Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Информация за конкретни части за OPEL

Втулка за скоростният лост

Lepo снимка Lepo 28 май 2015 - 22:43

Колеги искам да попитам от къде може да се намери въпросната втулка, която обхваща ябълката на скоростният лост и трудно ми влизат скорустите..
За да ви стане ясно за какво точно говоря прилагам този линк от руски сайт ЦЪК!
Отговори

Lepo снимка Lepo 01 юни 2015 - 14:36

В този форум има ли хора???
Отговори

Иван Илиев снимка Иван Илиев 01 юни 2015 - 14:42

По моргите или по обяви за части втора употреба няма ли го? Ново ще е само оригинално и ще е бая скъпо...
Отговори

Lepo снимка Lepo 02 юни 2015 - 23:07

Колега тази фтулка е от пластмаса! Колко по-запазена ще е тази фтула втора ръка след 14/15г. експлоарация!?
Бас ловя, че повечето Опели с такъв скоростен лост са се разхлопали, но повечето хора в България сменят старите си части със стари или връзват със свински опашчичи :doh:
Аз си подържам колата с нови части, но не успявам да открия такава втулка по магазините и сайтовета в България.
За това моля колегите от форума които имат информация къде мога да си я закупя НОВА да съдействат!
Отговори

svetli_78 снимка svetli_78 03 юни 2015 - 10:24

Здравей,
Моя лост също хлопа, много търсих такава чашка ,но я срещнах само в руските опелски сайтове! И то руснаците си я правят, цена около 25 долара(не съм сигурен) , доставката от там е доста!
Като резервна част май въобще не се предлага!
Като ги "изровя" въпросните сайтове , ще ги пусна!
edit: Ето едно търсене от google:Кулиса коробки F23 , обърни внимание на http://www.drive2.ru/l/1396753/.
Ето и от белоруския клуб: http://forum.opelclu...showtopic=31662

Поздрави,
Светли
Мнението беше редактирано от svetli_78: 03 юни 2015 - 10:36
Отговори

spasito снимка spasito 03 юни 2015 - 12:11

Има продават се в ebay също има и много клипове за ремонт на този вид лост в нета.Ето един от многото ЦЪК
Отговори

svetli_78 снимка svetli_78 03 юни 2015 - 12:20

Супер, благодаря Спас!
Там пък въобще не се сетих да търся.
Отговори

Lepo снимка Lepo 03 юни 2015 - 18:59

Eee.. имало хора в този форум :flag: благодаря колеги :good:
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg