Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Черният списък...

Негативни оценки на некоректните търговци във форума!

sa6oooo снимка sa6oooo 30 март 2008 - 14:14

колеги 1000000000000 минуса за колегата "dilar4e" . Договорихме се за ено моторче за празен ход да му го прата. Цената е 45лв. Пратих го и му званнах. Минаха 3 дена неси го взема. И аз му званя и все ми казва че след малко ще иде и т.н. За 2 седмици така и не отиде и все ми казва че отива по тела. От еконт ми званяха 100 пати. Накрая написах разпореждане да ми го варнат заплатих в 2те посоки куриерските услуги =11.20 и по 5лв на ден престой за пресроченото време. 7дена по 5лв + куриерските услуги и така си закупих моето моторче заради мазната лъжа на колегата. Вие предценете сами този човек за какво заслужава. А уж сме колеги да си помагаме
Отговори

хибридния снимка хибридния 30 март 2008 - 14:50

Затова колеги има едно решение или поне във hardwarebg.com форума имат. Потребител с по малко от да речем 200мнения и доказан във форума няма право да публикува във подфорум купува/продава. дори и да го разглежда. ак отова стане и тук по този начин ще се спестят доста негативни неща. Просто предложение
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 01 април 2008 - 09:01

То никой не си попълва профила, па камо ли такова нещо да стане...
Отговори

iocko снимка iocko 06 април 2008 - 19:03

Колеги,
Един минус и за - j_totkow - мизерник и мошенник - само обещава и лъже.
На мен лично две неща ми обещава и нищо - вече не ми вдига телефона а ако му звънна от друг ми затваря.
По скайпа - същото нещо.
На един мой приятел - същите истории.
Не му разбирам проблема - ако не иска да продава да не пуска обяви и само да лъже във форума...
Отговори

SpaceWalker снимка SpaceWalker 07 април 2008 - 08:29

Един ОГРОМЕН Минус за Владо (Let's Fly). Преди около две години ми продаде един заден мост УЖ перфектен ала бала и там подобни и прези цялото това време се чудих що така ми играе колата. Е в събото с Бижо свалихме моста и кво са оказа като потърках с телената четка, БГ заварка 10см. Е така ми кипна, че ако тоя мухал беше до мене щях да му изкривя моста в главата.
Можеше да се очистя като куче заради боклуците дето продаваш бе смотльо.
:blink: :ignore2: :newsm05_41: :blahblah:
Отговори

Владо снимка Владо 07 април 2008 - 09:53

колега , по-спокойно с обидите - заварки не съм правил никога на каквото и да било , този мост дойде при мен от летман (косьо владая) . Така или иначе ми бе6е изли6ен и ти го дадох , ти си го огледа добре и сега СЛЕД 2 години ми скача6 с некви обиди ??? още нещо не ми е ясно - по принцип заварките не "играят" , а са твърда свръзка - я преди да ми го тро6и6 в глават помисли малко с твоята :newsm05_41: И по-спокойно , не сме 92ра година
Отговори

SpaceWalker снимка SpaceWalker 07 април 2008 - 11:38

Твърда свръзка ама къде, има точно две места със заварки (фабрични) на задния мост, мога да ти снимам и да ти покажа. С моята глава мисля всеки ден и то доста добре, ако бях се пребил, ти дали би помислил а? :newsm05_41:
А за въпросния мост още като го взе от Хладилника, пичовете дето ми го дадоха ми разправяха за колко неща си ги метнал. Много съжалявам че не пазя личните дето ми писа тогава, за ПЕРФЕКТНИЯ МОСТ дето ще иде в НАДИН! :blahblah:

BTW - я ми кажи на око как се вижда крив мост а?
Рейки и какво ли още не направих, за да го оправя това играене, а през цялото време е бил моста.
Отговори

Владо снимка Владо 07 април 2008 - 13:13

кой Хладилник, кои хора - ако ще казша6 нещо бъди конкретен ! рейката няма общо със задния мост , заварена част не играе и не мърда !! според мен бърка6 източника на твоите проблеми - за тези 2 години аз откъде да знам дали не си го сцепил 6-7 пъти и сега просто да злослови6 а ??? Много е лесно така да се стреля на посоки пък където върже , то балъци бол.... помисли малко повече!

точно този мост го бях взел за мене (ако помни6 не исках да ти го давам в началото) и понеже ти не намира6е никъде а ти бе6е спе6но ти го дадох ! И сега какво - не стига че ти помогнах тогава да си оправи6 бързо колата сега съм и виновен за няква част 2ра употреба с 2 години експлоатация ... ?? Тогава на място нали го гледа 100 пъти , мрънка за цената и кви ли не цигании - за 2 години ако бе6е крив знае6 ли колко гуми щяха да са накриво изядени ??

абсурдни звучат тези обвинения след толкова време , така или ина4е нито съм го прозвеждал тоя мост нито съм го заварявал , за да нося каквато и да е отговорност - не мисли6 ли ?? Казах ти откъде съм го взел (10ина дни преди да го вземе6) та ако има6 още обвинения обърни се към източника ...
Отговори

SpaceWalker снимка SpaceWalker 07 април 2008 - 13:35

Цитат

кой Хладилник, кои хора - ако ще казша6 нещо бъди конкретен ! рейката няма общо със задния мост , заварена част не играе и не мърда !! според мен бърка6 източника на твоите проблеми - за тези 2 години аз откъде да знам дали не си го сцепил 6-7 пъти и сега просто да злослови6 а ??? Много е лесно така да се стреля на посоки пък където върже , то балъци бол.... помисли малко повече!

точно този мост го бях взел за мене (ако помни6 не исках да ти го давам в началото) и понеже ти не намира6е никъде а ти бе6е спе6но ти го дадох ! И сега какво - не стига че ти помогнах тогава да си оправи6 бързо колата сега съм и виновен за няква част 2ра употреба с 2 години експлоатация ... ?? Тогава на място нали го гледа 100 пъти , мрънка за цената и кви ли не цигании - за 2 години ако бе6е крив знае6 ли колко гуми щяха да са накриво изядени ??

абсурдни звучат тези обвинения след толкова време , така или ина4е нито съм го прозвеждал тоя мост нито съм го заварявал , за да нося каквато и да е отговорност - не мисли6 ли ?? Казах ти откъде съм го взел (10ина дни преди да го вземе6) та ако има6 още обвинения обърни се към източника ...


1. От Хладилника срещу Линд ходих при едни твой познати и те ми го дадоха от един гараж.
2. Не сме се виждали лично, че да дискутираме цената, така че циганията в този случай си е една твоя метафора.
3. Колата не ми вървеше в пътя, още от както го сложих и все мислих че е рейката или кофти реглаж (така че не се занимавам да свалям и заварявам мостове през ден).
4. От кой си го взел е най-лесно да кажеш, аз го взех от тебе и с цената циганията беше ваша като ти и Пампо се опитахте мене да ме метнете с цената ти 150лв викаш, а той 170лв, а моста беше същия.
5. Всички знаем че си голям майстор и правиш "вълшебни" чипове и другите сме балъци, прости на невежите че не разпознават скапани части, и заради такива хора си умират - нито гледам пари да искарам нито да накисна някой, но това е, моста отива за претопяване, за да не умре поредния младок на пътя, заради технически проблем. Ти си вярвай че си безгрешен и все другите са виновни, то си личи и от нещата, които продаваш и "услугите" дето правиш!
Отговори

gsimania снимка gsimania 07 април 2008 - 13:43

 Владо, на Apr 7 2008, 01:13 PM, каза:

кой Хладилник, кои хора - ако ще казша6 нещо бъди конкретен ! рейката няма общо със задния мост , заварена част не играе и не мърда !! според мен бърка6 източника на твоите проблеми - за тези 2 години аз откъде да знам дали не си го сцепил 6-7 пъти и сега просто да злослови6 а ??? Много е лесно така да се стреля на посоки пък където върже , то балъци бол.... помисли малко повече!

точно този мост го бях взел за мене (ако помни6 не исках да ти го давам в началото) и понеже ти не намира6е никъде а ти бе6е спе6но ти го дадох ! И сега какво - не стига че ти помогнах тогава да си оправи6 бързо колата сега съм и виновен за няква част 2ра употреба с 2 години експлоатация ... ?? Тогава на място нали го гледа 100 пъти , мрънка за цената и кви ли не цигании - за 2 години ако бе6е крив знае6 ли колко гуми щяха да са накриво изядени ??

абсурдни звучат тези обвинения след толкова време , така или ина4е нито съм го прозвеждал тоя мост нито съм го заварявал , за да нося каквато и да е отговорност - не мисли6 ли ?? Казах ти откъде съм го взел (10ина дни преди да го вземе6) та ако има6 още обвинения обърни се към източника ...


Абсурд е знаеш ли какво :newsm05_41: .Да пуснеш нещо за продаване и да трябва да ти се моля да ми вземеш парите за него.Писах ти лични за ония бутала да ми дадеш телефон и адрес за дойда да ги меря и ти кво нищо.Аре не се прави на много коректен и точен щот те видях кво струваш.Ама не е тука мястото да се карам с когото и да било та дори с тебе. :blahblah:
Отговори

Владо снимка Владо 07 април 2008 - 19:11

брао ве мания , ти пък иска6е бутала за без пари :newsm05_41: ся събра смелост да излее6 малко гадост на готово а :blink: :beer: брао :beer: телефона ми го има навсякъде по обявите, та явно не си го видял добре .... а точно такива кат тебе дет се пазарят кат мангали въобще не им чета личните :blahblah:

за колегата с моста няма какво да добавя - казах каквото има6е да се казва - ако ме е разбрал разбрал. В София всеки говори каквото си иска , ако обръщам внимание на всичко дет се говори няма да мога да заспя сигурно . За мен тая рекламация след 2 години е уникална , ако се смята6 прецакан с умисъл ми се обади да се разбереме

ПС - с лекето пампо не потдържам отношения поне 3-4 години та не знам какво е имало между вас
Отговори

gsimania снимка gsimania 07 април 2008 - 19:42

 Владо, на Apr 7 2008, 07:11 PM, каза:

брао ве мания , ти пък иска6е бутала за без пари :newsm05_41: ся събра смелост да излее6 малко гадост на готово а :blink: :beer: брао :beer: телефона ми го има навсякъде по обявите, та явно не си го видял добре .... а точно такива кат тебе дет се пазарят кат мангали въобще не им чета личните :blahblah:

за колегата с моста няма какво да добавя - казах каквото има6е да се казва - ако ме е разбрал разбрал. В София всеки говори каквото си иска , ако обръщам внимание на всичко дет се говори няма да мога да заспя сигурно . За мен тая рекламация след 2 години е уникална , ако се смята6 прецакан с умисъл ми се обади да се разбереме

ПС - с лекето пампо не потдържам отношения поне 3-4 години та не знам какво е имало между вас


Ей не се прави на интересен щот въпроса беше буталата с какви размери са ако не помниш.А за цената те питах ВЕДНЪЖ дали е последна и това беше.И недей да си оправдаваш несериозността с мене,ОК!
Глей са,не се заяждам.Това ми е мнението за теб..........абе какво се занимавам с тебе въобще
Отговори

SpaceWalker снимка SpaceWalker 07 април 2008 - 20:31

Цитат

за колегата с моста няма какво да добавя - казах каквото има6е да се казва - ако ме е разбрал разбрал. В София всеки говори каквото си иска , ако обръщам внимание на всичко дет се говори няма да мога да заспя сигурно . За мен тая рекламация след 2 години е уникална , ако се смята6 прецакан с умисъл ми се обади да се разбереме


Не ща некви си кирливи 150лв, живота ми е по-ценен от някакви пари. Уж форум да си помагаме и най-вече да не се прецакваме взаймно макар многобройните млади момчета умрели по улиците ама явно много ИндивидИ го боли *** за другите, точно заради това ще го дам за претопяване, защото ме е грижа ето за това.
Ако ще и след 10 години да беше същата работа, защото само аз си знам как се кара с крив заден мост нали? :newsm05_41:
За теб явно много неща са уникални, както и уникалните ти артикули дато са като залъгалка за бебе преди да се задави! :blahblah:
Отговори

Рошко снимка Рошко 08 април 2008 - 21:12

 Angelinoff, на Apr 8 2008, 08:26 PM, каза:

 FANTOMASCHO, на Apr 8 2008, 08:23 PM, каза:

Мале стана "ПАЗАРА" :thu:

Аз пак ще дам един + за Pepel

Темата е само за минуси бе хора ....


Според мен досегашната схема с + и - си беше много по-добра! Идват нови хора във форума, които си нямат представа от останалите тук, както и останалите от новодошлите! Това, че един търговец няма МИНУС, не значи, че непременно е коректен - може просто никой още да не се е "сблъсквал" с него... Докато ако има и плюсове, и минуси, човек ако желае, може да "си напише домашното" и да проучи човека, с когото смята да върти някакъв бизнес. Лично мнение... Не го налагам на никой, просто предлагам да се запази досегашната система на + и -. Не случайно и в e-bay хората дават такива оценки! :thu:
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 09 април 2008 - 10:36

Владо говориш за коректнос и за това, че телефона ти го има на всякъде. Тогава да те питам къде са OMP накладките на коглега RAYKER'S? Едно момче с бяла Вектра. Колко пъти ти е звънял и си му обещавал срокове и вече колко ли месеца станаха?! Достави ли му ги най-накрая? Наистина е странно хората да ти се молят да им продадеш нещо. Аз поне не го разбирам.
Отговори

Владо снимка Владо 10 април 2008 - 09:38

 Scorpion_BV, на Apr 9 2008, 10:36 AM, каза:

Владо говориш за коректнос и за това, че телефона ти го има на всякъде. Тогава да те питам къде са OMP накладките на коглега RAYKER'S? Едно момче с бяла Вектра. Колко пъти ти е звънял и си му обещавал срокове и вече колко ли месеца станаха?! Достави ли му ги най-накрая? Наистина е странно хората да ти се молят да им продадеш нещо. Аз поне не го разбирам.



за накладките на колегата си прав, забавиха се доста , но ако си внасял нещо от Италия около Нова година знаеш как работят жабите.... Накладките са тук от около 2 месеца , но цената им е друга вече (аз съм си го написал в темата за авточастите) . Не всичко зависи от мен, не мога да се сработя и да помогна на всички дори и да искам . ... И така
Отговори

dido vec1 снимка dido vec1 19 април 2008 - 02:02

[size ="5"]:beer: Един голям -за колегата gabata много несериозен човек ама много направо посерко.[/size]
Отговори

Maiky снимка Maiky 05 май 2008 - 11:11

КОЛЕГИ, ТЕМАТА ВЕЧЕ ЗА НЕКОРЕКТНИТЕ ТЪРГОВЦИ!!! мОЛЯ ВИ БЕЗ ПОВЕЧЕ +-ОВЕ!
Отговори

davidcoulthard снимка davidcoulthard 13 май 2008 - 09:02

Един "минус" (минуса е в кавички заради горния пост) за alex851010.Купих си от него ел. огледало.Два пъти го питах дали работи.Даде ми положителен отговор тогава, но уви по-късно при монтажа истината беше друга.
Отговори

rim 28 снимка rim 28 26 май 2008 - 18:36

Здравеите ! Искам да искажа своята негативна оценка към колегата LSFC ,този човек много лъже купих два задни амортисьора за корса в обявата му пишеше че са италиански на 2 месеца,някакви измишльотини за баща му как от Италия му донесъл други и старите които също са били италиански трябвало да продаде ,пълна лъжа амортисьорите бяха GM,оригинални най - малко на 10 години свалени от неговата корса за да сложи новите.Напълно некоректен ,до последно ми каза че наистина са на 2 месеца и така аз купих тези амортисьори за 50 лева .Така че недейте му се доверява.Поздрави , на всички!
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg