Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Общо за интериора,купето и екстериора на нашите Опели

Тема за ароматизатори и други смръдливки

milcho2005 снимка milcho2005 23 февруари 2011 - 02:37

1 Долар за брой и около 4 долара за доставка на 10 броя абе...около 2.50лв на брой г/д....
Отговори

boichev снимка boichev 19 март 2011 - 18:49

Днес сложих такава " миризливка":
Публикувано изображение

В колата на брат ми съм се качвал, и мериши супер. Публикувано изображение
Мнението беше редактирано от boichev: 19 март 2011 - 21:46
Отговори

nik_ms снимка nik_ms 19 март 2011 - 19:10

Areon Fresco - Момина Сълза - THE BEST!!!
Отговори

todor popov снимка todor popov 20 март 2011 - 00:14

И аз съм с АРЕОН колеги, вече 2 ра седмица, аромат - хавайски бриз :icon_wink2: , преди това бях с NO SMOKING пак на Ареон ама нещо :naughtynono: не ми се ядва!
Отговори

rusin atanasov снимка rusin atanasov 23 март 2011 - 17:42

Преди време бях забравил в колата една торба прах за пране от 2кг. леко скъсана. От тогава когато взема за вкъщи все в колата оставям една опаковка за миризма. Така хем мирише приятно, хем е безплатно.

С уважение,
Русин Атанасов
Отговори

ELDI снимка ELDI 20 април 2011 - 15:49

Здравейте!
Преди няколко дни видях на стъклото на един Опел залепено жълто-зелено гущерче, всъщност геконче. Предположих, че е ароматизатор. Наистина е ароматизатор, но нещо не мога да намеря такъв, а много ми допадна, супер сладурско е. Някой виждал ли е такъв ароматизатор? От къде може да се купи?

Поздрави!
Еди
Отговори

milcho2005 снимка milcho2005 20 април 2011 - 16:14

В Практикер ги има 2-3 лева струват,но не миришат хубаво....
Отговори

ELDI снимка ELDI 20 април 2011 - 16:22

Много ти благодаря!
В случая не ми пука особено как мирише, прехласнах се по гущерчето, че съм фен на геконите!
Пък то ще се отмирише и после ще ми остане на стъклото за фасон! :)
Отговори

n1s0 снимка n1s0 04 септември 2011 - 21:23

В магазин Be Fit има едни пакетчета,които се водят ароматизатори.Не се разпечатва,а само се разтръсква и си мирише.Аз съм от доста време с някакъв морски аромат и самите гранули намаляват в пакета с времето и мирише екстра.Вярно че струва към 8 лв. обаче който и да се качи в колата припада от приятната миризма :icon_wink2: Като алтернатива предполагам че онези "силиконови" топчета на Ambi Pur,които също миришат чрез тръскане биха свършили работа.В метро са около 4 лв.,но не съм пробвал и не знам колко траят.
Отговори

guttaville снимка guttaville 05 септември 2011 - 09:51

Аз ползвам на AREON Sport Lux,един Aston Martin е на опаковката,много ми харесва как мирише,ама нещо много бързо се размирисва,за 2 седмици максимално и е отишло,но иначе като миризма много ми харесва.
В Лукойл има щанд за AREON и там ги има.Май бяха по 1,49лв. нещо такова.
Отговори

Valentin0_3189 снимка Valentin0_3189 12 септември 2011 - 09:04

Бубле гюм ... наи доброто розовата дъвка е тва е наи хубавата миризма за кола супер си е... :icon_wink2:
Отговори

GSi R снимка GSi R 25 ноември 2011 - 12:42

Днес се ровичках половин час в търсене на яката миризма.Само буркан4етата като търнеш с пръст по картончето се разбира как мирише(не ми останаха пръсти да пробвам :D).Повечето миришат на гелове за тоалетна а аз търся нещо стилно.Тея кокоси и мушмули са доста изтъркани миризми та накрая се спрях на бурканче миришещо на дъвка.Като ме лъхне и ми текват лигите :mhihi:
Отговори

Mishonti снимка Mishonti 25 ноември 2011 - 15:39

Аз за доста ароматизатори съм сменил, но от септември насам съм с този ии много ми харесва:

Публикувано изображение
Отговори

Vectra Rulzz снимка Vectra Rulzz 25 ноември 2011 - 17:31

Аз съм само с Ареон в дървената обвивка.от всички аромати най-много ми харесват с черната връзка Black ice,antarctic ice. Ареон дъвка никога повече няма да сложа в колата си!Също има и едни по бензиностанциите хартиени ароматизатори Ареон Лукс-страхотна миризма имат,но при мен не изкарват много,защото аз ги "събличам" веднага от найлончето,мразя да ми виси и то на огледалото.
Отговори

Vectra Rulzz снимка Vectra Rulzz 25 ноември 2011 - 17:31

махнете поста повтаря се
Мнението беше редактирано от Vectra Rulzz: 25 ноември 2011 - 23:42
Отговори

Punisher снимка Punisher 25 ноември 2011 - 19:56

Какво не те кефи на дъвката? Тя е най брутална от всички :Д
Отговори

DALGONSKi снимка DALGONSKi 25 ноември 2011 - 21:31

"Въпрос на вкус - казало кучето.. и си облизало г*за.."

-Само недейте влизате в НАПЪЛНО незсмислени спорове колеги! Нека просто всеки споделя мнения и впечатления, без да налага УСТОЙЧИВО 'миризмата' си на/над другите.. :icon_wink2:

Публикувано изображение
Отговори

TOTTI868 снимка TOTTI868 25 ноември 2011 - 23:40

аз пък си купих от тия наливните парфюми къде се смесват със спирт и се зарежда в шишенцето-ама нещо не ми мирише много незнайно защо
Отговори

XE-to снимка XE-to 25 ноември 2011 - 23:47

В последно време ми изпаднаха няколко бройки от ароматизаторите на "mobile.bg" и се оказаха доста добри :newsm05_41:

Публикувано изображение
Отговори

Vectra Rulzz снимка Vectra Rulzz 25 ноември 2011 - 23:48

Точно :thu: Въпрос на вкус.
На мен примерно не ми харесва да ми мирише колата на детски дъвки,но на друг може да му хареса.Няма смисъл от спорове.темата е всеки да сподели от какво е доволен и какво му харесва,пък всеки сам си преценява,дали да си купи това,или онова.
Поздрави!
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg