Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Пловдив

До маниаците от Пловдив

Тази тема е заключена « Prev

AstraGSi снимка AstraGSi 24 януари 2005 - 17:52

Колеги, с един приятел идната събота мислим да си направиме разходка до вашия красив град :)
Много ще се радвам да се запозная с вас, така че ако искате да направим някаква среща?


А за всички маниаци от София: Който е свободен в събота, и има малко бензин - чувствайте се официално поканени за една разходка до Пловдив :)

:huh:
Отговори

CooLMaX снимка CooLMaX 24 януари 2005 - 17:58

AstraGSi, на Jan 24 2005, 06:52 PM, каза:

Колеги, с един приятел идната събота мислим да си направиме разходка до вашия красив град :)
Много ще се радвам да се запозная с вас, така че ако искате да направим някаква среща?


А за всички маниаци от София: Който е свободен в събота, и има малко бензин - чувствайте се официално поканени за една разходка до Пловдив :)

:huh:

Аз съм съгласен, сигурно и колегата PB7077XM ще е съгласен. Кажете към колко ще сте в Пловдив и къде ще ви е удобно.
Отговори

PB7077XM снимка PB7077XM 24 януари 2005 - 18:53

да ще бъде голямо удоволствие да се запознаем с вас , ще сменим деня на срещата от неделя в събота и готово
Отговори

Arni снимка Arni 24 януари 2005 - 22:46

PB7077XM, на Jan 24 2005, 04:53 PM, каза:

да ще бъде голямо удоволствие да се запознаем с вас , ще сменим деня на срещата от неделя в събота и готово

Мда кажете кога и къде и сме там(дай боже) :huh:
Отговори

Shades снимка Shades 24 януари 2005 - 23:22

Аз съм ЗА. Само дайте място и час. :huh:
Отговори

ГостDochevski_* 25 януари 2005 - 01:52

Само кажете мястото и часа на срещата и съм там.
Отговори

SonOfaBitch снимка SonOfaBitch 25 януари 2005 - 02:23

Даа, наистина идеята е много добра :huh: Аз и без това предпочитам в Събота :D
Отговори

Гостmirra_* 25 януари 2005 - 06:08

AstraGSi, на Jan 24 2005, 05:52 PM, каза:

А за всички маниаци от София: Който е свободен в събота, и има малко бензин - чувствайте се официално поканени за една разходка до Пловдив :)

Час и място ще свършат добра работа
Отговори

Fdex снимка Fdex 25 януари 2005 - 22:12

Айде някой да предложи място и час и да се разберем нещо!
Отговори

ГостTetCuO_* 26 януари 2005 - 00:15

Astra 1.4 човече и аз имам такава кола сьщата година и двигател, и яко се дьржи на пьтя (рьчни и така нататьк) :)) та кажете кьде и кога и ще гледам да дойда... ае хора до писане :)) :fire: :huh: :huh:
Отговори

ASTRA GL снимка ASTRA GL 26 януари 2005 - 21:07

До колегите с Астри 1.4 ГЛ 92' - мойта е същата ;) честито на печелившите
Отговори

StunyGT снимка StunyGT 26 януари 2005 - 21:56

Според мен е най-добре да е на ОМВ бензиностанция тъй като опел маниаците от софето са свикнали та да им е по-удобно все едно са си в София.

Пишете и аз да си направя сметка да дойда този път със сигурност. А за датата нека опел маняците от софето да я изберат да може да се съберат повечко. :fire:
Отговори

RaYaN снимка RaYaN 26 януари 2005 - 21:59

Дано да е в неделя за да мога и аз да дойда :huh: .В събота няма да съм в Пловдив. :fire:
Отговори

CooLMaX снимка CooLMaX 26 януари 2005 - 22:07

Аз съм съгласен за ОМВ-то до МОТО-ПФОЕ, само колегата AstraGSI, да каже в колко часа ще му е удобно.
Отговори

Fdex снимка Fdex 26 януари 2005 - 23:07

TetCuO, на Jan 26 2005, 12:15 AM, каза:

Astra 1.4 човече и аз имам такава кола сьщата година и двигател, и яко се дьржи на пьтя (рьчни и така нататьк) :)) та кажете кьде и кога и ще гледам да дойда... ае хора до писане :)) :huh: :fire: :p

за ръчни още не съм я пробвал :huh: ,ама от към вървене..........ич ги няма тея C14NZ-ки :p
иначе и аз съм навит за ОМВ-то.там е подходящо :p
Отговори

AstraGSi снимка AstraGSi 26 януари 2005 - 23:18

Ами приятели, ще поотложим най-вероятно срещата, защото времето го дават ОТВРАТ..
Ако все пак се оправи ... събота сме в Пловдив... :)
Отговори

SonOfaBitch снимка SonOfaBitch 26 януари 2005 - 23:58

CooLMaX, на Jan 26 2005, 10:07 PM, каза:

Аз съм съгласен за ОМВ-то до МОТО-ПФОЕ, само колегата AstraGSI, да каже в колко часа ще му е удобно.

Май става въпрос за другото дето е до Санк Петербург, пък и мястото е по лесно, софиянци го знаят :)
Отговори

ГостDochevski_* 27 януари 2005 - 00:15

Аз сум сугласен на ОМВ до Санкт Петербург.На по гот мясро е а и има повече места за паркиране.А ако не доидат софианци кво ще се разберем?Защо никои неще да предложи!?
Отговори

CooLMaX снимка CooLMaX 27 януари 2005 - 08:43

Ето карта на мястото на срещата:

Публикувано изображение

Ако някой не може да се орентира да ми прати лично съобщение.
Отговори

CooLMaX снимка CooLMaX 27 януари 2005 - 08:47

В ОМВ-то до Санк Петербург има точно три маси, който винаги са заети. Смятам че на ОМВ-то до МОТО ПФОЕ е по голям паркинга и има повече място. А тъй като няма да идва колегата, ако искате да си направим срещата в Неделя от 16.00 или 17.00. Може и по рано.
Отговори
Тази тема е заключена « Prev
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg