Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Дизелови двигатели

Издухала гарнитура Х20ДТЛ?

Blackwolf_vip снимка Blackwolf_vip 23 август 2007 - 23:10

Ами аз имах абсолютно същия проблем.ходих в булвария и я разпечатиха.смениха всичко оказа се,че пукнатини няма и за това я щлайфаха.гумички клапани,нз си кви глупости.накрая се оправи проблема,но дали беше гарнитура или крива глава(защото даде минимално отклонение) идея си нямам.само ще ти кажа,че ми излезна 1400 лева всичко- НЕ МЕ ПИТАЙ :opel_forever:
Отговори

DanZKi снимка DanZKi 23 август 2007 - 23:21

Е те щом на рентгена са видяли,че е спукана значи няма да мине само с шлайф
Отговори

ЕмбаТа снимка ЕмбаТа 27 август 2007 - 07:37

 Blackwolf_vip, на Aug 24 2007, 12:10 AM, каза:

Ами аз имах абсолютно същия проблем.ходих в булвария и я разпечатиха.смениха всичко оказа се,че пукнатини няма и за това я щлайфаха.гумички клапани,нз си кви глупости.накрая се оправи проблема,но дали беше гарнитура или крива глава(защото даде минимално отклонение) идея си нямам.само ще ти кажа,че ми излезна 1400 лева всичко- НЕ МЕ ПИТАЙ :icon_biggrin:

Мойта глава я носил майстора в Булвария за да и свалят дюзите и каза, че ония извадили едни клещи и тръгнали да ги вадят и естествено преебали резбата на едната дюза, та си мисля че май не е голям смисъла да се дават толкова мноо кинти за "оторизиран" сервиз, а по добре некое качествено майстор4е да се погрижи!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?! Все пак дано са я направили като хората и да ти изкара много безаварийни!!!
:mhihi:
Отговори

chefito снимка chefito 29 август 2007 - 10:57

винаги съм мислил че който ти оправя колата трябва да прояви нужното внимания и спокойствие за отсраняването на проблемите...с бързане и най-добрите се насират...колега дано да оправят всичко качествено по твоята кола
Отговори

DanZKi снимка DanZKi 29 август 2007 - 11:46

И сега какво става с колата?Като я оправят ще я караш ли или ще я продаваш?
Отговори

Blackwolf_vip снимка Blackwolf_vip 29 август 2007 - 23:53

 ЕмбаТа, на Aug 27 2007, 08:37 AM, каза:

 Blackwolf_vip, на Aug 24 2007, 12:10 AM, каза:

Ами аз имах абсолютно същия проблем.ходих в булвария и я разпечатиха.смениха всичко оказа се,че пукнатини няма и за това я щлайфаха.гумички клапани,нз си кви глупости.накрая се оправи проблема,но дали беше гарнитура или крива глава(защото даде минимално отклонение) идея си нямам.само ще ти кажа,че ми излезна 1400 лева всичко- НЕ МЕ ПИТАЙ :icon_twisted:

Мойта глава я носил майстора в Булвария за да и свалят дюзите и каза, че ония извадили едни клещи и тръгнали да ги вадят и естествено преебали резбата на едната дюза, та си мисля че май не е голям смисъла да се дават толкова мноо кинти за "оторизиран" сервиз, а по добре некое качествено майстор4е да се погрижи!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?! Все пак дано са я направили като хората и да ти изкара много безаварийни!!!
:love_opel:



за сега няма грижи.Но да не споменавам как имах проблеми със спирачките казаха ми вакумна помпа 600 лева им дадох и проблема си е на линия-искаха и сервото да сменят ма им плюх в лицата!
Отговори

ЕмбаТа снимка ЕмбаТа 30 август 2007 - 08:01

 DanZKi, на Aug 29 2007, 12:46 PM, каза:

И сега какво става с колата?Като я оправят ще я караш ли или ще я продаваш?

Още чакам да я оправят, вече 5 дена няма кой да извади дюзите от главата за да може да се шлайфа,
някой може ли да помогне с това или да каже къде могат да ги извадят???
Мъка ми е вече!!! :2angry1:
Иначе живи и здрави ще си я карам докато някой не дойде да я купи!!!
:love_opel:
Отговори

ЕмбаТа снимка ЕмбаТа 04 септември 2007 - 09:06

:icon_redface:
Отговори

opel vectra x18xe снимка opel vectra x18xe 13 септември 2007 - 23:11

какво стана с колата.оправи ли се?
Отговори

ЕмбаТа снимка ЕмбаТа 15 септември 2007 - 19:30

 opel vectra x18xe, на Sep 14 2007, 12:11 AM, каза:

какво стана с колата.оправи ли се?

Колата е сглобена най-накрая и си върви както преди, беше голямо ходене по мъките,
първия майстор ме лъжеше за всевъзможни неща, след три седмици различни лъжи, че ми е спукана главата на три места, че е заварявана, че не могат да се извадят дюзите и хиляди други, ми кипна и си взех колата раглобена!!!
След като лично занесох главата да се провери при Джуди в Хладилника, се оказа че е здрава и без никви интервенции по нея, един приятел ми шлайфа всичко по главата, събра я и след това едни свестни майсторчета ми събраха "красавицата" и сега всичко е наред, да чукна на дърво!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :icon_rolleyes:
Внимавайте много къде си оставяте колата на ремонт!!!!!!!!!!!! :knee: Да не патите като мен!!!
Успех и дано не ви се налага!!!
:knee:
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg