Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Основен Форум

Z19DTH или golf ARl

benzy снимка benzy 06 октомври 2019 - 22:48

Не съм особен привърженик на чипосването, ако ми липсват коне ще си взема по-висока серийна моторизация. Ако 120 са ми малко ще взема серийните 150. За истински тунинг парите са наистина големи и чесно казано трябва да ти е хоби кола, а не за ежедневието и тогава да налееш пари за някой вълк в овча кожа да правиш луксозните смешни. Но средствата за подобно нещо са на цената на нова кола. Завиждам на късметлиите, които могат да си го позволят, но одъртях и целите вече са да се возя комфортно и без да вися по майстори :biggrin:


Димов, никак не говори добре това... означава, че при нас ще се озоват имено тези таксита :biggrin:
Отговори

Д-и-м-о-в снимка Д-и-м-о-в 07 октомври 2019 - 00:33

Те са жълти и си личат дори да са пребоядисвани, затова няма страшно..
Отговори

ИванХ снимка ИванХ 19 октомври 2019 - 22:55

 mrsch66, на 04 октомври 2019 - 18:55, каза:

Рацерски фантазии хем да си по-тежък с 200 кила от противника хем и да вървиш с 30-тина километра повече от макса за модела.

Карал съм такава вектра километража го обръщаше отдолу 260 по гпс незнам колко пише че и е топ спиида но тая вървеше на макс а колата беше стокова след това и сложих чип и тръгна още повече нищо в класа и неможеше да я пипне. Няма тежест щом мотора си върви нито пък фантазии казвам каквото съм видял.
Мнението беше редактирано от ИванХ: 19 октомври 2019 - 22:55
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg