Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Информация за потребителите

Кой с какво се занимава?

GT PoWeR снимка GT PoWeR 04 март 2005 - 01:14

Аз съм на 25 години(засега).Успешно изкласих механотехникума в София, специалност "индустриален механик" Завърших семестриално "Маркетинг" в УНСС - сега ми предстои държавен изпит и магистратура. Междувременно карам един бус ама ще се преориентирам скоро към нещо по-добро.
Това е втората ми Вектра, първата беше GT 115кс(на подписа е)Освен тях съм имал Полски Фиат,Волво 340 и Голф 3-ка ГТИ между двете Вектри ;) Иначе в бъдеще се нядявам на Астра G 2,0 Dti седан!

Еми това е...
Отговори

Vectra_16V снимка Vectra_16V 05 март 2005 - 00:20

Аз съм на 23 с две мозъчни клетки съответно на 13 и на 16 години. Бастун-олигофрен (здрав като бик и почти толкова умен) поддържащ теорията по-добре як и прост отколкото само прост!
Иначе от около 5 години се изнасилваме с ВИАС (по ново УАСГ) опитват се да ме напраат висшист по пътно стройтелсто и бая зор виждат! Накрая некой ше го боли гъза ама дано не съм аз тоя!
Иначе от коли се интересувам откакто се помня и по-точно от дизайна им, въпреки че рисувам като с левия крак. Ама пуст мерак.
Отговори

Гостmrgandalf_* 07 март 2005 - 09:23

Строителен инженер съм. Карам Астра, но искам да я сменям с Вектра Б, ако се намери читава
Отговори

Scooter снимка Scooter 08 март 2005 - 12:34

Здр. на всички!
Казвам се Красимир и сам на 27 години(все още:)),от Варна,военен сам.Две години бях в техническия университет във Варна,но.........до там!Карам Опел Кадетт 1.4 90г.Ами май това е за мен....
Отговори

Гостrusil_* 08 март 2005 - 23:44

VectraB, на Mar 1 2005, 02:20 PM, каза:

Като гледам дотук аз съм най-дърт, но с млад дух. На 34г. съм, от София. Завърших ТУ-София Компютърни системи и технологии, преди това СМГ. Сега работя в Компютърна фирма. И работата и хобито ми са хардуер и електроника. Напоследък в свободното си време се занимавам с програмиране на PIC-ове и малки у-ва за лично ползване.

На 55 години съм ,а едва от 6 месеца шофьор ( не ме влечеше това/ но чак сега разбрах какво съм пропуснал! Корсата не я карам само когато не спя!!! ( Я не подхилквайте! :D <_<
Отговори

Гостvezo_* 11 март 2005 - 16:35

Строителен инженер на 50 години. Строил съм в последните 9 години повечето от бензиностанциите на Шел в България. Карам коли вече 28 години.
Карал съм Toyota Lite Ace, FIAT Tofas, Ford Mondeo - служебни и Волга ГАЗ 21 /с еленчето/, Ваз 21011 и Renault 5TL 1,1 - лични.
От 1 година карам собствен Opel Astra 1.6i, "Диамант" / 1994г, дв. X16SZ, хечбек 5вр./ и това определено е колата, която ме кефи.
Отговори

hitler снимка hitler 16 март 2005 - 17:35

На 24г. съм от София . В момента съм студент 4-ти курс в УНСС - София. Карам опел коммодоре 68' който съм го търсил 6год. и още 1г. реставрация ... :thu: . Иначе първата ми кола беше трабант който на 120 к.м. /ч зацапваше свещите.... тази ми е втората кола от която тепърва ще имам впечатления :lol: Работя и се занимавам с електрически измервания (ел. лаборатория)това е от мен за сега <_<
Отговори

Magelan снимка Magelan 17 март 2005 - 13:37

И аз да се включа, Казвам се Антон на 29 години. От Берковица от 4 години в София. Завърших ТУ Габрово през 98-ма година. Сега работя във фирма за басейни.
Коли съм имал и карал доста, но Мантата ми е първия Опел. Издирвал съм я почти година и вече за нищо не си я давам <_< :thu: :p
Отговори

XENON снимка XENON 17 март 2005 - 22:45

Ето ме и мене -казвам се Веско и сам на 32 ,завар6ил сам немската гимназия в Монтана а после УНСС,в момента карам малак автовоз с коли 2употреба от Германия,луд сам на тема коли и жени :D, астри4кта ми е от скоро,преди сам имал по4ти вси4ки по извесни модели коли...по ефтинки разбира се,но наи си оби4ам опелите
Отговори

ionov снимка ionov 20 март 2005 - 23:50

Аз съм на 20 години и съм от Плевен но не си ходя много често щтото уча тук в Нов Български Университет. Уча Кино и ТВ. За сега работя в Nu Image - филмова компания. Кефя се на коли адски много откакто се помня.
Общо взето тва е ;)
Отговори

Гостstan40_* 28 март 2005 - 20:23

Ами аз у4а в ПОПОВ специалност саоб6тителна техника.10 кл сум и сам с <_< наи-добриат успех в моиат клас само с две петици завьр6их пурвиа срок,другото бе6е 6-ци!!!!
Отговори

DJ IMC снимка DJ IMC 29 март 2005 - 12:25

Здравейте и от мен. Казвам се Илиан и съм на 21 години от Пазарджик. Ник-а подсказва с какво се занимавам, но освен това работя в радио (по-скоро 2 - радио Пазарджик и КАТРА ФМ - Пловдив). Карам Astra F и ако я сменя то ще бъда САМО с по-нова Astra ;)
Отговори

edko снимка edko 30 март 2005 - 12:45

Незнам дали тая тема е още жива, но все пак - казвам се Еди, на 24 години от София. Занимавам се с компютри и всичко което произлиза от там, но най вече уеб дизайн и програмиране.
Колите са ми огромната страст. Имам два опела, Манта и Монца. Интересувам се от двигатели, чета много, но само на теория :( фен съм на американските автомобили, хубавите филми и едни специални картофки, дето ги правят в една кръчма до нас :) Мразя позьорщината, лъжата и всякаква форма на неестествено държане.
Неженен, (засега) неосъждан :)
Отговори

Гост|`oTuH_* 01 април 2005 - 10:45

Здравейте,
Аз съм Трифо на 20 год. от Пловдив
Завършил съм спортното училище с гребане, имам 19 медала от републикански първентства, няколко международни купи и грамоти.
Сега уча в Европейски колеж по икономика и управление - специалност бизнесадминистрация
Работя като office assistant в частна фирма, вносител и дистрибутор на Rowenta Tefal & Moulinex за България
:-)
Отговори

Мишо снимка Мишо 09 април 2005 - 13:36

Аз съм на 22 години, карам магистратура Комуникационна техника в ТУ-Варна. Винаги са ме влечали колите, от 2 години карам Астра Ф както каза колегата по-горе "бих я сменил само за по-нова астра " :)
Отговори

ilia снимка ilia 09 април 2005 - 18:58

хаиде стига продължаваме по темата.аз съм на 25г казвамсе ИЛИЯ завър6илсъм техни4еският университет в град Ямбол по професия съм инструктор ина4е за момента работя в 4ужбина във ПОРТУГАЛИЯ слабост;красиви жени и ОПЕЛ :thu: смених доста опел4ета сега сум ве4е със Астри4ка Ц20ХЕ от която съм доста доволен :thu:
Отговори

Tosheto снимка Tosheto 04 май 2005 - 17:42

ами аз сам на 21 години. от Плевен сам, ама сега се подвизавам
в София защото уча в Технически Университет специалност
електроника. разбира се хобито ми са колите :unsure:
Отговори

ГостAmbarev_* 06 май 2005 - 01:58

Здравейте на всички :unsure: казвам се Никола вече на 20 години от Сопот съм ,завършвам Професионална гимназия тази година с профил МОИ,сега съм студент във Варна първа година и на скоро си взех колата тук (във Варна) Запалих се по опел след като баща ми ми купи кадета .. все пак е първата ми лична кола! Още не бачкам но има такива преспективи ... хобита много .. интерси всякакви ... Аде със здраве !
Мнението беше редактирано от Ambarev: 15 май 2006 - 18:03
Отговори

Shades снимка Shades 28 май 2005 - 11:14

Да се включа и аз. Казвам се Борислав Димитров. На 22 години съм, от Пловдив. Уча (в момента съм прекъснал де) международни икономически отношения в Пловдивския. В момента работя като сервизен специалист в една ИТ фирма. Основно се занимавам със структурно окабеляване - компютърни мрежи, UPS системи и т.н. Освен това сглобявам и ремонтирам компютри и ако случайно ми остане повечко свободно време, което е рядкост през последните 2 годин, се занимавам с уебдизайн. Колкото до Рекорда - той е голямата ми страст. В семейството ни е от 1990 година, тогава беше мъничък още - на 4 годинки. Имам дълбока връзка с колата :lol: - на нея се научих да карам, с нея вдигнах над 200 за първи път, в нея ме глобиха за първи път, да не говирим за други неща ...
Отговори

CynepMEH снимка CynepMEH 28 май 2005 - 15:38

Привет и от мен. Казвам се Лео, но мразя да ми викат :unsure: Леонардо. Пълното ми име е Леонид. На 23 години съм като последните 5 се опитвам да стана бакалавър по Мултумедия и компютърна анимация в НБУ. В момента се прехвърлям от http://www.kalteswasser.com в http://www.aplus.net.

Обичам да карам, но хич ме няма в автомобилите. Наскоро започнах да влизам из форумите и да си кажа понаучих доста неща. Книжка имам от 2000 г. но самостоятелно карам от около 2 години - допреди това деляхме кадета с бащами (той през деня, а аз през нощта :o )


нашият форум е много яко нещо!
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg