Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Други градове

Добрич

chefo снимка chefo 08 декември 2007 - 14:15

Ще има ли хора утре на гонките? :o
Отговори

Sammy снимка Sammy 26 декември 2007 - 20:09

ся колеги хем може да има сбирка хем не щото в града не сме малко опел феновете които биха се присаединили някои от тях и колите им наи важното де

аз Сами-кадет гси16в
Дидо -астра гси16в
Симо -вектра гт16в
Мартин -астра гси16в
има ено момче Левито което на скоро е зало астра гси16в
Недялко астра гси16в 1.8
и о6те доста астри и вектри и калибри за които не се сештам ама ама има в града и много други опел запалянковци които биха искали да има сбирка и биха присаствали ако има или една варна заедно абе се 6те се измисли нещо

пак за сега е достатачно в неделя да се сабираме на отсечката повече хора
Отговори

chefo снимка chefo 31 декември 2007 - 13:20

Това го повтарям от доста време можем да се саберем страшно много опели които не са от клуба има даоста хора които ще взема с мен но нека баде след 10-ти яноари 4е тогава господата полицаи ще ми вращат удостоверението за автомобила остана да си набележим дата,час и място весело посрещане на новата година :beer:
Отговори

SANDETY снимка SANDETY 02 януари 2008 - 15:43

Момчета, много искам да се видим. До скоро карах голф и с пълното си разочарование от него се качих на астра 94 година екотек 1.8 16v 125hp и съм много доволен. Ако има и други маниаци, желаещи да си направим веселото, или поне да се опитаме, нека се срещнем някъде. Моето предложение е на полигона в Добрич на сметището, мн ще се радвам да се съберем. :beer:
Мнението беше редактирано от kaka: 02 януари 2008 - 15:50
Причина за редактиране:: Писането на кирилица е задължително.
Отговори

bathory снимка bathory 02 януари 2008 - 23:37

Колеги мераклии за събирания има но проблема е че кадетката е в сервиз и няма да излезе от там поне още месец а таи дами се кара в този сняг :beer: Явно тази година снега ще го изтърва :beer: Надявам се скоро да направим едно събиране :beer:
Отговори

chefo снимка chefo 03 януари 2008 - 11:34

Колега и на мене ми се кара ма кат нема книга само гледам и мечтая :clap:
Отговори

City_Coffe снимка City_Coffe 05 януари 2008 - 23:21

аз съм ЗА сбиркат в Добрич. Като гледам доста хора писаха в темата , а и ще дойдат доста който не са писали , дори и такива който не знаят кое е тва интернет :)))
Отговори

chefo снимка chefo 07 януари 2008 - 15:47

Треа да се поизчисти като начало да се оправи времето и всичко ще е точно.Треа да си измислим само местенце, очаквам предложения :o
.
.
.
.
......Сноши бях на работа глеам снегорините минават с вдигнати гребла сами си правете изводи как чистят :crazy:
Отговори

City_Coffe снимка City_Coffe 03 февруари 2008 - 21:37

имаше ли хора на гонките ???
Отговори

City_Coffe снимка City_Coffe 10 февруари 2008 - 17:12

:unsure:
Отговори

Margo снимка Margo 22 февруари 2008 - 21:21

Ееййй Добрич,ако не сте разбрали в неделя от 10:00 часа на КАРТИНГ ПИСТА-Виница ше има малко авто изпълнения.
Който иска да си довлича задника насам
п.п да не кажете после че никой не ви е съобщил за това събитие :thu:
Отговори

chefo снимка chefo 23 март 2008 - 20:17

абе ние ше се саберем ли бе или не секоюи има оправдания ако сте нажити утре вечер на паркинга на техно маркет не приемам не за отговор запомнете 24.03.2008 20часа на техномаркет
Отговори

City_Coffe снимка City_Coffe 05 април 2008 - 21:10

колеги дойде сезона за пастиране.
Ако има мераклий имам едно аверче , което пастира с 3 пасти. Пастиране струва 50лв мисля че добре се справя. Ще видите корсата и ще си решите. За сравнение на цените за същите пасти на ЕЛИТ вземат 100лв.
Ако има мераклий да пишат на лично
Отговори

City_Coffe снимка City_Coffe 11 април 2008 - 20:52

вземайте пример :)
http://vwclub-bg.org...pic.php?t=86522
Отговори

6opow снимка 6opow 22 април 2008 - 13:07

1-во се извинявам че не пиша на кирилица, но в момента нямам.

поздрави на колегите от ВВ форума, остана и ние да се съберем, а защо не и една обща среща с тях да си направим. Може да си сравним марките :) това в кръга на шегата.

За колегата City_Coffe - колега мн добре стоят на колата джантите, по-добре са от старите. Качи малко снимки на лачената си машина :) Дойде на моето - оригиналното си е оригинално. А относно старите ти джанти продаде ли ги ?

Айде колеги дайте да се наберем да направим една срещичка. Има доста хора които влизат във Форума.

Стикери някой има ли? Дайте да си поръчаме от Софето или да си измислим нещо да си лепнем по колите ! ! !
До скоро и да се надяваме да се видим ! ! ! Може една горска среща да си направим :)
Мнението беше редактирано от kaka: 22 април 2008 - 13:16
Отговори

City_Coffe снимка City_Coffe 22 април 2008 - 19:20

 6opow, на Apr 22 2008, 02:07 PM, каза:

1-во се извинявам че не пиша на кирилица, но в момента нямам.

поздрави на колегите от ВВ форума, остана и ние да се съберем, а защо не и една обща среща с тях да си направим. Може да си сравним марките :) това в кръга на шегата.

За колегата City_Coffe - колега мн добре стоят на колата джантите, по-добре са от старите. Качи малко снимки на лачената си машина :) Дойде на моето - оригиналното си е оригинално. А относно старите ти джанти продаде ли ги ?

Айде колеги дайте да се наберем да направим една срещичка. Има доста хора които влизат във Форума.

Стикери някой има ли? Дайте да си поръчаме от Софето или да си измислим нещо да си лепнем по колите ! ! !
До скоро и да се надяваме да се видим ! ! ! Може една горска среща да си направим :)

Колега Благодаря. Гледам ти Вектора всяка сутрин паркирал до Уника , да не сме комшии по месторабота :)
Аз познах от 2 дена работа там :) В обедната почивка се обаждай да пием по кафе. Аз съм във Финансовия център .
Остави една бележка поне на Вектрата кога ще пием кафе :dance:
А за стикерите ако някой се прибира скоро от София да донесе малко към Добрич, ще има :19a:
Срещите все се оглеждам някой да ни събере ама май няма да стане скоро .
Айде ей колеги гледайте др какво правят.
Отговори

6opow снимка 6opow 23 април 2008 - 12:24

стига си ми паркирал на мястото ми . намери мекото на хляба . ахахах тарикат :) от утре си паркирам под дървото и няма да я мръдна до края на седмицата! ! ! Зае ми мястото. Добре ,че се появих да те науча къде да паркираш. :) Аре еи утре може се скиваме в обедната да уредим кой къде ще паркира :19a: :dance: :19a: .
Май ще си правим само 2-мата среща на клуба. Аре утре на гонките във Варна .
Отговори

bathory снимка bathory 26 април 2008 - 21:30

Та кога ще направим едно събиране!?
Отговори

City_Coffe снимка City_Coffe 28 април 2008 - 19:21

 bathory, на Apr 26 2008, 10:30 PM, каза:

Та кога ще направим едно събиране!?

03.05.08 ако има желаещи за часа ще се разберем
то майката му е 1-вия път да се съберем
после ще дойдат и други
Отговори

bathory снимка bathory 03 май 2008 - 18:47

Колко човека сме!? Само двамата ли!? :unsure:
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg