Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Мнения и препоръки свързани с форума

Проблеми с форума..

proleten снимка proleten 13 януари 2012 - 12:18

 filidor, на 30 декември 2011 - 22:13, каза:

И при мен от известно време няма емот-икони. И там където е името на потребителя, от падащото меню остана само "Профил" и "Съобщения" .Другите работи изчезнаха , даже и "Изход" няма.
Така ли ще е за напред или ще се оправи?


При мен изчезна цялото падащо меню, както на хрома, така и на операта?
Отговори

IvailoM снимка IvailoM 13 януари 2012 - 12:49

Модовете казаха, че трябва да работим с Мозила. Там такива проблеми няма. А за другите браузъри не се знае дали и кога ще бъде оправен проблема.
Отговори

Shades снимка Shades 13 януари 2012 - 13:22

Излязла е нова версия на IPB базата на форума и ще видим с нея дали ще го има проблема. Лично мнение, че дори и да се оправят нещата, ще е само при Firefox и Google Chrome. Internet Explorer все по-бързо пада от влака и не може да навакса с новите типове съдържание.
Отговори

AlexMav снимка AlexMav 13 януари 2012 - 13:30

Язък. Сега за да си видя съобщенията задължително трябва да мина през уведомленията, иначе изобщо ги няма.
Отговори

BatSlav снимка BatSlav 13 януари 2012 - 13:56

Сега си инсталирах тази лисица и нещата са по добре...направо ми писна с експлорара :moderator:.
Отговори

Pinto снимка Pinto 14 януари 2012 - 21:14

Абе, шефовете сигурно играят комбина с лисицата. Аз съм с Опера и определено не ми харесва положението. Нема начин да нема начи да се оправи.
Отговори

Hristianp снимка Hristianp 14 януари 2012 - 23:07

Аз съм с Google Chrome, и също страдам от липсата на меню-то със бутона "Изход" както и липсата на емотикони..
Мнението беше редактирано от Hristianp: 14 януари 2012 - 23:08
Отговори

borochvoro снимка borochvoro 27 януари 2012 - 00:09

Според мене съзнателно се ебават с всички други браузъри освен мозила.Нещо като неявна промоция или "помагане" на другите браузъри "да западнат".
Отговори

fanatic снимка fanatic 27 януари 2012 - 16:29

 borochvoro, на 27 януари 2012 - 00:09, каза:

Според мене съзнателно се ебават с всички други браузъри освен мозила.Нещо като неявна промоция или "помагане" на другите браузъри "да западнат".

Ако знаеш за какви пари говорим и ти щеше да саботираш другите браузъри...
Отговори

SOLEX снимка SOLEX 27 януари 2012 - 19:30

От извесно време има проблем с форума,едно мнение го побликувам 2 часа щото постоянно ме изхвърля от форума при личните съпбщения също е така.Само при мен ли е проблема?
Отговори

borochvoro снимка borochvoro 27 януари 2012 - 22:01

 Виктор Станчев, на 27 януари 2012 - 16:29, каза:

Ако знаеш за какви пари говорим и ти щеше да саботираш другите браузъри...

Аз не бих -потребителите не са виновни за междукорпоративните нелоялни конкуренции...
Отговори

fanatic снимка fanatic 29 януари 2012 - 22:18

Нито пък тия които правят форума са виновни, че върви добре с лисицата а с другия недоразумения се бъгва зверски...
Отговори

SKRU4 снимка SKRU4 01 февруари 2012 - 14:40

Еми днес си я инсталирах"лисицата" ама пак греда.Падащото меню се появи,ама само за да ме нервира още повече.Няма ЛС,а там имах много важни неща(поне за мен).Ако са затрити покрай всички тези експерименти,ще е много жалко.
Отговори

wwwniko снимка wwwniko 02 февруари 2012 - 16:26

Извинете ме за глупавия въпрос,но кажете ми как се излиза от форума ,че два дена не мога да открия изхода


Благодаря
Отговори

Liubeznia снимка Liubeznia 02 февруари 2012 - 16:31

Горе в десния ъгъл където ти пише ника, като цъкнеш върху него излиза падащо меню, най-долу е изход.
Отговори

wwwniko снимка wwwniko 02 февруари 2012 - 16:43

не ми излиза падащо меню,а се сменя цялата страница-излиза тази с профила ми
Отговори

catsuit снимка catsuit 02 февруари 2012 - 16:52

Не знам защо ама и при мен е така и не е от два дни, ами е от 1 седмица :(
Отговори

Добрин снимка Добрин 03 февруари 2012 - 10:17

Кофти решение на проблема с излизането , но в момента друго не мога да предложа .."Изтриване на моите бисквитки (cookies)"-най отдоли на форума и Ви изхвърля от форума.Това за IE ,под другите браузери всичко е ОК. Пак казвам ..това не е решение на проблема , но за някой колеги ако е голям проблем е решение.
Отговори

wwwniko снимка wwwniko 03 февруари 2012 - 22:47

Излизането от форума не ми е проблем,просто не мога да намеря изход.Относно браузерите,аз съм с опера и не е ок-изход няма
Отговори

Rado1768 снимка Rado1768 03 февруари 2012 - 23:09

и аз понеже съм тъп и упорит продэлжавам да си работя с IE и също нямам падащо меню с "изход", но варианта с "изтрий бисквитките" действително върши същата работа/функция. Не съм сигурен обаче дали не прецаква нещо по информацията която си пазя.
Мнението беше редактирано от Rado1768: 03 февруари 2012 - 23:12
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg