Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Интересни картинки и филмчета

Най-якия филм с коли на света

LL Mito J снимка LL Mito J 01 юли 2008 - 17:43

http://zamunda.net/d...s.php?id=127119 няма субтитри обаче аз си го превеждах в движение най-интересното е че е американски филм с НЕМСКИ КОЛИ...има 2-3 калибри.....няколко АСТРИ ОПЦ...БМВ мерцедес....общо взето филма е невероятен препоръчвам го на всички аз взех завоя за тоалетната след филма с ръчна <_<
Отговори

Дамян снимка Дамян 01 юли 2008 - 19:14

Ми требва го открием суб. файла и се хващаме за леглото <_<
Отговори

nik_ms снимка nik_ms 01 юли 2008 - 19:45

свалих, го ся че го видим убав ли е, мене не ми требе жокер за енглиша
Отговори

lini снимка lini 01 юли 2008 - 20:55

http://thepiratebay.org/tor/4175673/Fast.T...8%5DDvDrip-aXXo

ето линк без регистрация.

Филма явно е сниман в Германия, щото казват "щрасе" на улиците.
http://www.imdb.com/title/tt1043635/
Отговори

Pingelov_Junior снимка Pingelov_Junior 01 юли 2008 - 21:10

Някой докопа ли суб. файла към филма? <_<
Отговори

opel_vectra снимка opel_vectra 01 юли 2008 - 21:29

и аз го свалих, и го прехвърлих. не мога да кажа още нищо. утре ще го гледам. и ще кажа става ли.
Отговори

Оги снимка Оги 01 юли 2008 - 22:42

Зарибих се, изтеглих, гледах ... е има по-тъпи филми ама тоя определено е в топ 5
Отговори

JGLM снимка JGLM 02 юли 2008 - 00:09

Ми не е толко лош филма. Става за гледане докато си четете у форума.
Отговори

parpoons снимка parpoons 02 юли 2008 - 00:25

 LL Mito J, на Jul 1 2008, 05:43 PM, каза:

http://zamunda.net/d...s.php?id=127119 няма субтитри обаче аз си го превеждах в движение най-интересното е че е американски филм с НЕМСКИ КОЛИ...има 2-3 калибри.....няколко АСТРИ ОПЦ...БМВ мерцедес....общо взето филма е невероятен препоръчвам го на всички аз взех завоя за тоалетната след филма с ръчна <_<


братле 4е не е лош филма се съгласявам, НО, 4е е по-добър от http://zamunda.net/d...s.php?id=101548 е тва ве4е не е верно :blink: този филм е Европейски вариянт на ''Бързи и яростни''
сниман е в Германия действието се развива в Берлин - слаб замисъл , слаба режисура малък буджет един известен артист абе става за едно гледане
Отговори

thunder & steel снимка thunder & steel 02 юли 2008 - 08:51

Не че искам да се заяждам ,но това че на теб не ти харесва Бързи и Яростни не значи че е тъп и че е докарал милиони приходи на тези който са го направили
А това ,че ние в България 99,9% от нас никога няма да карат такива коли си е друг въпрос
Бързи и яростни е супер як филм на мен супер много ми харесва :blink:

п.п. имам приятелче на 22 години може да е вече на 23 живее и работи в Щатите от 3,4 години и кара Nissan 350 Z Roadster 300к.с.

Та мисълта ми беше ,че на него и повечето му приятели там филма бързи и яростни не е толкова нереален те могат да си позволят всичко с тяхната икономика

а тоя филм дето сте дали сега го свалям и ще ти кажа кво мисля за него <_<
Отговори

Владко снимка Владко 02 юли 2008 - 10:11

Мене пък първата част на F&F супер много ме кефи, не ме кефи само влиянието му в-у .БГ провинциалистите ;DD
Инак тоя филм за който е темата е толкос глупав, че повече не може и да бъде, на 10 годишно дете да дадеш лист и химикалка ще напише по добър сюжет.. Ебахти клишетата дето се сипят от тоя филм, полицая супер шофьор, дето плаши до смърт колегата си, жената монтьор, която владее сложни термини и третото лице (в случая разносвача на пица) дето не му е тва професията но знае всичко ;D АА да не забравяме и драмата около сервиза на мацката монтьор, дето е единственото нещо, което и напомня за умрелия и баща/брат и драмата за тва че е пред затваряне (инак идват скъпи БМВ-та там за ремонт).. гледах го до 10-тата минута горе-долу тва научих за жалост след това го изтрих и няя как да разбера кво се случва нататък.. най-вероятно нищо интересно ;D
Отговори

Оги снимка Оги 02 юли 2008 - 10:16

 Владко, на Jul 2 2008, 11:11 AM, каза:

... и няя как да разбера кво се случва нататък.. най-вероятно нищо интересно ;D


ЕХЕхехехе, ко да стаа, въпросния курволяк с Баварията точно от полвин приказка се зарибява супер мноо на рацинга, цака пачката да и направят кола и да я кара пица мен-а иии спасява гаража .. нищо интересно не стаа после
Отговори

ickko снимка ickko 02 юли 2008 - 11:35

Гледал съм го тоя филм по немската ТВ, верно има готини коли, ама иначе е доста глупав <_<

А за бързи и яростни - нямам конкретно мнение, зависи в какво настроение съм, ама само знам, че ако не беше излезнал тоя филм сигурно Божурище сега щеше да е увеселителен парк :blink: и стрийт рацинга щеше да е разпространен в БГ, точно колкото е парапланеризма и кану-каяк-а :unsure:
Отговори

Владко снимка Владко 02 юли 2008 - 11:54

Тука предполагам, че си в грешка, понеже хората дето дават парите са си зарибени от доста време на тая тема, а семкаджийте.. по-добре без тях.. но така или инак в момента Божурище си е най-обикновена самолетна писта, с изключение на 4-5 дни в годината, през които се провеждат състезанията..
Отговори

ickko снимка ickko 02 юли 2008 - 11:59

 Владко, на Jul 2 2008, 12:54 PM, каза:

хората дето дават парите са си зарибени от доста време на тая тема, а семкаджийте.. по-добре без тях..


Така като го прочета това, ще взема да си кажа, че си некъв про-тунер. Бро, къде ти е NSX-а ? :blink:

Аз като един 'семкаджия', ще ти кажа, че никак не съм в грешка... Незнам колко одавна сте зарибени, но преди 3г. имах А3 Турбо с чип и генарация + S-пакет и хората го мислеха за изтребител :unsure: а сега и на жените им се струват бавни. Да не говорим за далечната 2000г. (когато излезна филма) имаше 1 Астра с ОПЦ пакет и една А4-ка с RS-пакет и цела София ги знаеше :blink:

така, че плс, не ми обяснявай, че филма не е повлиял <_<

Не казвам, че това се дължи само на филма, и беднотията тогава играеше голяма роля. Но пределено F and F много допринесе за популяризирането на тунинга в БГ ;)
Отговори

Владко снимка Владко 02 юли 2008 - 12:08

 ickko, на Jul 2 2008, 12:59 PM, каза:

Така като го прочета това, ще взема да си кажа, че си некъв про-тунер. Бро, къде ти е NSX-а ? :unsure:

Аз като един 'семкаджия', ще ти кажа, че никак не съм в грешка... Незнам колко одавна сте зарибени, но преди 3г. имах А3 Турбо с чип и генарация + S-пакет и хората го мислеха за изтребител :blink: а сега и на жените им се струват бавни. Да не говорим за далечната 2000г. (когато излезна филма) имаше 1 Астра с ОПЦ пакет и една А4-ка с RS-пакет и цела София ги знаеше :sad:

така, че плс, не ми обяснявай, че филма не е повлиял <_<

Не казвам, че това се дължи само на филма, и беднотията тогава играеше голяма роля. Но пределено F and F много допринесе за популяризирането на тунинга в БГ ;)



Чаай малко ве, наистина ли не разбра кво написах или само се направи колкото да се заяждаш..? Писах, че хората СА зарибени от доста време себе си никъде не съм споменавал не ме намесвай.. В .БГ все още има сравнително малко силни коли, аз виждам как е повлиял филмът има една тема у тунинг.бг форума казва се селски тунинг ;D Е с тва е повлиял филма най-вече :beer: А и никак не ма боли кво кога си имал тъй че.. :blink:
П.С. Не ми отговаряй няям нужда да споря с хора дето четат през редовете ;D A и темата е друга. ;)
Отговори

ickko снимка ickko 02 юли 2008 - 12:19

 Владко, на Jul 2 2008, 01:08 PM, каза:



Де бе, спокойно... виж че се ебавам!
Като не ти се спори и искаш да се придържаш към темата кво ме пресичаш и ми разправяш, че съм в грешка... Приеми просто и мнението на другия, вместо се дуеш ;)
Отговори

s7ifl3r снимка s7ifl3r 02 юли 2008 - 12:49

Аз си признавам, че след филма се зарибих още повече(стаааа въпрос за Бавни и глупави де).... :blink: ...ама нали съм от село и ми е простено.....А тоз дет тука стаааа въпрос за него не мисля и да го пускам...Само така да спомена, че наскоро гледах едно филмче дет се гонеха полицейска Астра Г и една цивилна Х-ка и беше мнооо яко...Г бега повече деееаааа..... <_<
Отговори

ickko снимка ickko 02 юли 2008 - 12:53

 s7ifl3r, на Jul 2 2008, 01:49 PM, каза:



Aааа и аз го гледах т'ва <_< Луд ли си бе Хаш-ката избяга :blink:
Иначе филма май беше Точен прицел, ма не съм сигурен... Готина сценка беше ;)
Отговори

Мишо снимка Мишо 02 юли 2008 - 13:24

 ickko, на Jul 2 2008, 01:53 PM, каза:

Иначе филма май беше Точен прицел

Като чуя такова заглавие и се връщам към средата на 90-те години и екшъните на Тандем Видео <_<
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg