Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Други технически въпроси

Смяна на Таблото с такова с оборотомер...

Gmilev снимка Gmilev 01 февруари 2009 - 21:15

Привет...
1во...искам да ви питам от къде и за колко мога да си намеря табло за колата...мойто...странно но няма оборотомер...а мн искам да имам...
2ро.от къде се хващаше сигнал за оборотомера?

Мерси... :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Отговори

Милен снимка Милен 01 февруари 2009 - 21:42

:mhihi: Незнаех че има такава версия. Мога да отговоря само на втория ти въпрос. Сигнал за оборотомера при твоя двигател се взима от генератора. Би ли снимал таблото че ми е много интересно? Поздрави.
Отговори

Gmilev снимка Gmilev 01 февруари 2009 - 22:19

да и за мен е странноо :mhihi: :mhihi: :fire: :loser: :mhihi:

но ето така изглежда


Публикувано изображение
Отговори

mart снимка mart 03 февруари 2009 - 08:33

според мен колата е била с обортомер но поради някава причина са сложили такова табло другото явно се е развалило или нещо от рода.Но и аз незнаех че има такова табло на Астра.

А за таблото потърси колегата pepel и го питай за твоя мотор дали има табло и ако има си поръчай да ти го прати по еконт. Skype-a му е pepel123.

Поздрави и Успех
Мнението беше редактирано от mart: 03 февруари 2009 - 08:34
Отговори

Gmilev снимка Gmilev 04 февруари 2009 - 07:45

Мерси Много... :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Отговори

FRYER снимка FRYER 04 февруари 2009 - 09:50

Колега не много по въпроса ти,но да те успокоя,че доста такива Астри съм виждал в Англия.Без оборотомер с табло като твоето.Нямаш причина да се чудиш как е възможно.

Поздрави!
Отговори

Gmilev снимка Gmilev 04 февруари 2009 - 19:54

 FRYER, на 04 Feb 2009, 09:50 AM, каза:

Колега не много по въпроса ти,но да те успокоя,че доста такива Астри съм виждал в Англия.Без оборотомер с табло като твоето.Нямаш причина да се чудиш как е възможно.

Поздрави!


Странна работа...

и още 1въпрос ...къде го пише скоростния индекс?
Отговори

Gmilev снимка Gmilev 07 февруари 2009 - 18:06

 mart, на 03 Feb 2009, 08:33 AM, каза:

според мен колата е била с обортомер но поради някава причина са сложили такова табло другото явно се е развалило или нещо от рода.Но и аз незнаех че има такова табло на Астра.

А за таблото потърси колегата pepel и го питай за твоя мотор дали има табло и ако има си поръчай да ти го прати по еконт. Skype-a му е pepel123.

Поздрави и Успех


Имам да кажа едно Голямо МЕРСИ ...Човека ме уреди с табло за 1ден...и всичко е ток и жица

ПП-само ме дразни че пише Километрите на старата кола който са 205000хил а мойта е на по-малко имали някой който може да го оправи :61:
Отговори

fly_free снимка fly_free 08 февруари 2009 - 08:43

напиши моля те просто го смени или прокарва допълнителни кабели,дай тел на пепел защото нямам скайп
Мнението беше редактирано от fly_free: 08 февруари 2009 - 08:44
Отговори

Gmilev снимка Gmilev 08 февруари 2009 - 11:17

не всичко е на една букса...вкарваш и изкарваш ...и си работи всичко

само смених едни крушки имаги само в представителите 7лв са и това е... това му е скупе pepel123

:61:
Отговори

JorkataG снимка JorkataG 22 август 2013 - 08:04

Малко да посъживим темата
Мойта каляска е с табло без оборотомер преди го отварях за да сменя крушките че някои не светеха и до колкото имам спомен махах стрелката на температурата и сега май вече не показва коректно. Снощи доливах антифриз че беше позачезнал. Както и да е реших че не показва коректно термометъра защото не беше стигнал и 90 градуса а перката се включи което е нормално защото радиатора направо пареше. Та искам да питам табло от вектра А с оборотомер от де да взема сигнал за тоя оборотомер от динамото ли или от скоростната кутия тя е F13/WR
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg