Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Car Audio

Дайте съвет

kahyto снимка kahyto 03 април 2007 - 22:56

Искам да си взема такъв плеър:

Aвто CD/MP3 Ресивър JVC KD-G632
Мощност 4х50W (Mos-Fet), CD, CD-R/RW, MP3 възпроизвеждане, USB вход на предния панел, RDS тунер с 18FM/6AM станции памет, Антивибрационно шаси, 3 лентов параметричен еквилайзер, Падащ панел, Дистанционно управление, Гаранция: 12 месеца

Публикувано изображение


Интересува ме дали някой има такъв и най-вече по-разбиращите от мен да изкажат мнение.
Благодаря предварително
Отговори

bugatti снимка bugatti 03 април 2007 - 23:03

Колко пари е това ЖВЦ и какви пари си готов да дадеш
Отговори

kahyto снимка kahyto 04 април 2007 - 06:49

bugatti, на Apr 4 2007, 12:03 AM, каза:

Колко пари е това ЖВЦ и какви пари си готов да дадеш
 


Ами 250лв. и това ми е тавана като цена. Този модел ме привлече че има USB вход на предния панел което означава че мога да слушам без диск
Отговори

omega91 снимка omega91 04 април 2007 - 07:45

и мен това s USB-то ми звучи добре

аз съм - ЗА <_<
Отговори

gospod_ снимка gospod_ 04 април 2007 - 08:16

ако няма да слушате много силна или прекалено дълго време музика става тва с усб то-секи ден ме е боляла глава от взука все едно слушате само шум след полвин час ще ви заболи и главата
Отговори

Стефан снимка Стефан 04 април 2007 - 08:59

gospod_, на Apr 4 2007, 08:16 AM, каза:

ако няма да слушате много силна или прекалено дълго време музика става тва с усб то-секи ден ме е боляла глава от взука все едно слушате само шум след полвин час ще ви заболи и главата
 

От USB-то ли те боли главата <_<
Отговори

kahyto снимка kahyto 04 април 2007 - 09:25

gospod_, на Apr 4 2007, 09:16 AM, каза:

ако няма да слушате много силна или прекалено дълго време музика става тва с усб то-секи ден ме е боляла глава от взука все едно слушате само шум след полвин час ще ви заболи и главата
 


Какво искаш да кажеш с това, че като слушам музика от USB-то ще пращи и шуми ли. На мен не ми се вярва но ако е така да не го взимам него а някой по-евтин
Отговори

gospod_ снимка gospod_ 04 април 2007 - 10:54

самото възпроизвеждане от усб или флаш им куца имал съм ефтин такъв плеър отделно доста съм слушал и сони то нали имаше некав модел до 250 пак с усб да вярно не прескача на дупки но такива плеъри са за хора който ползват колата си от тях до работа повече от година се измъчвах с такъв плеър неща и да чувам за практичност вече
Отговори

kahyto снимка kahyto 04 април 2007 - 11:01

gospod_, на Apr 4 2007, 11:54 AM, каза:

самото възпроизвеждане от усб или флаш им куца имал съм ефтин такъв плеър отделно доста съм слушал и сони то нали имаше некав модел до 250 пак с усб да вярно не прескача на дупки но такива плеъри са за хора който ползват колата си от тях до работа повече от година се измъчвах с такъв плеър неща и да чувам за практичност вече
 


А като цяло как ти се струва JVC като марка и качество. А и ще съм ти задължен ако препоръчаш нещо до към 250лв.
Отговори

milkancho снимка milkancho 04 април 2007 - 13:28

Лично моето мнение е, че за 250.00 лв. моделът на Sony CDX-GT410U или CDX-GT414U е доста по-добър избор. И двата модела имат USB и FrontAux, разликата е, че единият е с черен панел, а другият с сив.

1)www.aval-bg.com

2)www.aval-bg.com

Моделите в момента са на промоция и са на цена от 239.00 лв.
Поздрави!
Отговори

kahyto снимка kahyto 04 април 2007 - 14:06

Разколебах се с USB-то и сега реших да е Pioneer. Въпросът ми е кой от двата модела 2900МР или 3900МР.Като спецификации са еднакви но трябва да имат някаква разлика. Ако някой знае нека да пише
Отговори

milkancho снимка milkancho 04 април 2007 - 18:21

Единствената разлика е, че DEH-3900MP има FrontAux (вход) и може да се управлява от дистанционно (примерно за волана), DEH-2900MP не може.
Отговори

bugatti снимка bugatti 06 април 2007 - 23:13

Добави още 100тина лева към обащата сума и си вземи някъв читав плеар а не да се ядосваш после...по-добре изчакай ако ги нямаш парите в момента но си вземи нещо което найстина си заслужава ....първият "-" който се сещам за тоя 3900 е че няма изход за SW както и HPF което не си е никък за пренебрегване.....погледни нещо от 4 серия нагоре......аз така бих направил пък вече ти сам си преценяваш
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg