Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Благоевград

Рали Благоевград 2007 - 21-22.04.2007

Тази тема е заключена Next »

booster_audio снимка booster_audio 22 април 2007 - 14:53

Ехх, чак сега видях темата, иначе и аз бях там съдиа на 1-ви пост след старта. :beer:
Ако бях видял темата онзи ден щяхме там да се запознаем :beer:
Отговори

Vilik снимка Vilik 22 април 2007 - 17:43

booster_audio, на Apr 22 2007, 03:53 PM, каза:

Ако бях видял темата онзи ден щяхме там да се запознаем  :beer:
 


Ела довечера на ОМВ :beer: това пък е най-лесно , софиянците си тръгнаха няма да се притесняваш :doh:
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 22 април 2007 - 18:57

До сега това се превръща в ебаси уикенда! Много екшън и драма! Вчера след като Венци мина техническата комисия, след проба и загрявка преди първия манш изби биела през блока, като отнесе половината блок! След бруталния екшън, Венци кара една Лада на негов приятел само за да може да се запише за Неделя. След като мина всичко в Събота, всички отпрашихме в сервиза на един мантаджия. Там стана нещо за което ще пиша по подробно утре със снимки. С две думи, от 19:00 вечерта в Събота, до 5 сутринта в Неделя, Корсата вече имаше нов мотор C20NE с главата от 1.8 с карбовете и вала дето продавахме. Резултата е невероятен. След това геройство и доказателство какъв боен колектив сме, Венци днес стартира. Страхотен старт! Колата излетя като тапа, пълнеше обороти като дива! Обаче, понеже просто трябваше да има драма, след първия завои, от отдушника и капачката на резервоара изплисква бензин върху задната гума, слика се омазнява и колата се завърта. Венци продължава, след което това се повтаря още два завоя и Венци решава да не троши колата и се връща, понеже е последен стартирал. Доло уж му казаха, че може да стартира във втория манш, но след малко го попариха с новината, че не може! Започнаха да му вадят какви ли не аргументи. Причината за жалост до голяма степен е на лична основа с организатора на състезанието от Благоевград. Но това е друга тема. И така Венци беше страшно разочарован. И всички ние също. Но не съжаляваме за труда хвърлен през ноща. Колата е невероятно силна!
Имах радостта да се запозная с колегата chill! Много точен човек! :beer: Жалко, че вчера не можахме да се напием заедно. До колкото разбрах той е пиинал и за двамата! :beer:
Видях и колегата Иван Шопов но така и не се запознахме, просто той си имаше състезание и не исках да го разсейвам. Корсата му е много силна!
Душата ми напълни и Астрата на Ники Златков. Ето това е перформънс Опел, 300кс. близо - атмосферка! За мен тя и Ланчата на Царски карана от Антонов мисля, бяха топ колите на състезанието.
Съжалявам, че не се видяхме с колегата Мишо с Ево Омегата! Венци каза, че го е видял на влизането в Благоевград. Търсихме номера му да му се обадим, но всички дето си мислехме, че го имахме, се оказа, че го нямаме. Сега го извадих от компа! Много ме е яд, че вчера сутринта не си го записах като излязох. Ако бях видял и ЕВО-то тоя уикенд щеше да е невероятен!!!
В Неделя дойде и сериозна група от София - Метъла, Митя метана, Жоро и техните компании. На състезанието се събрахме и почти всички Опел фенове. Имам много снимки, но ще ги сложа утре, че кабела от телефона е в офиса. Чакам Митя да прати и клипа от старта на Венци! Сега спирам, че трябва да ходя на ОМВ! Тази вечер ще е много емоционална както изглежда!
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 23 април 2007 - 07:43

И така след много емоции най-после и малко снимки да сложа:

Моята слабост... Опел Астра C20XE - Ники Златков - Проспиид - близо 300кс. от атмосферна кола! Звука и вървежа са неповторими!
Публикувано изображение

Корса - Porshe Killer! - Иван Шопов и тази бяла и бърза красавица отново с въздесъщия C20XE!
Публикувано изображение

Малко финтове за загрявка...
Публикувано изображение

Изчакване преди реда за старт...
Публикувано изображение

И от пред снимка...
Публикувано изображение

Не се вижда, но човека зад волана е Венци а на снимката е Ладата с която направи един манш в Събота за да може да участва в Неделя!
Публикувано изображение

Коцето който нещо уж имаше проблеми с бензиновата помпа и дойде да търси такава, но не знам какво стана, дали намери...
Публикувано изображение

И пак...
Публикувано изображение

Е как ви се струва?
Публикувано изображение

Милата...
Публикувано изображение


Публикувано изображение

Коцеубиец...
Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение

Lancia Delta HF Itegrale, сравнение с тази кола и колата на Ники Златков, всичко друго сякъш не вървеше!
Публикувано изображение

Винаги съм го казвал и пак ще го кажа, това е Колата за мен... дай боже един ден да имам една такава...
Публикувано изображение

Integrale стайл...
Публикувано изображение

Това са снимките от Събота
Отговори

Жоро снимка Жоро 23 април 2007 - 07:46

Ралито беше готино... Много ме е ЯД за Венци ама такъв е живота :2angry1:
На Иван Щопов корсажа вървеше доста спредтната...
Иначе седяхме си във ВИП ложите на сянка, пиехме бира и люпихме семки... - Какво повече му трябва на човек? - ММММ сетих се, ама все пак бяхме на рали :beer:

Vilik, на Apr 22 2007, 05:43 PM, каза:

....софиянците си тръгнаха няма да се притесняваш  :beer:....

А така, вече няма страшно може да отидеш... Те онези големите лоши батковци с черните човали си тръгнаха :doh:
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 23 април 2007 - 07:54

Сега малко и от среднощната сага...
В началото, аз чакам до раглобената Манта на Слави да дойдат другите...
Публикувано изображение

Ако се чудите що така се е вирнала, щото няма моторче в нея :beer:
Публикувано изображение

Не се здържах да снимам любимата ми...
Публикувано изображение

Вече съм още по влюбен в нея...
Публикувано изображение

Ето и още една Манта, на момчето любезно предоставило ни сервиза си за да оправим Корсата...
Публикувано изображение

И още малко
Публикувано изображение

От нямане какво да правя, правих снимки
Публикувано изображение

Рисунката на капако, но не е станала снимката
Публикувано изображение

И остатъците от Recaro-то...
Публикувано изображение

Ми не мога да се сдържа значи...
Публикувано изображение

Ако се вгледате в далечината има една синя и две оранжеви коли, движещи се в пакет като делегация
Публикувано изображение

Донора, C20NE от Омега
Публикувано изображение

Това е снимка на празния кош на Корсата направена от под колата
Публикувано изображение

Венци в действие
Публикувано изображение

Скоростите с късата полуоска...
Публикувано изображение

Ето така изглеждаше пода на сервиза почти на всякъде
Публикувано изображение

Всички гледат
Публикувано изображение

Един работи!
Публикувано изображение

Дупката в блока преди да свалим картера
Публикувано изображение

Още
Публикувано изображение
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 23 април 2007 - 08:06

Картера с размазаната ламарина и дупка...
Публикувано изображение

А тук снимка на блока след свалянто на картера и махането на всички парчета, макар и тъмна на снимката се вижда, че от тапите на блока, надолу няма нищо - има една голяяяма дупка!
Публикувано изображение

Вече Неделя сутрин
Публикувано изображение

Корсата готова да наказва!
Публикувано изображение

Вътрешна снимка...
Публикувано изображение

Главния герой Венци
Публикувано изображение

Снимка на трасето от вип ложата, а онзи горе с червеното Рено беше някъв камикадзе!
Публикувано изображение

А това да ви е познато, мантаджията Слави се любува на Кадета на Метала! А забележета с кви гумета дойде кадета от София!
Публикувано изображение

Само една клетка му треа и можеше да се пусне в ралито!
Публикувано изображение

Ладата на Кожарски - е такава лада бих карал и аз. За жалост както и Венци така и Кожарски бяха дисквалифицирани, но за това след малко! Момчето не само даде ладата в Събота за да може Венци да запише участие за Неделя но и помага страшно много за Корсата. Много :beer:
Публикувано изображение

Ето го и него
Публикувано изображение

Добре е а?
Публикувано изображение

Двете дисквалифицирани коли! Срам за тези смешници "организатори" дето убиха кефа на момчетата!
Публикувано изображение

И ето малко снимки на групата на Шаро..
Публикувано изображение

Има разлика нали?
Публикувано изображение

И вечерта задължително на ОМВ, но за това в друга тема!
Публикувано изображение
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 23 април 2007 - 08:46

И сега малко по темата с дисквалификацията.

Мнението което ще напиша е лично мое, създадено е на базата на факти и лични впечатлени в разразилия се спор.

Та значи, организатор на състезанието е собственика на сервиз "Диамо" и АСК "Диамо". Похвално е начинанието да има такова състезание и за това човека заслужава уважение, но защо никога не би го получил от мен? Венци преди години е работил в сервиза му. След като получава по добра оферта за работа и решава да напусне, не само, че е преждевременно изгонен, но не получава и цялата си заплата от същия този човек. В Събота на техническата комисли, на Венци му е направена забележка само за кутията за отдушника на маслото. Мое мнение е, че въпросният организатор си е мисле, че Венци ще се изложи и затова не го спират на комислията. След като в Събота преди старта Корсата гръмва двигателя, надеждите са му оправдани. Той лично казва на Венци, че ако оправи колата "да му се обади". След като ние се спукваме от бачкане цяла нощ и Венци е на старта в Неделя, онзи се спича. Венци лично отива и му казва, че е готов и колата е готова. Онзи не може да повярва! Идва време за старта. Колата прави старт, с чисто сърце по добър от много от фабричните коли дори! Това се дължеше на факта, че имаше перфектна центровка на карбовете, благодарение на един спец от Кюстендил, двойковото долнище и сменения вал. Ще сложа и клип да видите за какво става дума. Та виждаики потенцияла на колата, въпросният организатор според мен, не може да преживее факта, че Венци и самоделката му, върви повече от Корсата и Ладата на жената и дъщерята на въпросния организатор. И сега драмата, при първия по сериозен завой от резервоара през отдушника и капачката излиза бензи, залива задния десен слик и колата става неуправляема! След три завоя и завъртания, Венци решава да не рискува и понеже стартира последен, се връща обратно, без да измине цялата дистанция на манша. На слизане е уверен, че ще може да кара във втория и третия манш но извън класирането. След като вече идва времето за това, на Венци, организатора му заявява, че няма да го допуснат да кара. Венци беше бесен. Отидохме заедно да говорим, да му позволят все пак да стартира, поне в едни манш, пак последен. Още щом отидохме при съдиите, те се нахвърлиха да ни обеждават как не можело и т.н. Т.е. те бяха предварително обработено! Смело го заявявам на базата на реакцията им на МОЛБАТА ни да бъде допуснат Венци да направи поне още един манш. Една жена имаше в съдииската група и тя още веднага, взе да маха ръце и да вика "Няма да коментираме!". В същото време въпросният организатор взе да обеждава с ехидна усмивка Венци, колко не по правилата му била колата, как ауспуха не бил на точното място, как му била отворена много предницата и т.н. Защо, питам аз, не го казаха това в Събота на техническата проверка? Жалък и смешен беше целия разговор! И понеже сега някой ще каже, че ние сме афектирани от случилото се и не сме прави, за да потвърдя отношението към Благоеградската конкуренция на организатора, ще ви разкажа и за дисквалификацита на Кожарски с ладата от снимките по горе. В класа в който караше Кожарски, караше и дъщерята на организатора. В класа имаше общо 5 автомобила. Т.е. ако Кожарски отпаднеше, дъщеря му имаше шанс да се качи на стълбичката! И така след втория манш, Кожарски му бе направена изненадваща проверка и го виждат, че кара с картингов гащеризон! Нещо което почти всички пилото в хобикар правят заради непосилната цена на хомологиран такъв. В това число с такива екипи карат и на организатора жената и дъщерята. И ето как момчето беше прецакано! За щастие, все пак дъщерята не се качи на почетната стълбичка! Господ си знае работата!
Защо написах всичко това? Защо отправям тези обвинения?
Защото за мен, хора като Венци и Кожаров, хора правещи от нищо - нещо с лични средства, време и т.н. не трябва да бъдат мачкани по този начин. И то мачкани в града в който живеят от тях съгражданин, само защото ще му засенчат величието?! Това не е в полза на спорта! Това е смешно и жалко! Всички пилоти с които говорихме бяха на наша страна и казаха, че това в тяхната практика е без прецедент! Това на друго място нямаше да се случи! Това не са мой думи а думи на хора които от години карат в Българския шампионат.
Разочарованието беше пълно. Всички подкрепяме Венци и Кожаров. Аз лично от тук нататък, ще гледам да помагам още повече на Венци, за да може догодина да им докажем! Така мисля, амбицираха всички ни още повече! Дано по този начин са ни направили услуга!

Искам да благодаря на всички които ни подкрепиха, на всички които не спаха ноща на Събота срещу Неделя и помогнаха да оправим колата! :beer: за всички Опел фенове в Благоевград!
Отговори

Иван Шопов снимка Иван Шопов 23 април 2007 - 11:38

Винаги се стремя да заставам на страната на правия и колкото да не очакваш ще ти кажа - спортните комисари и директора на състезанието (Жоро) са абсолютно прави.
Както сам знаеш, след като Венци счупи двигателя аз го заведох при директора на състезанието за да може да стартира в неделя. Правилата го позволяват ако направи един състезателен манш с автомобил, минал техническия преглед.
В деня на състезанието обаче подобни компромиси не са позволени. Автомобил, който не е стигнал до финала в един от всичките маншове приключва състезанието! Време за манш се засича в рамките на 10 минути.
Иначе казано ако Венци беше завършил първият манш в рамките на това време, между маншовете щяхте да отстраните проблема и да кара 2 и 3 манш.
Говорих вчера с Венци по телефона и му обясних всичко това. Общо взето в случая правилата изискват той да не продължи състезанието и допускането му в друг манш би довело до наказание на същите тези спортни комисари и директора на състезанието.
Разбирам афекта и разочарованието ти. И аз по сходен начин не стартирах на писта "Кюстендил" преди 3 години примерно, но и това е част от играта. Правилата са еднакви за всички и трябва да се спазват - поне това е презумцията да ги има.
За забележките на техническия преглед не искам да говоря или поне не публично. Венци знае за някои проблеми, които аз видях, а това значи, че техническата комисия ги е видяла на 100%. Защо е пуснат? Ще ти обясня на писта "Русе" на уше.:-)
Няма да обсъждам думите за Олга и Диана - и двете Дами са доказали, че са достойни състезатели, умеят да карат и нямат нужда от нелегални подбутвания. Колкото и да се опитвам да те разбера, смятам че им дължиш извинение.
Това е от мен - надявам се,че не съм те засегнал.
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 23 април 2007 - 13:26

Ни най малко! Надявам се да си прав. Аз лично казах това което мисля и тук няма място за сърдене. Това си мнение съм го изградил на базата на лично видяно и чуто. Да приемем, че за Венци е така, ок. Но защо беше нужно да прецакват Кожарски. Дали на двете дами, аз лично срещу тях нямам нищо против, имам против срещу ти знаеш кой, всичко им е изрядо като екипировка и техника. Защото съм сигурен, че не е. И пак ти сам знаеш защо. Но явно правилата действат само за едни. Мен това ме подразни. И не мисля, че ако го бяха пуснали като демострация да кажем след края на състезанието да се качи до горе щеше да има някой наказан. Ние помолихме точно за това. Но не! Аз затова съм афектиран. За Венци не говоря. Той сам да си каже. И най вече ме подразни отношението на всички тези съдии ли са какви са към него. Защото аз бях с него тогава и ми стана ясно всичко. Някой неща не могат да се прикрият зад гръмки фази. Затова написах по горното и отбелязах, че то е лично мнение. Благодаря ти за коментара. Темата определено имаше нужда и от друго мнение на човек страничен наблюдател. Все пак аз си оставам негативен към станалото по ред причини. На теб специално ти благодаря за колегиалността! Тези неща ще ги коментираме надявам се някой ден на по биричка някъде! :beer:

А сега малко снимки от апарата на Vilik

Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение

Любимата ми снимка...
Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 23 април 2007 - 13:29

Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение

Това пък какво е?
Публикувано изображение

Сервизната кола :beer:
Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


И едно клипче
Клипче 1
Отговори

OtDeL`OlEkOtQvAnE снимка OtDeL`OlEkOtQvAnE 23 април 2007 - 14:22

Уникално беше на ралито компанията беше супер...коли ала бала.... само не ми хареса, че момчето с корсичката не успя да продължи....евала за тая колица супер е и на следващото рали първи :beer:
Отговори

davidcoulthard снимка davidcoulthard 23 април 2007 - 15:53

Вчерашния ден започна много добре.Бяхме обичайните заподозрени от София плюс нови лица за мен от Благоевград. :beer: за Венци за услията които беше положил, както и за Боян.Не заслужавахте това което се случи, но за съжаление това е БГ риалити.Пожелавам ви успех в следващите състезания и дано тогава смачкате конкуренцията, както на всички ни се иска.Пожелавам успех и на останалите колеги от форума.
Отговори

Vilik снимка Vilik 23 април 2007 - 18:24

Жоро, на Apr 23 2007, 08:46 AM, каза:

Те онези големите лоши батковци с черните човали си тръгнаха  :beer:

Да кажеш на тея лоши батковци другия път да напълнат торбата с бира, че подписа им е почти готов ...а Вилик колко бира пиееее ...ехеее :doh:

Ралито беше нр.1 ,направо зрелище за този регион :beer:
Отговори

corsaGT снимка corsaGT 23 април 2007 - 20:06

Благодаря на всички,който ме подкрепят.Благодаря на всички,който ми помагат толкова много,също така хиляди благодарности на колегата Иван Шопов,на който вместо аз да помагам като домакин,то се получи обрадното,за което свалям му шапка и занапред ще му досаждам много.
Значи не искам да коментирам съботно-неделно състезание,ще дам един коментар за минало-годишно планинско Благоевград;тогава стана така;от трите манша Олга завърши само един-първия манш полуоската излезе на завоя на който седях да гледам състезанието.Почва второто стартиране,хоп Олга се задава на предния завой,стига до завоя на който получи аварята и щрак полуоската почна да се таркаля по асвалта отново,състезателката пак не завършва,и вече третия старт бе завършила,но въпроса е как ,бе допусната до втория старт,а и до третияслед като има правила.

БЛАГОДАРЯ отново на всички :beer:
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 24 април 2007 - 07:53

Венци аз затова написах всичко по горе, защото не смятам, че може правилата да важат за едни а да не важат за други. Или иначе казано, трябва ли и ние да си направим състезание за да не въжат правилата за нас? :beer:

Ето и клипчето със старта на Венци

Клипче 2
Отговори

mvtuning снимка mvtuning 24 април 2007 - 18:14

ето малко интересна информация

http://www.bgnrc.info/index.php?option=con...d=2446&Itemid=1

http://forum.rally-club.net/viewtopic.php?...der=asc&start=0

- Общо класиране
- Резултати по маншове

БФАС НАЦИОНАЛЕН ОБЛАСТ
АСК ПЛАНИНСКИ БЛАГОЕВГРАД
ДИАМО ШАМПИОНАТ ОБЩИНА
21-22.04.2007 I КРЪГ БЛАГОЕВГРАД

ОБЩО КЛАСИРАНЕ

Кл No Пилот АСК Автомобил Гр/Кл I м. II м. III м. Общо Разлика
== === ====================== ================= ================= ===== ======= ======= ======= ======= =======
1 50 Александър АНТОВ АМ Рейсинг ЛАНЧА Делта X/4 2:12.49 2:10.79 2:11.62 6:34.90 0.00
2 111 Георги ТАНЕВ ПЕТРОЛ ГТ РЕЙСИНГ СУБАРУ Импеза 10 N/4 2:13.35 2:11.88 2:12.63 6:37.86 2.96
3 52 Николай ЗЛАТКОВ ААС ОПЕЛ Астра X/3 2:14.16 2:12.85 2:12.09 6:39.10 4.20
4 1 Николай ПАУНОВ УНИГРУП Сл МИЦУБИШИ Лансер А/8 2:14.58 2:12.94 2:14.20 6:41.72 6.82
5 5 Петър ГЬОШЕВ ПРЕСТИЖ МИЦУБИШИ Ланцер N/4 2:17.11 2:15.71 2:14.74 6:47.56 12.66
6 8 Игнат ИСАЕВ ЮВЕ и КО РТ РЕНО Клио N/3 2:20.47 2:20.27 2:20.69 7:01.43 26.53
7 15 Стефан СТОЕВ АРА МС СУБАРУ Импреза N/4 2:21.88 2:20.98 2:19.55 7:02.41 27.51
8 3 Георги ПЕЙЧЕВ V&J Tim МИЦУБИШИ Лансер N/4 2:22.98 2:22.49 2:21.79 7:07.26 32.36
9 10 Иван ГАНЧЕВ Джи Пи РТ РЕНО Клио N/3 2:22.88 2:21.85 2:22.82 7:07.55 32.65
10 6 Атанас БОЖИЛОВ АРА МС Гб ХОНДА Сивик N/3 2:24.04 2:22.04 2:22.29 7:08.37 33.47
11 11 Пламен КАМБУРОВ АВТОТРАНС РТ ПЕЖО 306 N/3 2:23.67 2:22.82 2:22.89 7:09.38 34.48
12 56 Иван ШОПОВ САКСИ ОПЕЛ Корса X/3 2:27.06 2:27.68 2:29.14 7:23.88 48.98
13 7 Петко ПЕТКОВ ЕТЪР РЕЙСИНГ ПЕЖО 206 N/3 2:23.07 2:33.71 2:27.13 7:23.91 49.01
14 25 Екатерина СТРАТИЕВА АСТРА РЕЙСИНГ СИТРОЕН Саксо N/2 2:28.91 2:27.81 2:28.62 7:25.34 50.44
15 22 Тодор М. ТОДОРОВ ЕТЪР РЕЙСИНГ ФВ ПОЛО A/5 2:29.61 2:29.26 2:28.82 7:27.69 52.79
16 54 Костадин ПЕЙЧИНОВ ОПЕЛ БЪЛГАРИЯ ОПЕЛ Астра X/3 2:29.05 2:29.40 2:29.27 7:27.72 52.82
17 30 Калин ГЪЛЪБОВ ЕФКО РЕЙСИНГ СИТРОЕН Саксо N/2 2:30.74 2:28.79 2:29.35 7:28.88 53.98
18 29 Венелин РАНГЕЛОВ РАНГЕЛОВ МС Ситроен САКСО N/2 2:31.34 2:31.60 2:30.83 7:33.77 58.87
19 32 Димитър ТАСЕВ БИОДРИЙМС СИТРОЕН Саксо N/2 2:30.47 2:30.96 2:32.36 7:33.79 58.89
20 27 Олга СТОЯНОВА ДИАМО Бл ОПЕЛ Корса N/2 2:33.18 2:32.63 2:32.70 7:38.51 1:03.61
21 28 Димитър ДИМИТРОВ МС РАЛИ ТИЙМ СИТРОЕН Саксо N/2 2:32.52 2:33.86 2:34.62 7:41.00 1:06.10
22 31 Иван ПРОДАНОВ ФОРД България ПЕЖО 106 N/2 2:35.21 2:33.16 2:33.07 7:41.44 1:06.54
23 63 Цветомир РУСЕВ ТОМЕ РЕЙСИНГ ВАЗ 2108 X/1 2:33.86 2:36.50 2:35.59 7:45.95 1:11.05
24 24 Красимир КАНДИЛАРОВ ЕТЪР РЕЙСИНГ ДАЙХАТЦУ A/5 2:42.14 2:39.87 2:36.96 7:58.97 1:24.07
25 40 Емил ВИДЕНОВ ИРТ ШКОДА Фабия N/1 2:40.66 2:39.06 2:39.46 7:59.18 1:24.28
26 53 Петър ПЕТРОВ ИРТ ФВ Голф X/3 2:39.98 2:39.51 2:40.78 8:00.27 1:25.37
27 41 Антон МАЗУРСКИ АВТО ЛУКС ШКОДА Фабия N/1 2:40.27 2:39.99 2:40.10 8:00.36 1:25.46
28 51 Милчо СТЕФЧЕВ БИОДРИЙМС ВАЗ 21074 X/3 2:21.47 2:23.34 3:22.28 8:07.09 1:32.19
29 61 Йордан ПЕНЧЕВ ДЖОРДАН РТ ВАЗ 2101 X/1 2:42.74 2:42.88 2:45.66 8:11.28 1:36.38
30 42 Тeодор Я. ТОДОРОВ ХОБИ КАР ШКОДА Фбия A/5 2:44.35 2:40.68 2:47.69 8:12.72 1:37.82
31 12 Нели ДИМИТРОВА УНИ ГРУП СЕАТ Ибиза N/3 2:58.49 2:35.85 2:39.06 8:13.40 1:38.50
32 26 Тодор В. ТОДОРОВ Рангелов СИТРОЕН Саксо N/2 2:45.64 2:44.39 2:45.25 8:15.28 1:40.38
33 55 Стефан ПАНЧУГОВ СП Рейсинг ВАЗ 2101 X/2 2:26.98 2:27.51 3:29.70 8:24.19 1:49.29
34 62 Боян ГЕТОВ ЕЛЕНА РТ ВАЗ 2105 X/1 2:47.55 2:56.19 2:48.60 8:32.34 1:57.44
35 66 Диана СТОЯНОВА ДИАМО ВАЗ 2105 X/1 2:52.99 2:50.72 2:51.58 8:35.29 2:00.39
36 58 Веселин НЕДЕВСКИ БИОДРИЙМС ВАЗ 21074 X/2 3:48.76 4:07.26 3:57.57 11:53.59 5:18.69
151 Благоя ДИМИТРОВСКИ АВТОКЛИНИКА Скопи ФВ Голф X/2 2:30.10 2:30.76 FinishNot
60 Иван КОЖАРСКИ АВТО ЛУКС ВАЗ 2105 X/1 2:52.29 2:40.95 NotStartd
57 Венцислав РИДАРСКИ АВТО ЛУКС ОПЕЛ Корса X/3 10:00.000 нез. 2 манш
21 Лъчезар РУБЧЕВ Си Ен Сис РЕЙСИНГ ШКОДА Октавия A/7 10:00.000 нест. 2 манш

РЕЗУЛТАТИ - 1 МАНШ

Кл No Пилот АСК Автомобил Гр/Кл Общо Разлика Скорост
== === =================== ================= ================== ===== ======= ======= =======
1 50 Александър АНТОВ АМ Рейсинг ЛАНЧА Делта X/4 2:12.49 0.00 108.68
2 111 Георги ТАНЕВ ПЕТРОЛ ГТ РЕЙСИНГ СУБАРУ Импеза 10 N/4 2:13.35 0.86 107.98
3 52 Николай ЗЛАТКОВ ААС ОПЕЛ Астра X/3 2:14.16 1.67 107.33
4 1 Николай ПАУНОВ УНИГРУП Сл МИЦУБИШИ Лансер А/8 2:14.58 2.09 107.00
5 5 Петър ГЬОШЕВ ПРЕСТИЖ МИЦУБИШИ Ланцер N/4 2:17.11 4.62 105.02
6 8 Игнат ИСАЕВ ЮВЕ и КО РТ РЕНО Клио N/3 2:20.47 7.98 102.51
7 51 Милчо СТЕФЧЕВ БИОДРИЙМС ВАЗ 21074 X/3 2:21.47 8.98 101.78
8 15 Стефан СТОЕВ АРА МС СУБАРУ Импреза N/4 2:21.88 9.39 101.49
9 10 Иван ГАНЧЕВ Джи Пи РТ РЕНО Клио N/3 2:22.88 10.39 100.78
10 3 Георги ПЕЙЧЕВ V&J Tim МИЦУБИШИ Лансер N/4 2:22.98 10.49 100.71
11 7 Петко ПЕТКОВ ЕТЪР РЕЙСИНГ ПЕЖО 206 N/3 2:23.07 10.58 100.65
12 11 Пламен КАМБУРОВ АВТОТРАНС РТ ПЕЖО 306 N/3 2:23.67 11.18 100.23
13 6 Атанас БОЖИЛОВ АРА МС Гб ХОНДА Сивик N/3 2:24.04 11.55 99.97
14 55 Стефан ПАНЧУГОВ СП Рейсинг ВАЗ 2101 X/2 2:26.98 14.49 97.97
15 56 Иван ШОПОВ САКСИ ОПЕЛ Корса X/3 2:27.06 14.57 97.91
16 25 Екатерина СТРАТИЕВА АСТРА РЕЙСИНГ СИТРОЕН Саксо N/2 2:28.91 16.42 96.70
17 54 Костадин ПЕЙЧИНОВ ОПЕЛ БЪЛГАРИЯ ОПЕЛ Астра X/3 2:29.05 16.56 96.61
18 22 Тодор М. ТОДОРОВ ЕТЪР РЕЙСИНГ ФВ ПОЛО A/5 2:29.61 17.12 96.25
19 151 Благоя ДИМИТРОВСКИ АВТОКЛИНИКА Скопи ФВ Голф X/2 2:30.10 17.61 95.93
20 32 Димитър ТАСЕВ БИОДРИЙМС СИТРОЕН Саксо N/2 2:30.47 17.98 95.70
21 30 Калин ГЪЛЪБОВ ЕФКО РЕЙСИНГ СИТРОЕН Саксо N/2 2:30.74 18.25 95.52
22 29 Венелин РАНГЕЛОВ РАНГЕЛОВ МС Ситроен САКСО N/2 2:31.34 18.85 95.15
23 28 Димитър ДИМИТРОВ МС РАЛИ ТИЙМ СИТРОЕН Саксо N/2 2:32.52 20.03 94.41
24 27 Олга СТОЯНОВА ДИАМО Бл ОПЕЛ Корса N/2 2:33.18 20.69 94.00
25 63 Цветомир РУСЕВ ТОМЕ РЕЙСИНГ ВАЗ 2108 X/1 2:33.86 21.37 93.59
26 31 Иван ПРОДАНОВ ФОРД България ПЕЖО 106 N/2 2:35.21 22.72 92.77
27 53 Петър ПЕТРОВ ИРТ ФВ Голф X/3 2:39.98 27.49 90.01
28 41 Антон МАЗУРСКИ АВТО ЛУКС ШКОДА Фабия N/1 2:40.27 27.78 89.84
29 40 Емил ВИДЕНОВ ИРТ ШКОДА Фабия N/1 2:40.66 28.17 89.63
30 24 Красимир КАНДИЛАРОВ ЕТЪР РЕЙСИНГ ДАЙХАТЦУ A/5 2:42.14 29.65 88.81
31 61 Йордан ПЕНЧЕВ ДЖОРДАН РТ ВАЗ 2101 X/1 2:42.74 30.25 88.48
32 42 Тeодор Я. ТОДОРОВ ХОБИ КАР ШКОДА Фбия A/5 2:44.35 31.86 87.61
33 26 Тодор В. ТОДОРОВ Рангелов СИТРОЕН Саксо N/2 2:45.64 33.15 86.93
34 62 Боян ГЕТОВ ЕЛЕНА РТ ВАЗ 2105 X/1 2:47.55 35.06 85.94
35 60 Иван КОЖАРСКИ АВТО ЛУКС ВАЗ 2105 X/1 2:52.29 39.80 83.58
36 66 Диана СТОЯНОВА ДИАМО ВАЗ 2105 X/1 2:52.99 40.50 83.24
37 12 Нели ДИМИТРОВА УНИ ГРУП СЕАТ Ибиза N/3 2:58.49 46.00 80.67
38 58 Веселин НЕДЕВСКИ БИОДРИЙМС ВАЗ 21074 X/2 3:48.76 1:36.27 62.94
57 Венцислав РИДАРСКИ АВТО ЛУКС ОПЕЛ Корса X/3 незав.
21 Лъчезар РУБЧЕВ Си Ен Сис РЕЙСИНГ ШКОДА Октавия A/7 нест.

РЕЗУЛТАТИ - 2 МАНШ

1 50 Александър АНТОВ АМ Рейсинг ЛАНЧА Делта X/4 2:10.79 0.00 110.10
2 111 Георги ТАНЕВ ПЕТРОЛ ГТ РЕЙСИНГ СУБАРУ Импеза 10 N/4 2:11.88 1.09 109.19
3 52 Николай ЗЛАТКОВ ААС ОПЕЛ Астра X/3 2:12.85 2.06 108.39
4 1 Николай ПАУНОВ УНИГРУП Сл МИЦУБИШИ Лансер А/8 2:12.94 2.15 108.32
5 5 Петър ГЬОШЕВ ПРЕСТИЖ МИЦУБИШИ Ланцер N/4 2:15.71 4.92 106.10
6 8 Игнат ИСАЕВ ЮВЕ и КО РТ РЕНО Клио N/3 2:20.27 9.48 102.65
7 15 Стефан СТОЕВ АРА МС СУБАРУ Импреза N/4 2:20.98 10.19 102.14
8 10 Иван ГАНЧЕВ Джи Пи РТ РЕНО Клио N/3 2:21.85 11.06 101.51
9 6 Атанас БОЖИЛОВ АРА МС Гб ХОНДА Сивик N/3 2:22.04 11.25 101.38
10 3 Георги ПЕЙЧЕВ V&J Tim МИЦУБИШИ Лансер N/4 2:22.49 11.70 101.06
11 11 Пламен КАМБУРОВ АВТОТРАНС РТ ПЕЖО 306 N/3 2:22.82 12.03 100.82
12 51 Милчо СТЕФЧЕВ БИОДРИЙМС ВАЗ 21074 X/3 2:23.34 12.55 100.46
13 55 Стефан ПАНЧУГОВ СП Рейсинг ВАЗ 2101 X/2 2:27.51 16.72 97.62
14 56 Иван ШОПОВ САКСИ ОПЕЛ Корса X/3 2:27.68 16.89 97.50
15 25 Екатерина СТРАТИЕВА АСТРА РЕЙСИНГ СИТРОЕН Саксо N/2 2:27.81 17.02 97.42
16 30 Калин ГЪЛЪБОВ ЕФКО РЕЙСИНГ СИТРОЕН Саксо N/2 2:28.79 18.00 96.78
17 22 Тодор М. ТОДОРОВ ЕТЪР РЕЙСИНГ ФВ ПОЛО A/5 2:29.26 18.47 96.47
18 54 Костадин ПЕЙЧИНОВ ОПЕЛ БЪЛГАРИЯ ОПЕЛ Астра X/3 2:29.40 18.61 96.38
19 151 Благоя ДИМИТРОВСКИ АВТОКЛИНИКА Скопи ФВ Голф X/2 2:30.76 19.97 95.51
20 32 Димитър ТАСЕВ БИОДРИЙМС СИТРОЕН Саксо N/2 2:30.96 20.17 95.39
21 29 Венелин РАНГЕЛОВ РАНГЕЛОВ МС Ситроен САКСО N/2 2:31.60 20.81 94.98
22 27 Олга СТОЯНОВА ДИАМО Бл ОПЕЛ Корса N/2 2:32.63 21.84 94.34
23 31 Иван ПРОДАНОВ ФОРД България ПЕЖО 106 N/2 2:33.16 22.37 94.01
24 7 Петко ПЕТКОВ ЕТЪР РЕЙСИНГ ПЕЖО 206 N/3 2:33.71 22.92 93.68
25 28 Димитър ДИМИТРОВ МС РАЛИ ТИЙМ СИТРОЕН Саксо N/2 2:33.86 23.07 93.59
26 12 Нели ДИМИТРОВА УНИ ГРУП СЕАТ Ибиза N/3 2:35.85 25.06 92.39
27 63 Цветомир РУСЕВ ТОМЕ РЕЙСИНГ ВАЗ 2108 X/1 2:36.50 25.71 92.01
28 40 Емил ВИДЕНОВ ИРТ ШКОДА Фабия N/1 2:39.06 28.27 90.53
29 53 Петър ПЕТРОВ ИРТ ФВ Голф X/3 2:39.51 28.72 90.27
30 24 Красимир КАНДИЛАРОВ ЕТЪР РЕЙСИНГ ДАЙХАТЦУ A/5 2:39.87 29.08 90.07
31 41 Антон МАЗУРСКИ АВТО ЛУКС ШКОДА Фабия N/1 2:39.99 29.20 90.00
32 42 Тeодор Я. ТОДОРОВ ХОБИ КАР ШКОДА Фбия A/5 2:40.68 29.89 89.61
33 60 Иван КОЖАРСКИ АВТО ЛУКС ВАЗ 2105 X/1 2:40.95 30.16 89.46
34 61 Йордан ПЕНЧЕВ ДЖОРДАН РТ ВАЗ 2101 X/1 2:42.88 32.09 88.40
35 26 Тодор В. ТОДОРОВ Рангелов СИТРОЕН Саксо N/2 2:44.39 33.60 87.59
36 66 Диана СТОЯНОВА ДИАМО ВАЗ 2105 X/1 2:50.72 39.93 84.34
37 62 Боян ГЕТОВ ЕЛЕНА РТ ВАЗ 2105 X/1 2:56.19 45.40 81.73
38 58 Веселин НЕДЕВСКИ БИОДРИЙМС ВАЗ 21074 X/2 4:07.26 1:56.47 58.23
57 Венцислав РИДАРСКИ АВТО ЛУКС ОПЕЛ Корса X/3 нез.
21 Лъчезар РУБЧЕВ Си Ен Сис РЕЙСИНГ ШКОДА Октавия A/7 нест.

РЕЗУЛТАТИ - 3 МАНШ

1 50 Александър АНТОВ АМ Рейсинг ЛАНЧА Делта X/4 2:11.62 0.00 109.40
2 52 Николай ЗЛАТКОВ ААС ОПЕЛ Астра X/3 2:12.09 0.47 109.01
3 111 Георги ТАНЕВ ПЕТРОЛ ГТ РЕЙСИНГ СУБАРУ Импеза 10 N/4 2:12.63 1.01 108.57
4 1 Николай ПАУНОВ УНИГРУП Сл МИЦУБИШИ Лансер А/8 2:14.20 2.58 107.30
5 5 Петър ГЬОШЕВ ПРЕСТИЖ МИЦУБИШИ Ланцер N/4 2:14.74 3.12 106.87
6 15 Стефан СТОЕВ АРА МС СУБАРУ Импреза N/4 2:19.55 7.93 103.18
7 8 Игнат ИСАЕВ ЮВЕ и КО РТ РЕНО Клио N/3 2:20.69 9.07 102.35
8 3 Георги ПЕЙЧЕВ V&J Tim МИЦУБИШИ Лансер N/4 2:21.79 10.17 101.55
9 6 Атанас БОЖИЛОВ АРА МС Гб ХОНДА Сивик N/3 2:22.29 10.67 101.20
10 10 Иван ГАНЧЕВ Джи Пи РТ РЕНО Клио N/3 2:22.82 11.20 100.82
11 11 Пламен КАМБУРОВ АВТОТРАНС РТ ПЕЖО 306 N/3 2:22.89 11.27 100.77
12 7 Петко ПЕТКОВ ЕТЪР РЕЙСИНГ ПЕЖО 206 N/3 2:27.13 15.51 97.87
13 25 Екатерина СТРАТИЕВА АСТРА РЕЙСИНГ СИТРОЕН Саксо N/2 2:28.62 17.00 96.89
14 22 Тодор М. ТОДОРОВ ЕТЪР РЕЙСИНГ ФВ ПОЛО A/5 2:28.82 17.20 96.76
15 56 Иван ШОПОВ САКСИ ОПЕЛ Корса X/3 2:29.14 17.52 96.55
16 54 Костадин ПЕЙЧИНОВ ОПЕЛ БЪЛГАРИЯ ОПЕЛ Астра X/3 2:29.27 17.65 96.46
17 30 Калин ГЪЛЪБОВ ЕФКО РЕЙСИНГ СИТРОЕН Саксо N/2 2:29.35 17.73 96.41
18 29 Венелин РАНГЕЛОВ РАНГЕЛОВ МС Ситроен САКСО N/2 2:30.83 19.21 95.47
19 32 Димитър ТАСЕВ БИОДРИЙМС СИТРОЕН Саксо N/2 2:32.36 20.74 94.51
20 27 Олга СТОЯНОВА ДИАМО Бл ОПЕЛ Корса N/2 2:32.70 21.08 94.30
21 31 Иван ПРОДАНОВ ФОРД България ПЕЖО 106 N/2 2:33.07 21.45 94.07
22 28 Димитър ДИМИТРОВ МС РАЛИ ТИЙМ СИТРОЕН Саксо N/2 2:34.62 23.00 93.13
23 63 Цветомир РУСЕВ ТОМЕ РЕЙСИНГ ВАЗ 2108 X/1 2:35.59 23.97 92.55
24 24 Красимир КАНДИЛАРОВ ЕТЪР РЕЙСИНГ ДАЙХАТЦУ A/5 2:36.96 25.34 91.74
25 12 Нели ДИМИТРОВА УНИ ГРУП СЕАТ Ибиза N/3 2:39.06 27.44 90.53
26 40 Емил ВИДЕНОВ ИРТ ШКОДА Фабия N/1 2:39.46 27.84 90.30
27 41 Антон МАЗУРСКИ АВТО ЛУКС ШКОДА Фабия N/1 2:40.10 28.48 89.94
28 53 Петър ПЕТРОВ ИРТ ФВ Голф X/3 2:40.78 29.16 89.56
29 26 Тодор В. ТОДОРОВ Рангелов СИТРОЕН Саксо N/2 2:45.25 33.63 87.14
30 61 Йордан ПЕНЧЕВ ДЖОРДАН РТ ВАЗ 2101 X/1 2:45.66 34.04 86.92
31 42 Тeодор Я. ТОДОРОВ ХОБИ КАР ШКОДА Фбия A/5 2:47.69 36.07 85.87
32 62 Боян ГЕТОВ ЕЛЕНА РТ ВАЗ 2105 X/1 2:48.60 36.98 85.40
33 66 Диана СТОЯНОВА ДИАМО ВАЗ 2105 X/1 2:51.58 39.96 83.92
34 51 Милчо СТЕФЧЕВ БИОДРИЙМС ВАЗ 21074 X/3 3:22.28 1:10.66 71.18
35 55 Стефан ПАНЧУГОВ СП Рейсинг ВАЗ 2101 X/2 3:29.70 1:18.08 68.67
36 58 Веселин НЕДЕВСКИ БИОДРИЙМС ВАЗ 21074 X/2 3:57.57 1:45.95 60.61
151 Благоя ДИМИТРОВСКИ АВТОКЛИНИКА Скопи ФВ Голф X/2 нез.
60 Иван КОЖАРСКИ АВТО ЛУКС ВАЗ 2105 X/1 нест.
Отговори
Тази тема е заключена Next »
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg