Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Astra G

свисти ако карам с над 90 км/ч

torbo снимка torbo 03 май 2009 - 02:25

Здравейте колеги... отново пиша заради фал с колата. тия дни свалихме уплътненията на вратите за да свалим тавана и да шумоизолираме и тавана и да си стане арна колата, ама на- сега при над 80- 90 км/ч от лявата врата около огледалото лявото се чува много ядно и бясно свистене, което ме побърква и ми сг***ява настроението колосално. днес слязох да огледам и видях, че над пластмасата на огледалото в уплътнението има цепнатина около малко над 2см дълга, но не е нищо фрапиращо. МОЖЕ ЛИ от нея да свисти така??? иначе всичко друго си е на мястото и наред- не стърчи, няма фуги и гапове- всичко е чук но свисти като пепелянка мамицата му... Колата ми е Бертоне Купе- откъде мога да си намеря ново уплътнение ОРИГИНАЛНО и на какви пари ако знае някой...

Благодаря предварително
Отговори

DanZKi снимка DanZKi 03 май 2009 - 12:30

Само от уплътненията е!Оригинално може да си вземеш от някой представител на Опел
Отговори

torbo снимка torbo 03 май 2009 - 15:58

кви пари ще ръсна г/д???
Отговори

DanZKi снимка DanZKi 03 май 2009 - 16:29

Определено при официалния няма да минеш тънко,но каква е точната цена може да разбереш на място
Отговори

torbo снимка torbo 03 май 2009 - 18:06

едно от нещата в които гледам да съм изключително стриктен е това да не пълня гушите на смешните БГ търговци плащайки нещо на четворната му цена... ще гледам да си го намеря от чужбина :)
Отговори

vekata снимка vekata 03 май 2009 - 18:12

и мойта така си свисти. лепих със силикони миликони отвътрешната страна на огледалото където е малката пищялка ама няма много много файда. Ако е от уплътненията как да разбера, видимо уж всичко си е наред :blink:
Отговори

torbo снимка torbo 03 май 2009 - 23:22

днеска ровичках в цепнатината и после сложих изолирбанд и престана да свисти... викам си "ебаси от една малка цепнатина така да свисти" после за тест махнах изолирбанда и за мое огромно очудване пак не свистеше... дали е възможно след като ръчках по цепнатината да съм я нагласил някак че да не свисти?!? че се чудя как може вчера да свисти каквото и да правех а днес не...
Отговори

kvalev снимка kvalev 04 май 2009 - 21:52

Здравей колега и маята така беше като я взех и след като регулирах вратата за да се затваря малко по стегнато и проблема изчезна...


Направих го ог чопа на купето на коъто се закопчава бравичката - като го поохлабиш го премести много леко навътре.

Не бъди сигурен че там ти е проблема, просто при мен беше така.



Поздрави.
Отговори

Бърз отговор

Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg