Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to 402 м. ...

ПРЕДИЗВИКВАМ МЕТАЛА!

Stranger снимка Stranger 14 септември 2007 - 14:36

Този път сериозно!!!Предизвиквам метала , да дойде с мантата щото е 3000 кубика и много въри!Аз ще съм с някоя от мойте коли!Във всеки слу4ай, едва ли с кадета.Залога е ключове, талони и тн на колите, а ако метала го е шубе може на квото тои иска.

МЕТАЛ!!!! Готви се да ми подаряваш мантата или името ти ще тъне в позор завинаги :icon_rolleyes:
Отговори

Akulski_Cali снимка Akulski_Cali 14 септември 2007 - 14:40

Що ти се подарява кола на металя бре милионер :tongue: Лично аз си залагам ключовете за стария велосипед марка "ЗАЙКА" за победа за Владо :icon_rolleyes: :kotva: :knee:
Отговори

30e снимка 30e 14 септември 2007 - 14:40

Кажи с коя кола беееее смешник МАЛЪК..........
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 14 септември 2007 - 14:44

Много си изтрещел нещо, комерсиализирал си се :icon_rolleyes:

Акула, едва ли ще ги дава :knee: Той нали вече е 24 винтилов :knee:
Отговори

30e снимка 30e 14 септември 2007 - 14:46

Ако ще изкарваш кораба-майка да изкарам една двулитрова черно-червена Манта :knee:


Айде извади онуй гюбре с NE-то де, ама да не ме викат по районните като ти го взема :knee: :knee: :icon_rolleyes: :knee:




ПС:С тоя фотошоп на аватара да не впечатлиш някой :rotfl:
Мнението беше редактирано от 30e: 14 септември 2007 - 14:51
Отговори

Stranger снимка Stranger 14 септември 2007 - 14:54

E па да го извадя, амада не стане така че да дойде твойто гюбре пред моя гараж...с чужди коли всеки може, ама щом те влече , зимай на червено черната манта!Но тогава ще си смениш ника от 30е на C20NE :icon_rolleyes:
Отговори

30e снимка 30e 14 септември 2007 - 14:56

 Stranger, на Sep 14 2007, 03:54 PM, каза:

E па да го извадя, амада не стане така че да дойде твойто гюбре пред моя гараж...с чужди коли всеки може, ама щом те влече , зимай на червено черната манта!Но тогава ще си смениш ника от 30е на C20NE :knee:



Смешко, ако ще вадиш вади Фастрата,ако не - не пиши глупости по форума...на Ицо скинатора с/у моя кошер - смешен си...


Да питам ли Владо дали иска да те пробва а :icon_rolleyes:
Отговори

Stranger снимка Stranger 14 септември 2007 - 15:03

 30e, на Sep 14 2007, 03:56 PM, каза:

Да питам ли Владо дали иска да те пробва а :icon_rolleyes:


Ми заповядай :knee: Ще си откача 1-2 свещи за по интересно...А иначе за астрата...то срещу по слаб противник всеки знае...ама ако кажеш че слагаме ключовете, може и да си помисля:)
Отговори

30e снимка 30e 14 септември 2007 - 15:06

 Stranger, на Sep 14 2007, 04:03 PM, каза:

...ама ако кажеш че слагаме ключовете, може и да си помисля:)



Петъчна забава стил Любо-Шеко :icon_rolleyes: може да ми платиш бензина на 2 от 3 старта...
Отговори

DJ IMC снимка DJ IMC 14 септември 2007 - 15:08

 30e, на Sep 14 2007, 04:06 PM, каза:

Петъчна забава

Т'ва като го видях и си мисля...още ли не си полазил в перка форума...Петък е :icon_rolleyes:
Отговори

30e снимка 30e 14 септември 2007 - 15:10

 DJ IMC, на Sep 14 2007, 04:08 PM, каза:

Т'ва като го видях и си мисля...още ли не си полазил в перка форума...Петък е :knee:


Може да ги навестим ако малкия пусне тема :knee: :knee: :icon_rolleyes:
Отговори

Stranger снимка Stranger 14 септември 2007 - 15:15

Ако залога е бензин няма смисъл да си я вадя от гаража дори...аз на дребно не играя :icon_rolleyes: Аз тема няма да пусна, щото вече ще ме намразят, ама мога да ти подскажа една, ти да пуснеш :knee:
Отговори

30e снимка 30e 14 септември 2007 - 15:17

 Stranger, на Sep 14 2007, 04:15 PM, каза:

Ако залога е бензин няма смисъл да си я вадя от гаража дори...аз на дребно не играя :knee: Аз тема няма да пусна, щото вече ще ме намразят, ама мога да ти подскажа една, ти да пуснеш :knee:


Аз и срещу полско фиатче няма да си сложа колата,ма теб май те е страх след като дори и Пацо те отупа,да не говорим за Клейн...

Кажи темата за перките :icon_rolleyes:
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 14 септември 2007 - 15:18

Кво го намеси Любака бе метълче ;] Глей, че МИЛИОНЕРА те дразни тука ;] Ясно е, че няма да се пускате :icon_rolleyes:

А иначе... Аз го бих 1 от 5-6 пъти като цяло дето сме се пускали... С Клейн незнам колко е вървял той, но аз като карах горе долу наравно вървим :]
Отговори

Akulski_Cali снимка Akulski_Cali 14 септември 2007 - 15:22

Е добре де.. ще па не земете да се пуснете :knee: .. еле па да си пуснете да се земете :icon_rolleyes:
Отговори

30e снимка 30e 14 септември 2007 - 15:24

 Moonlord, на Sep 14 2007, 04:18 PM, каза:

Кво го намеси Любака бе метълче ;] Глей, че МИЛИОНЕРА те дразни тука ;] Ясно е, че няма да се пускате :knee:


Абе с техните драми тук преди време на по незнам си колко К,ключове,талони...малкия нещо се е превъзбудил от както го би и си е купил Скинатора да ми се заяжда :knee: :knee: :icon_rolleyes: а да се пускаме готоо ама виж че се покри като чу за Фастрата - пак на ключове талони почна да говори...
Отговори

Stranger снимка Stranger 14 септември 2007 - 15:29

Как няма да е ясно като метала го е страх да сложи ключовете срещу кола с 2 цилиндъра, 1000 куб.см, 4 клапана и 65 коня по малко от неговата:)Той от клиото се вцепени от страх, та кво остава за астрата...

Темата може да бъде..."Защо шофиорите на БМВ са толкова некоректни на пътя" или "Защо М5 не пусна трабантчето което беше с предимство", абе нещо от тоя сой, не съм в състояние да го измисля достатъчно заядливо в момента

Абе тва "Манта B I300" ти ли го измисли или някой мармот ти го прошушна :icon_rolleyes: :knee: :knee:
Отговори

30e снимка 30e 14 септември 2007 - 15:36

 Stranger, на Sep 14 2007, 04:29 PM, каза:

Как няма да е ясно като метала го е страх да сложи ключовете срещу кола с 2 цилиндъра, 1000 куб.см, 4 клапана и 65 коня по малко от неговата:)Той от клиото се вцепени от страх, та кво остава за астрата...

Темата може да бъде..."Защо шофиорите на БМВ са толкова некоректни на пътя" или "Защо М5 не пусна трабантчето което беше с предимство", абе нещо от тоя сой, не съм в състояние да го измисля достатъчно заядливо в момента

Абе тва "Манта B I300" ти ли го измисли или някой мармот ти го прошушна :knee: :knee: :knee:



Хехехех и с 40тина години по-нова концепция пропусна...

И утре е пработен ден ще ги изненадаме рано сутринта :icon_rolleyes:


ПС:Тва за мармота го пропускам, кажи кой ти фотошопира аватара да има женъ /вие с Пацо не бяхте ли ............... :knee: /
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 14 септември 2007 - 15:38

Чакайте бе... тва не е форума за петъчни изпълнения... Са ако се псувате - псувайте се, ако ще се пускате - пускайте се... И не ме замесвай мен в тея афери, метъле... И в другите - също :icon_rolleyes: А мацката на аватара е мнооо яка, специално съм я избирал ама не може да се види иначе щеше да прайш така :knee:
Отговори

Stranger снимка Stranger 14 септември 2007 - 15:44

Копеле...вие какви сте онанисти, стига сте ми точили лиги по мацката на аватара...

За кво да се псуваме бе...а че няма да се пуснем я ясно,или поне няма докато не подарим на метала акумулатор :icon_rolleyes:

Пацо, аре де!! петак е все пак!!Но ако кажеш, може да го отложим спама в форума и за утре
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg