Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Car Audio

Дали това ще помогне с музиката

thunder & steel снимка thunder & steel 13 март 2009 - 22:31

http://mallbg.com/product_details.php?prod...nBocD9jYXQ9NzU= чудя се колата ми е с радио касетофон който е вграден към таблото искам да слушам мп3-песни ако закупя това към него ще мога да свържа мп3+касетка/адаптер ида слушам каквото си поискам

ако имате по -хубави предложения ще ги чуя с удоволствие

Поздрви
Отговори

Monza_3.0_E снимка Monza_3.0_E 13 март 2009 - 22:37

Ами то това е обикновен адаптор иначе в твоя случей може да си взмеш адапторна касетка или FM трансмитер :) които вървят по 10лв или там някъде :)
Отговори

Gomes снимка Gomes 13 март 2009 - 23:02

Колега, имам преки наблюдения относнои трансмитерите и не бих ти ги препоръчал, те са решение, ако искаш да слушаш музика, а си решил да продаваш колата след 2 месеца. И това зарядно не виждам за какво ти е, освен ако не си носиш някакъв плеър и колонки. Най-добре си вземи евтино кар аудио с мп3 и си го сложи на мястото на този, който имаш сега.
Отговори

thunder & steel снимка thunder & steel 13 март 2009 - 23:14

 Gomes, на 13 Mar 2009, 11:02 PM, каза:

Колега, имам преки наблюдения относнои трансмитерите и не бих ти ги препоръчал, те са решение, ако искаш да слушаш музика, а си решил да продаваш колата след 2 месеца. И това зарядно не виждам за какво ти е, освен ако не си носиш някакъв плеър и колонки. Най-добре си вземи евтино кар аудио с мп3 и си го сложи на мястото на този, който имаш сега.



няма как да се постави радио касетофона е вграден в таблото и не може да се извади трябва да се смени цялото табло което е много пари
как да го обясня представи си 2,3 годишна кола с вградено радио цд в таблото моето е същото само че е с вграден радио касетофон ...
Отговори

Liubeznia снимка Liubeznia 14 март 2009 - 10:03

На Астра Г?
Отговори

thunder & steel снимка thunder & steel 14 март 2009 - 14:06

не на астра
Отговори

Astra 1.4mi снимка Astra 1.4mi 14 март 2009 - 14:14

Колега вариантите остават 2 - трансмитер или касетка. Аз съм определено за касетката. Много по-качестен е звука. Трансмитера просто ти смазва всякаква динамика, много по-зле е от радио. При трансмитера остава само шума от предусилвателя който се преживява. А освен това е и по-ефтина :))

А това адаптече може евенуално да ти захранва някакъв плеър, ама той ако е преносим ще си има достатъчно живот на батерии. Няма смисъл още един кабел да подмяташ...
Мнението беше редактирано от Astra 1.4mi: 14 март 2009 - 14:15
Отговори

ceko снимка ceko 14 март 2009 - 15:19

Вариянтите са 4 Единия който е най-удачен е да си закупиш преходен панел това пресдтавлява една пластмаса с дупка за стандартен касетофон махаш стария вградения заедно с пластмасата около неко и слагаш новата но не на всички автомобили става,другия вариянт е да си сложиш един CD-чеинджър ако оригиналния ти касетофон може да ти го потдържа,иначе вариянтите с касетка и трансмитера са ташак звука е слаб с лошо качество и щумене!!
Отговори

thunder & steel снимка thunder & steel 14 март 2009 - 17:52

И от къде се купива този преходен панел ? Посочи сайт или магазин
Отговори

h8r снимка h8r 14 март 2009 - 17:58

Колега не ти препоръчвам Fm трансмитерите. Не вършат хубава работа . Не им е хубав сигнала прескача пръщи. Това е временно решение на нещата де. Вече има MP3 плеъри за по 100 кинта така че събери някой лев и си купи .
Отговори

ceko снимка ceko 14 март 2009 - 18:59

Значи важно е какъв модел ти е колата!!Иначе магазини много почети в всеки магазина за автомобилно озвучаване имат каталози и може да си поръчаш!!Гледам че си от видин и незнам там какви магазини имата!!Иначе сайтове много виж в авител или авал,дестаудио аз съм монтирал такива и се получава перфектно!!има си и различни цветове според цвета на пластмасата!!
Отговори

kalin113 снимка kalin113 02 април 2009 - 23:30

 thunder & steel, на 14 Mar 2009, 06:52 PM, каза:

И от къде се купува този преходен панел ? Посочи сайт или магазин

Колега ето това мисля е за твоя модел.
http://avitel-bg.com/for_the_mobile/access...la_corsa_astra/
http://avitel-bg.com/for_the_mobile/access...pel_astra_2004/
Поне нагледно да имаш представа какво е това което ти трябва и след това си взимаш каквото ти е кеф CD в зависимост просто да свири или нещо по- така, а не да се обременяваш с разни ченджъри и т.н. дето са и сума пари.
Отговори

mishodj снимка mishodj 03 април 2009 - 07:35

Здравейте, това за трансмитерите ли4но при мен не е верно аз имах http://mallbg.com/product_details.php?prod...nBocD9jYXQ9MTM1 и бях много доволен звука беше страхотен. Просто си смених елита с пайнер и ве4е ми стана излишен МП3-трансмитера. ако немаш пари колега това е решението
Отговори

goro21 снимка goro21 28 юни 2009 - 10:34

моят е сущия като на колегата
http://mallbg.com/product_details.php?prod...nBocD9jYXQ9MTM1 и съм също много доволен взех го за 24 лв почти никакви смущения може да се намества на 200 честоти така че все ще има станция н акоято да няма смущения, звукат е по качествен от този на аудио касетката ,естествено не може6 да очакваш чуеса. но може би зависи и от касетофона моят е оригинален от астра ф блаупункт 202
Отговори

Onlyshits снимка Onlyshits 28 юни 2009 - 13:01

 goro21, на 28 Jun 2009, 11:34 AM, каза:

моят е сущия като на колегата
http://mallbg.com/product_details.php?prod...nBocD9jYXQ9MTM1 и съм също много доволен взех го за 24 лв почти никакви смущения може да се намества на 200 честоти така че все ще има станция н акоято да няма смущения, звукат е по качествен от този на аудио касетката ,естествено не може6 да очакваш чуеса. но може би зависи и от касетофона моят е оригинален от астра ф блаупункт 202

И двете съм ги пробвал .... но решението ти е касетка ........ на FM трансиметара да хубав звук вади .. но тези смущения просто ще се ядосваш че ти шуми .......
С касетката ще заспи работата и звука е приличен ... даже да не кажа супер ... Аз съм много доволен от касетката ....
И всеки път като се качи някой в моята кола ме пита дали съм с оригинални колони ...
Отговори

илчо снимка илчо 28 юни 2009 - 14:57

Колегата не каза до каде я докара с музиката.... и много ми е интересно как не може да се свали това ,оригиналното радио....,а ако нещо изпуши...вече няма да имаме музика,сменяме таблото или колата....
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg