението беше редактирано от Crusible: 10 юли 2012 - 13:06
Отговори

nik_ms снимка nik_ms 10 юли 2012 - 20:52

Събора мина супер добре.Все пак както си го направиш :). Много съм доволен, че бях с любимите хора сред любимите коли и се видях с муцуните от другите градове :) Поздрави на всички и респект за организаторите!!!
Отговори

немо снимка немо 10 юли 2012 - 22:15

 Peshotiger, на 09 юли 2012 - 22:46, каза:

Ретро кола на събора:
1. Черната Манта MADMAX
2. Монцата
3. Манта - Пловдив

2 дена си мислех дали да напиша следващото и понеже го споделих с русенската група на връщане,реших че е редно да го кажа(напиша) и тук....

Сега......когато става въпрос за ретро кола важното е едно->максимално запазен и в добро състояние СТОКОВ вид на въпросния автомобил!!!
От всички годни да се нарекат "ретро" автомобили (2-те сиви манти,синята на братята,зелената на Миро,черната на Марто,кадета,дето счупи диф,червената аскона (сори,че не научих името на пича),асконата на Влади,белия кадет Д и Монцата) мантата на Марто е най-далече от стоковия си вид.
Понеже знам в какво ще бъда обвинен веднага(че злобея,щото съм 2-ри) ще ви поясня:пичове,аз разбрах,че ще се дава награда за ретро на събора в неделя в 2 часа,и то,щото Ясен от Варна ми каза.Дойдох да разпусна,да се покефя,да ви покажа Монца,а като бонус даже направих няколко обиколки на Калояново....повече какво да искам????А всъщност въобще не съм длъжен да се обеснявам,ама айде да е по-ясно...
Понеже знам какво ще ми се отговори,а именно,че ретро колата на събора я определя публиката ще ви замоля да не ми излизате с тоя отговор,щото лично чух някои неща по въпроса за избора на публиката,споделени от популярна личност,но тъй като не целя скандали и създаване на интриги ще ги запазя за себе си.....

И в тоя ред на мисли,понеже съм абсолютно несъгласен с избора на мантата на Марто за ретро на събора бих искал да върна присъдените ми за 2-ро място купа и ваучер от Дженеръс Ауто.Моля Майки,Бижо или Виктор да ми изпратят на ЛС адрес за доставка.

п.п.Нищо лично към Марто...
Отговори

fanatic снимка fanatic 10 юли 2012 - 22:54

Не знам откъде да започна. Може би първо от това, че аз може би съм от най-големите привърженици на ретрото по обясними причини. Първо, във групата ни във фейсбук беше обявено, че ще бъде избрана ретро кола на събора има и писано мисля в тази тема.

Второто, това за стоковият вид...да принципно имаш право, но ние сме наясно колко е трудно да се постигне такъв вид. За нас беше важно ВСИЧКИ ретро коли да се покажат и хората просто да харесат една или друга кола. Това не е световно първенство по оригинален вид, най-малкото защото както много добре знаеш той далеч не засяга само екстериора на автомобила. Така че според мен излишно наливаш масло. Аз лично гласувах за твоята кола и съм убеден, че само непознаването на труда вложен там не донесе първо място. Това го казвам от фенска гледна точка-стана ми ясно, че не това е целта на коментара ти.

Трето, изобщо не знам какво си чул, аз чувам по 1000 неща на един събор, но мога да кажа, че избора тази година беше изцяло коректен, на базата на чисто фенско и субективно виждане. Лично аз бих гласувал за сивата Манта за кола на събора, но хората избраха Астра Г с някаква много тегава боя... ДОСТА ДАЛЕЧ ОТ ОРИГИНАЛА.

Четвърто- Мисля, че пишейки поста си по-горе си взел нещата много по на сериозно отколкото се полага за едно мероприятие, каквото е един събор. Там се събрахме за да се видим, да покараме и да си покажем колите. Ние нямаме претенции да оценяваме колите по начина, по който ти го виждаш. Това може и да не е правилно, но пък дава възможност на много повече хора да се чувстват свободни да правят каквото пожелаят с автомобилите си.

Последно- това, че не приемаш наградата е доста гадно. Мястото ти в класирането може да е второ или 72ро, но зад него седят реални хора, които са гласували, мисля че не си прав да не го искаш.

Относно наградата- наградите са осигурени от Дженеръс, които бяха така добри и тази година на слаби продажби да уважат хората представляващи Опел Клуб, усилия на няколко човека включително екипа на форума, те са просто жест на уважение към призьорите. Тук не раздаваме подаяния...

Помисли върху това, което съм писал...
Отговори

Ex7r3m1s7a снимка Ex7r3m1s7a 11 юли 2012 - 08:39

Събора макар и с по малка посещаемост беше един от най-добрите досега. Най-големият проблем беше ужасно топлото време, но както показахме всички дори и то не е пречка за прекрасни емоции. Искам да изразя специалните си благодарности към организаторите; Виктор, Бижо и Ивчо както и към целият модераторски екип(няма да ги изреждам поименно за да не изпусна някой) за това че през цялото време не седнаха. Както и за това че бяха така добри да отговорят на всичките ми въпроси с които ги заливах всеки път като ги видя <_< Също така не и на последно място благодарности и към Жоро за добре водената колона и доброто темпо на водене, лично аз не очаквах, че ще стигнем 8:30 на пистата като се има на предвид други години.

Единствената ми критика към организаторите е че при награждаването трябваше маслата който се дадоха в Спийд Атак 2.0 сток, трябваше да се дадът на 2.0 мод. Това е от мен и се радвам че успях за 4-та поредна година да присъствам на такова мероприятие.


ПОЗДРАВИ.
Отговори

rockstarr снимка rockstarr 11 юли 2012 - 09:15

Като за мой първи път съм доста доволен. Присъствах само първия ден, но ми беше достатъчно, лоша организация от моя страна с преспиване, не-познаване на хората и това че тръгнах сам - досега не съм идвал на софийски срещи, време е да почна и догодина вече да съм двата дни. После се оказа, като русенец под прикритие, че познавам едно-две момчета, пък и на място се запознах с околните. С изключение на жегата, която наистина ми дойде в повече, всичко друго ми хареса. Много съм доволен и от колоната по пътя към пистата - не знам къде се намирах, но през 7-8 коли напред виждах синята манта, зад мене не знам колко още бяха, но е факт, че никой не се прави на рейсър, нямаше изцепки, поддържах скорост 100-120 км/ч, почти не падахме под 100 км/ч, въпреки опитите на гастарбайтерите да се вклиняват в колоната, както и нокой друг камион , който трябваше да изпреварваме. С видинската АстраФ 9435 бяхме като скачени съдове, аз го покривах отзад, той ми осигуряваше място да се прибера при изпреварването и т.н. въпреки леко изнервящото каране от моя страна (толкова си мога), астрата и тиграта зад мен ме изтърпяха :)
на място се сдобих с така желаните стикери на форума :)
да благодаря и на Люлинската група, с което се събрахме на ЕКО
отнова, много доволен, догодина повече, и доскоро виждане по софийските срещи.
Отговори

Debeliya снимка Debeliya 11 юли 2012 - 10:03

Немо, не се коси, не е важно коя кола е топ ретро и коя не, важното е, че се видяхме, запознахме и така. По мои наблюдения над хората, никой в България не се кефи на стокови коли, всеки иска перлени(матови) бои и жанти 19ки, всеки път като си говоря с някой любопитен минувач за колата, въпроса е един: що не и сложиш едни 17ки, много ще и ходят? Така че, догодина пак заедно! :)

P.S. Аз искам да се извиня на организаторите, затова че не останах на награждаването, но много ми дойде слънцето в неделя и просто исках да се прибера преди да припадна! :)
Отговори

Емо Ангелийн снимка Емо Ангелийн 12 юли 2012 - 15:07

Браво Васка, вече трябва една стаичка да си пристроиш за купите... :mhihi:
Отговори

miroj снимка miroj 18 юли 2012 - 17:33

Ако някой е правил клип на ретро ралито да го пусне тук или да даде линк благодаря предварително :beer:
Отговори

miro_rz снимка miro_rz 20 юли 2012 - 13:15

За мен беше удоволствие отново да присъствам на нашия събор , по-хубаво от това да видиш приятели от цялата страна и да си начешеш крастата няма :drinks:
Имам въпросче към началствата , как мога да си използвам ваулчара (дали от сервиза могат да ми дадат някой части или важи само за фемонти) :pardon:
Отговори

martoKZ снимка martoKZ 25 август 2012 - 01:33

Немо и кое освен стоповете не ми е оригинално?Тази кола когато я взех беше с предница на фиат ритмо,салон от незнам си кво,за двигател изобщо нема да става дума.....А и никъде не пише "Оригинален вид" .По принцип тази кола никога не съм я правил за парад и ако ме познаваш малко по-добре ,ще знаеш това.Това са некви дребни неща и не знам к`во толкова го взе навътре. Салона ли не ми е наред,или има място по двигателя ми в което не можеш да се огледаш???????????????????????? Броните ли не са ми Ирмшер......Джантите ми били не знам си к`ви,ама публиката се кефи на това,ако има място и 22 цола ще сложа.....

П.П. Миналата година се сдъфкахме с Попа(червения кадет),завъртях се и Попа ме би с по-малко от половин секунда....и трябваше да се разплача пред всички тука ли??????????????????????????????????????????????????????????????????? :smile3560:
П.П.Направи бялата Монца и тогава ще ти стисна ръката.Всеки може да си купи готова лъскава ретро кола от някъде си.....Ценете трудът на хората!!!!!!!!!
ами нищо лично де :icon_wink2:
Мнението беше редактирано от martoKZ: 25 август 2012 - 03:38
Отговори

Eltoro снимка Eltoro 25 август 2012 - 18:48

В никакъв случай не искам да омаловажавам труда на никой от Ретраците.Аз знам колко нерви,средства,време и усилия Ви коства да доведете един автомобил от миналото,до състояние,в което ние само да хълцаме.Респект за това.Лично аз гласувах за Мантата на Марто,щото ми харесва агресивната стойка на купето.Не претендирам да отбирам от тези неща,но за Русенската Монца ми липсваше агресия във визията.Просто харесвам Мантите на Марто,Дани,Владо,по-спортни ми седят.Поздрави и др.година,живи и здрави,пак там.
Отговори

GT 51 снимка GT 51 19 март 2013 - 23:12

Нещо за ПЕТИ НАЦИОНАЛЕН СЪБОР ???? Няма много време, а вече има пограми от други клубове...???? :confused: :drinkin:
Мнението беше редактирано от GT 51: 19 март 2013 - 23:12
Отговори

Eltoro снимка Eltoro 19 март 2013 - 23:23

 GT 51, на 19 март 2013 - 23:12, каза:

Нещо за ПЕТИ НАЦИОНАЛЕН СЪБОР ???? Няма много време, а вече има пограми от други клубове...???? :confused: :drinkin:

На твойта вила на двора.
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg