Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Ловеч

Драг и Донът шоу писта дойренци

FBI-Rumen снимка FBI-Rumen 21 юли 2009 - 07:35

Браво Павка събрал си ги Мероприятието става с всеки изминал път все по-голямо и по- голямо :sad-smiley-046:
Отговори

_shady снимка _shady 21 юли 2009 - 12:58

Правете струвайте след 2 седмици си идвам на Ловеч ,гледайте да има сбирка ,че ми е зажъдняло за Ловешки ,Севлиевски и Плевенски опели.Тука само софииски-стана банално!
Отговори

fesurlinga снимка fesurlinga 21 юли 2009 - 17:08

абе то сбирки 6те има само да е хубажо времето ама маи таз седмица 6те е ненормално ако доидат и от троян бегуни 6те има доста стартове :sad-smiley-046:
Отговори

pavkata-sv снимка pavkata-sv 21 юли 2009 - 18:09

 FBI-Rumen, на 21 Jul 2009, 07:35 AM, каза:

Браво Павка събрал си ги Мероприятието става с всеки изминал път все по-голямо и по- голямо :sad-smiley-046:



Ем Румба то днес ме питаха даже още 4 човека не мога да се прибера от път и как ме намират незнам в Петък ще ходя до Бургас все още не се знае, че от Бургас се връщам късно но ще гледам да се прибера и от работа директно тръгвам за Дойренци..... по мойте сметки сме вече 8 коли ама нали знаеш в последния момент се отказват но ще дойдем ! :icon_razz2: Поне намерих време да си купя жило за километража аи отивам да го сменям , че ми е терсене така :newsm05_41:
Мнението беше редактирано от pavkata-sv: 21 юли 2009 - 18:09
Отговори

fesurlinga снимка fesurlinga 21 юли 2009 - 19:30

абе ПАВКА докараите неко бегуна от сви6така да стане по интересно :sad-smiley-046:
Отговори

Николай Николов снимка Николай Николов 22 юли 2009 - 01:44

Момчета, аз в петък съм на линия! Някои от вас видяха на кво е способна моята дизеларка (макар,че не съм свикнал мн с тръгването), но май колегата от свищов НЕ Е!
Приятелю, ще се пуснем, но за да е по-интересно ще оставя включени системите за сигурност и климатика, макар че... и това няма да ти помогне :newsm05_41: Той Веси те би, доколкото си спомням, но нямаш проблем!
Май ще ви докарам и едно много надъхано GSI. Нали се заформя усилено присъствие на :icon_razz2: Така, че трябва да го натупа някой, защото си мисли, че мн върви!
Веси, и ти да докараш твоята бяла бегачка!

ПП: ние ще се видим до тогава де :sad-smiley-046:
Отговори

FBI-Rumen снимка FBI-Rumen 22 юли 2009 - 07:34

 Николай Николов, на 22 Jul 2009, 01:44 AM, каза:

Момчета, аз в петък съм на линия! Някои от вас видяха на кво е способна моята дизеларка (макар,че не съм свикнал мн с тръгването), но май колегата от свищов НЕ Е!
Приятелю, ще се пуснем, но за да е по-интересно ще оставя включени системите за сигурност и климатика, макар че... и това няма да ти помогне :kuku: Той Веси те би, доколкото си спомням, но нямаш проблем!
Май ще ви докарам и едно много надъхано GSI. Нали се заформя усилено присъствие на :bishop: Така, че трябва да го натупа някой, защото си мисли, че мн върви!
Веси, и ти да докараш твоята бяла бегачка!

ПП: ние ще се видим до тогава де :sad-smiley-046:


Ще му намерим майстора на това ГСИ :knee: подскажи на кого е колата и идвала ли е преди на дойренци ?
да не е тази синята астра с джантите момо валовете и леьмаула ? :icon_razz2: ако е тя сигурно ще се поузорим с нея :newsm05_41: айде до петък заформя се наистина много яка сбирка тоя петък
Отговори

fesurlinga снимка fesurlinga 22 юли 2009 - 16:27

няма да е тя румка 6те е некоя друга абе 6те се тупаме яко дано си4ко да е фред до тогава 4е и финансите намаляха с тиа бутала дето ги купувам сега оставам без никви кинти ама ко да се прави требва да я направа да сам сигурен :sad-smiley-046: :newsm05_41:
Отговори

Николай Николов снимка Николай Николов 22 юли 2009 - 16:36

Астрата е на братовчед ми. Черна с цетни перли е боята. Малко се е вясвала на Плевен, че той си живее в Сф.
Не е идвала на дойренци, девствен ще е :sad-smiley-046:

ПП: Веси, утре ще се чуем да се видим, че тая вечер пак ще разглабям Алфата и ще съм дроп, а днес цял ден ремотнче в нас и....
Отговори

fesurlinga снимка fesurlinga 22 юли 2009 - 17:04

oк ники 6те се 4уем кам 18 -18 :30 кат се прибера от ба4кане да ходим заедно :sad-smiley-046:
Отговори

Николай Николов снимка Николай Николов 23 юли 2009 - 03:05

Към колегата от Свищов: Сетих се за още по - интересен начин на дръпката, която искаш да направим :bishop: -
ще дам на сестра ми, да видим какво ще стане :icon_razz2: . Тя не може много, аз ще съм до нея да и казвам да превключва (къси скорости), че иначе може да ми причини някоя повреда на печицата.
Не се ебавам :kuku: ,хубава ти е вектричката и добра за класа си, ама моята е 150 все пак. Но, ако искаш да го направим, аз като нейн навигатор? Ще има и малко шоу за публиката.

ПП: и защо няма емотикона " CDTI RulZzz " :sad-smiley-046: често щях да я използвам :newsm05_41:
Отговори

pavkata-sv снимка pavkata-sv 23 юли 2009 - 11:58

Ники (ако мога така да ти викам) дай да напраим дръпката сериозно ... просто еи така ся ко толкоз за шоуто пък винаги съм искал да се пусна с 150 коня дизеу .. пък Весо ако не се лъжа после вторият път го бих така ,че с него сме 1/1 нали Бате Веско :newsm05_41:

А и Веско те бегачките у Свищов бягат ама само на приказки .. тъй ,че...

А и Ники ти ко си праил у Свищов надуха ми главата за твоита Астра видели я само сладки приказки чувам за нея :sad-smiley-046:
Отговори

Николай Николов снимка Николай Николов 23 юли 2009 - 12:09

 pavkata-sv, на 23 Jul 2009, 12:58 PM, каза:

Ники (ако мога така да ти викам) дай да напраим дръпката сериозно ... просто еи така ся ко толкоз за шоуто пък винаги съм искал да се пусна с 150 коня дизеу .. пък Весо ако не се лъжа после вторият път го бих така ,че с него сме 1/1 нали Бате Веско :bishop:

А и Веско те бегачките у Свищов бягат ама само на приказки .. тъй ,че...

А и Ники ти ко си праил у Свищов надуха ми главата за твоита Астра видели я само сладки приказки чувам за нея :sad-smiley-046:


Може да ми викаш така, естествеено :newsm05_41: . И нямаш проблеми, ще ти покажа тогава на какво е способна печката :icon_razz2:

И кога са успели да ми видят бегачката у Свищов, ходил съм няколко пъти, понеже жената е студентка там, а и други приятели учат там, но главно заради нея. Мн сте наблюдателни, да не мине някоя различна кола през градчето ви, ей... всичко се знае :)
Отговори

pavkata-sv снимка pavkata-sv 23 юли 2009 - 12:13

То като видат Опел у Свищов се на мене ми казват тъй ,че съм информиран хехехе но инъче да .... да вървя да поработя малко обедната ми почивка свърши .... ама аз и без туи обичам да позакъснявам ! :sad-smiley-046:
Отговори

fesurlinga снимка fesurlinga 23 юли 2009 - 16:36

да то4но така бе6е 1:1 са сре6тите с ПАВКАТА може да има дрьпки ама по нататака с вектрата следва6тия пат оба4е дано да е вав форма 4е този се изложи не6ту не6те ама аз си карам астрата и затова не6те :icon_smile2:
Отговори

petio_78 снимка petio_78 23 юли 2009 - 16:45

към колегата от Свищов:само да ми стане спирачния апарат,и ще ги поставим на линията.
п.с.не се лъжи по това 16SH,но капака НЕВДИГАМ!!!
колата няма турбо нос и т.н.,на коне сме горе долу близо с теб/аз съм малко отгоре/,та ще има шоу.
говория за вектрата ти да нестане грешка. :icon_smile2:
Мнението беше редактирано от petio_78: 23 юли 2009 - 16:48
Отговори

pavkata-sv снимка pavkata-sv 23 юли 2009 - 17:27

Приемам колега ..... немаш грижи стига другата седмица да не замина на моренце и да отсъствам Петъка но инъче немаш грижи.... 16SH пък не вдигаш капака а мирише ми на развалени праскови тука :icon_smile2: :icon_smile2: хаха ...
Отговори

fesurlinga снимка fesurlinga 23 юли 2009 - 18:39

хахахах тук се заформи гонка някои 6те :icon_smile2: 6те ми баде интересно да вида как 6те се развие битката между петио и павката :icon_smile2:
Отговори

petio_78 снимка petio_78 24 юли 2009 - 10:15

 pavkata-sv, на 23 Jul 2009, 06:27 PM, каза:

Приемам колега ..... немаш грижи стига другата седмица да не замина на моренце и да отсъствам Петъка но инъче немаш грижи.... 16SH пък не вдигаш капака а мирише ми на развалени праскови тука :icon_smile2: :beer: хаха ...


Колега,върви спокойно на море."Майсторите" от ЕЛпром -Ловеч,тотално са ми съсипали спирачния апарат.Сега си купувам друг.за пореден път се убеждавам,че в БГ има много тъпи хора.Като се върнеш от морето ги слагаме на старта.До 10-15 дни трябва да ми дойде и една доставка :icon_smile2: та ще видим :beer:
Отговори

fesurlinga снимка fesurlinga 25 юли 2009 - 01:38

АЗ ПАК 4АКАМ ДРОСЕЛ :icon_smile2:
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg