Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Информация за потребителите

Честито на Мама и Тате !

siegfrid снимка siegfrid 26 април 2011 - 10:10

Най-голямата радост, която човек може да изживее... Да Ви е жив и здрав малкия човек. :idiot:
Пожелаваме Ви да го отгледате с много любов, усмивките да не слизат от лицата Ви и милионите приятни мигове да не секват.
Отгледайте и възпитайте един стойностен и приветлив човек, каквито Вие двамата сте.
Поздрави, с пожелания за скорошно изписване, бързо възстановяване на Мама и безпаметна вечер на Тате :kinggrin:

Честито, честито, честито !

М.,Р.& Б.
Отговори

Жоро снимка Жоро 26 април 2011 - 10:24

Ми честито и от мен, да Ви е живо и здраво хлапето...
Отговори

sashonikolov снимка sashonikolov 26 април 2011 - 10:28

Аз sashonikolov и katerina.a. имаме удоволствието да Ви съобщим радостната новина,че ня бял свят днес проплака нашето бебе.Мъж съответно 3.235 кг / 50см.
Бебока и майката се чувстват чудесно а аз немога да определя точно как се чувствам...замаян,зашеметен...незнам как да го определя но е хубаво.....този момент е неповторим... :idiot:
Сега наистина незнам какво да напиша.......по-късно евентуално ако несъм припаднал :mhihi:
Отговори

Liubeznia снимка Liubeznia 26 април 2011 - 10:31

Честито и на двама ви!
Да сте здрави, щастливи и малкия много да ви радва.
Отговори

WILLY снимка WILLY 26 април 2011 - 10:39

Честито и от Мен! Да ви е жив и здрав и много да ви радва! :drinks:
Отговори

Mery81 снимка Mery81 26 април 2011 - 10:47

ехааааа ето това е новинааааа!
имаме си форумно бебеееееее :love_opel:
Саше и Кате, да Ви е жив и здрав малкия момък, само да ви радва и да има много късмет!!!!
Наздраве на Сашко, поздрави на Катето и бързо изписване и прибиране вкъщи!!!!! :love_opel:
Отговори

droopy снимка droopy 26 април 2011 - 10:58

Ейййй .. честитоооо .. да ви е жив и здрав и да Ви е ГОЛЯМА гордост!!! Мама много да го пази, че девойките в днешно време големи хищници на тема - хубави мъже :p
Отговори

Добрин снимка Добрин 26 април 2011 - 11:21

Честита първа рожба!
С пожелание за много щастие,здраве и късмет.
нека малкия ... винаги озарява къщата Ви с неговата усмивка и да я пълни само със смеха си!!!
Отговори

Александър Алексиев снимка Александър Алексиев 26 април 2011 - 11:31

Да вие живо и здраво! И да го научиш още от малък какво трябва да кара като порасне! :love_opel: :da:
Отговори

AlexMav снимка AlexMav 26 април 2011 - 13:14

Да ви е честито, адаш, здраво и щастливо! И да му търсиш отсега запазена Аскона! :mhihi:
Отговори

BatSlav снимка BatSlav 26 април 2011 - 13:34

Честито да ви е жив и здрав.Много да ви радва,защото от децата по хубаво няма.Честито..
Отговори

sashonikolov снимка sashonikolov 26 април 2011 - 14:00

Благодаря Ви на всички за хубавите пожелания

 AlexMav, на 26 април 2011 - 13:14, каза:

Да ви е честито, адаш, здраво и щастливо! И да му търсиш отсега запазена Аскона! :mhihi:

що бе на мойта кФо и е ?:mhihi:
Отговори

BOBSI снимка BOBSI 26 април 2011 - 14:10

Радост и щастие да Ви носи :)
Наздраве!
Отговори

kBa3uMoD4o снимка kBa3uMoD4o 26 април 2011 - 15:27

:) Честито адаш :) Да ви е живо и здраво и много да ви слуша :))))
Отговори

Емо Ангелийн снимка Емо Ангелийн 26 април 2011 - 15:36

Честито...всичко най...
Отговори

petio_78 снимка petio_78 26 април 2011 - 15:39

Честито на родителите.Да ВИ е жив и здрав наследника.Нека да расте здраво и щасливо детенце.А Вие винаги да сте до него и да го подкрепяте.А аз се чудех защо ми е така напрегнато цяла нощ.Що не се обади бе?Нали ми обеща.Ще се глобяваме,почвай да товариш камиона с кока-кола.
Отговори

GT 51 снимка GT 51 26 април 2011 - 15:44

Честитка и от мен, да сте ми живи и здрави и тримката....наздраве! Форума порастна с още един ОПЕЛ...Наздраве ! :kinggrin: :kinggrin: :kinggrin:
Отговори

ulieliadi снимка ulieliadi 26 април 2011 - 15:52

Честитка и от мен :newsm05_41: От това по-хубава новина - НЯМА :drinkin:
Да сте живи, здрави и само хубави мигове занапред <_<
Отговори

SKRU4 снимка SKRU4 26 април 2011 - 16:22

На МАМА и ТАТЕ ЧЕСТИТО.Много здраве,щастие и късмет.Да Ви слуша и радва много,а вие го направете железен OPEL-джия(че голфаджиите нахитряха и дебнат)Ако нема некоя Аскона,ще го уредиме с Кадет.И ТАТЕ,леко тая вечер,не като за последно(мисли,че на изписването трябва да си жив)
Отговори

IvailoM снимка IvailoM 26 април 2011 - 16:45

Ще се напия днес и заради Вас :kinggrin: Много се радвам, да сте живи и здрави! Всичко най- най- от сърце желая :drinks:
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg