Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Astra J

Джоб за очила

batkowoto снимка batkowoto 12 март 2017 - 22:21

Колеги, искам да си сложа джоб за очила на мястото на ръкохватката, но ми казаха, че имало два размера - малък и голям.Аз откривам в нета, че има значение дали има шибидах.Моята има шибидах и сега се чудя кой ще пастне и кой не.Ако някой има инфо, моля да сподели.
Отговори

M.Kosev снимка M.Kosev 15 март 2017 - 19:40

 batkowoto, на 12 март 2017 - 22:21, каза:

Колеги, искам да си сложа джоб за очила на мястото на ръкохватката, но ми казаха, че имало два размера - малък и голям.Аз откривам в нета, че има значение дали има шибидах.Моята има шибидах и сега се чудя кой ще пастне и кой не.Ако някой има инфо, моля да сподели.

http://www.ebay.de/i...s&ul_noapp=true





http://www.ebay.de/i...s&ul_noapp=true
Отговори

Ne6to Smisleno снимка Ne6to Smisleno 15 март 2017 - 20:34

Колеги, някой може ли да каже колко е разстоянието между дупките на въпросния калъф при вектра б? Имам такъв в астрата и ми е много удобен. Сега съм намерил един на 155, но опелите не са при мен и за това питам.
Отговори

batkowoto снимка batkowoto 16 март 2017 - 10:14

 M.Kosev, на 15 март 2017 - 19:40, каза:


Колега, разгледах ги тези, но моята е с шибидах и те не пасват, поне така твърдят немците.В София Ауто и Стефанов не знаят конкретно,затова не мога да се ориентирам.
Отговори

veskonyracing снимка veskonyracing 16 март 2017 - 20:57

Аз имам от астра х ,мога да ви го дам да пробвате.Само ,че е черен.
Мнението беше редактирано от veskonyracing: 16 март 2017 - 20:57
Отговори

Ne6to Smisleno снимка Ne6to Smisleno 16 март 2017 - 22:19

Днес и аз си взех астрата. Поръчах си един калъф дето ми казаха, че е 155 мм. Гледам на клиото е горе долу толкова, на астрата е почти същото. Като го получа в събота ще го снимам и ще видя ако става за астрата ще пиша. Струва 20 лв.

На астрата иначе имам, но не е с шибидах. може да снимам утре как изглежда.
Мнението беше редактирано от Ne6to Smisleno: 16 март 2017 - 22:20
Отговори

batkowoto снимка batkowoto 19 март 2017 - 09:17

Колега снимай джоба, за да сравним.
Благодаря.
Отговори

Ne6to Smisleno снимка Ne6to Smisleno 19 март 2017 - 12:07

Имах известни проблеми вчера и не успях да го взема от еконта. Утре сутрин ще го взема и ще го снимам. Днес мога да снимам тоя на астрата.
Отговори

Ne6to Smisleno снимка Ne6to Smisleno 20 март 2017 - 14:58

Ето това е на астрата:
Публикувано изображение

Публикувано изображение

Днес взех от Еконт джоба дето си поръчах за реното:

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Като цяло са на еднакво разстояние щипките, но този на астрата е доста по малък, за да влезе в задънката на кората на тавана.
Мнението беше редактирано от Ne6to Smisleno: 20 март 2017 - 15:04
Отговори

batkowoto снимка batkowoto 23 март 2017 - 09:23

Благодарение на колегата veskonyracing отпадна и вероятността джоб от астра Н да пастне на Astra J. Ако има някой колега с джоб от/на Astra j, ще съм му благодарен, ако може да го погледна, че не ми се рискува с покупката на нещо за което не съм сигурен, че ще легне на мястото си.
Отговори

Ne6to Smisleno снимка Ne6to Smisleno 23 март 2017 - 10:45

 batkowoto, на 23 март 2017 - 09:23, каза:

Благодарение на колегата veskonyracing отпадна и вероятността джоб от астра Н да пастне на Astra J. Ако има някой колега с джоб от/на Astra j, ще съм му благодарен, ако може да го погледна, че не ми се рискува с покупката на нещо за което не съм сигурен, че ще легне на мястото си.


Добре. Това е реално полезно инфо. А в дилърствата не предлагат ли оригинални?
Отговори

batkowoto снимка batkowoto 23 март 2017 - 12:22

 Ne6to Smisleno, на 23 март 2017 - 10:45, каза:

Добре. Това е реално полезно инфо. А в дилърствата не предлагат ли оригинални?


Представителствата на опел предлагат, но и на трите места ми казаха, че излизат има два номера за джоб за очила.Питах ги дали стават за astra j с шибидах, но конкретен отговор не получих. В ebay.de акцентират, че на astra j с шибидах предлаганите не стават. В този ред на мисли, има ли въобще джоб за очила за astra j с шибидах.
Отговори

Бърз отговор

Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg