Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Новини

Новите опели

VanVan снимка VanVan 04 февруари 2010 - 09:46

Това че производителите на автомобили се превръщат все повече и повече в търгаши едва ли може да говори пряко за това дали даден модел ще бъде сполучлив или не. Какво като седалките са от общ завод, а стъклото от Хаити? Ми нали всичката електроника на всички коли в основата си е с едни елементарни чарколяци, които преди 10 години са се произвеждали на кило някъде в Китай? Но това не означава, че обезателно след като ЕКУ-то на Бугати Вейрон се прави със същите елементи, както това на Корса 1.0 то не е коренно различно. Хората си правят прототипи и после поръчват масовото производство на други фирми.

Колите са си екстра, просто не сте узрели за тях. Като почнете да ги виждате по улиците редовно ще размислите, убеден съм!
Отговори

BlackEagle снимка BlackEagle 04 февруари 2010 - 20:54

Каквото и да си говорим Инсигниата си е голяма машина и хората не случайно я признават
Автомобил на годината
Отговори

DALGONSKi снимка DALGONSKi 04 февруари 2010 - 21:09

Като е повдигната темата за новите ОPEL-и.. ето още един.. Opel пуска малък градски автомобил
Мнението беше редактирано от DALGONSKi: 04 февруари 2010 - 21:09
Отговори

O-Z снимка O-Z 06 февруари 2010 - 22:22

 fanatic, на 03 Feb 2010, 21:41, каза:

Става ми зле от този дизайн..... за съжаление е масово. Не бих си купил кола която е направена с конкурс от 3 фирми от които е избрана най ниската цена и дори не знаеш това стъкло в Германия ли е правено, във Франция ли или в Хаити.... пълен ташак....да няма значение дали караш опел, мазда,хонда, Пежо защото всичко се прави в Чехия например... има 5 завода за автомобили ама само един за седалки...мерси


Отдавна отмина времето на вечните чугунени блокове, и многолистовата ламарина за купета, ще трябва да свикваш, че скоро може да ти спрат Рекорда от движение...:)))))). Аз лично ги гледах астрите в Белгия. На мен ми харесват, надявам се баща ми скоро да я вземе зада мога и да я покарам.
Отговори

Разбойничка снимка Разбойничка 17 февруари 2010 - 16:10

 DALGONSKi, на 04 Feb 2010, 21:09, каза:

Като е повдигната темата за новите ОPEL-и.. ето още един.. Opel пуска малък градски автомобил

Много грозна.

Според мен най-сполучлива е:


Публикувано изображение


Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение
Отговори

Shades снимка Shades 17 февруари 2010 - 16:17

Това последното като излезе с 3 врати и в сапфирено черно, мисля, че ще съм си открил новата кола :20ashley_results:
Отговори

Рошко снимка Рошко 17 февруари 2010 - 16:20

 Shades, на 17 Feb 2010, 16:17, каза:

Това последното като излезе с 3 врати и в сапфирено черно, мисля, че ще съм си открил новата кола :no:

Че няма ли го във вариант с 3 врати...? Ако не - имаш и друга алтернатива...
Публикувано изображение
:ninja: Само, че прическата на мадамата до теб не мога да я мисля :ninja: А и не ти ли е време да се замислиш за кола с 5 врати и по-голямо багажно отделение? Спомни си какво ти пожелах за РД! :20ashley_results:
Отговори

Разбойничка снимка Разбойничка 17 февруари 2010 - 16:22

 Shades, на 17 Feb 2010, 16:17, каза:

Това последното като излезе с 3 врати и в сапфирено черно, мисля, че ще съм си открил новата кола :20ashley_results:

Ето по-подробно:

http://www.new-opel-...a.bg/index.html
Отговори

kibo_tom3111 снимка kibo_tom3111 19 февруари 2010 - 11:15

най новите вести за Опел:
http://www.vesti.bg/...=40&oid=2784831
Отговори

Разбойничка снимка Разбойничка 19 февруари 2010 - 11:28

 kibo_tom3111, на 19 Feb 2010, 11:15, каза:

най новите вести за Опел:
http://www.vesti.bg/...=40&oid=2784831

Представяте ли си... в бъдеще ще се движим със светкавици
Отговори

Shades снимка Shades 19 февруари 2010 - 11:39

Честно казано аз съм ЗА. Така или иначе си поддържам 2 коли. Оставям си една гълтаща тонове гориво неекологична бегачка за моментите, в които искам да си припомня какво е шофирането на истинска кола, а през другото време си карам електрокара - АМПЕРА
Публикувано изображение
Отговори

Рошко снимка Рошко 19 февруари 2010 - 12:05

 Shades, на 19 Feb 2010, 11:39, каза:

...а през другото време си карам електрокара - АМПЕРА

Вчера докато бях в Тойота, четох един стар брой на Auto Bild със статия за Ампера, както и за парадокса, че Ампера = Волт :unsure: (aко го кажа на даскалката си по физика, ще ми скъса дипломата :idiot:) и честно казано никак не бях очарован...
Отговори

Shades снимка Shades 19 февруари 2010 - 12:09

Ами не знам, факт е, че това е единственият работещ модел за момента на електромобил, който да може да се произвежда серийно. Приусът е просто остаряла концепция вече ...
Отговори

kibo_tom3111 снимка kibo_tom3111 19 февруари 2010 - 12:49

Разход 1,6 на 100. ще имаме парички за други работи.
коефициентг на съпротивление - 0,22.

ДА МУ ИМАМ ДЖАНТИТЕ ЗАСЕГА!
Мнението беше редактирано от kibo_tom3111: 24 февруари 2010 - 14:52
Отговори

HunterBG снимка HunterBG 19 февруари 2010 - 13:33

Амперата изглежда добре, но не ми се мисли каква ще стане цената на тока като навлязат масово електрическите автомобили.
Отговори

Разбойничка снимка Разбойничка 19 февруари 2010 - 13:49

 HunterBG, на 19 Feb 2010, 13:33, каза:

Амперата изглежда добре, но не ми се мисли каква ще стане цената на тока като навлязат масово електрическите автомобили.

Мисли по-мащабно, ще караме с гръмоотводи, т.е. директно зареждане с електричество от наличното, а не от произведено такова
Отговори

omegaab снимка omegaab 19 февруари 2010 - 14:15

В един автобилд още лятото четох за въпросната Ампера. Имаше снимки на колата и мога да кажа, че като дизайн е много добра, но е много тясна и е 4-местна. Сравняваха я с Хонда Сивик и нямаха много разлики, дори май амперата беше по-тясно, но по хубава.
Отговори

savski снимка savski 21 февруари 2010 - 19:56

Opel Flextreme GT/E - гамата електромобили продължава! :)
Страховито купе - ето и линк към темата Opel Flextreme GT.
Отговори

pow снимка pow 24 февруари 2010 - 09:54

Ето едно малко тестче, с много хубави думи за модела и много снимки: Зад волана на новия Опел Астра

Поздрави.
Мнението беше редактирано от pow: 24 февруари 2010 - 09:55
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg