Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Мнения и препоръки свързани с форума

Кой наказва модераторите?

proleten снимка proleten 02 февруари 2013 - 01:11

И аз смятам, че създаването на тази тема е прекалено, особено от стар член като Здравко, знаещ много добре кой наказва модераторите. Не се подмазвам колеги, неотдавна аз също докладвах на админите непростимият език и държание на един от модераторите. Този изолиран случай не може да промени обликът като цяло на модераторският екип на форума - много добре образовани млади хора с необходимите технически познания, помагащи в най-различни теми и борещи се с огромна армия от потребители с "демократичен" дух, нежелаещи да спазват каквито и да били правила. Това, че и модераторите понякога залитат показва само, че и те са хора, но ако форумът е това, което е, се дължи в голяма степен на тях. Според мен в 95% от взетите от модератори отношения, са били за нарушени от потребителите правила за поведение във форума. За останалите 5% е предвидена възможността за доклад на админите, ако нещата станат нетърпими. Такова широкообхватно обсъждане на модераторите в отделна тема за мен е недопустимо. Колегата Здравко също е ръководител на колектив от служители, ако не се лъжа. Как би се почувствал, ако допускайки грешка в работата си, на другата сутрин намери половината колектив с развети знамена и питащи "кой наказва шефа". Не знаех, че "хейтиш" е да насаждаш омраза и не смятам, че колегата Здравко има такава цел, на действително някои от мненията му са доста резки, включително и относно необходимоста от тази или друга тема, което би могло да засегне част от новопостъпилите във форума потребители. Аз също съм се улавял, че в някои случаи вместо да поздравя някой с добре дошъл съм го посрещал веднага с упрек, че не е попълнил кода на двигателя, не е подал пълна информация и т.н. Това е, което може би трябва да избягваме и да бъде по-толерантни помежду си, намалявайки по този начин вземаното от модераторите отношение. Така усещам нещата!
Мнението беше редактирано от proleten: 02 февруари 2013 - 01:18
Отговори

_shady снимка _shady 02 февруари 2013 - 01:18

Хайде стига,достатъЧно е....и без това сме останали 10-15 постоянно пишещи,нека не намаляваме прогресивно.
И да го погледнем Честно,защото всиЧки тълкуваме правилата само в наша полза... ВсиЧки знаем,Че действията на мод не се обсъжат публиЧно...е правим го. Не се ли оценява в слуЧая толерантността,Че няма наказани?? И какво пък ако някой има....голяма работа,Че в ниво на предупреждение пише 10%...
Когато полицай ви пише фиш всеки път ли търЧите до наЧалник РУП за обжалване...или където мине,мине...айде заровете старите вражди веЧе,хора сме...
Отговори

DALGONSKi снимка DALGONSKi 02 февруари 2013 - 01:18

Всъщност не знам да ли е станало ясно от задните ми мнения, но аз не пледирам за наказание на модератор или отваряне на такава възможност. Извинявам се, ако сте останали с такова впечатление! По-скоро бих се радвал на възможността, публично (Пред всички) да се посочват конкретни примери за несправедливи решения спрямо даден акт/потребител - нищо повече.
Отговори

milcho2005 снимка milcho2005 02 февруари 2013 - 09:26

Абе я се стегнете бе!Това автомобилен форум ли е!?! Какви са тия глупости?!Направо съм потресен че има такава тема!Първо: Хейтвам нито е обидна дума!Просто израз!Второ: Любезния винаги е бил неутрален във всяка тема,както и всеки друг модератор!Това за ощипаните моми си е много вярно!От нямане на какво да правите пишете адските простотий!Със всеки изминал ден се убеждавам все повече че трябва си отварям по често форума,по интерестно е от Seir.bg и 9gag взети заедно!! :knee:
Пп. Кой наказвал модераторите...достатъчно наказание е да си губят времето и да търпят глупостите ни!
Мнението беше редактирано от milcho2005: 02 февруари 2013 - 10:59
Отговори

besnik снимка besnik 02 февруари 2013 - 19:37

Колеги това което се случва в тази тема прилича на курник пълен с кокошки които нямат занимание различно от това да коткодякат (да си чешат езиците).
Това е авто форум не вестник лична драма има си начини за уреждане на взаимоотношения!
Отговори

Eltoro снимка Eltoro 02 февруари 2013 - 22:12

 milcho2005, на 02 февруари 2013 - 09:26, каза:

Абе я се стегнете бе!Това автомобилен форум ли е!?! Какви са тия глупости?!Направо съм потресен че има такава тема!Първо: Хейтвам нито е обидна дума!Просто израз!Второ: Любезния винаги е бил неутрален във всяка тема,както и всеки друг модератор!Това за ощипаните моми си е много вярно!От нямане на какво да правите пишете адските простотий!Със всеки изминал ден се убеждавам все повече че трябва си отварям по често форума,по интерестно е от Seir.bg и 9gag взети заедно!! :knee:
Пп. Кой наказвал модераторите...достатъчно наказание е да си губят времето и да търпят глупостите ни!



 besnik, на 02 февруари 2013 - 19:37, каза:

Колеги това което се случва в тази тема прилича на курник пълен с кокошки които нямат занимание различно от това да коткодякат (да си чешат езиците).
Това е авто форум не вестник лична драма има си начини за уреждане на взаимоотношения!

И двамата ми изразявате мнението на 2200%.Респект за тези мнения,момчета.
Отговори

BatSlav снимка BatSlav 03 февруари 2013 - 08:52

Като виден спамаджия ще кажа,че Здравко е прав!Но прави са и Милчо и много други колеги....Дай да спираме по добре фейсбука, че там е страшно...тука нещата са по добре. :spam: :padlock:
Отговори

fanatic снимка fanatic 03 февруари 2013 - 21:45

Не ми за затваря тая тема, но се начетох на глупости..просто да си кажа...

И не сравнявайте фейсбук с форум...
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg