Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to София

София на Осми Национален събор на ОКБ

fanatic снимка fanatic 21 юни 2016 - 13:11

Здравейте,

На 02.07.2016 година ще се проведе Осми Национален Събор на ОПЕЛ Клуб България, а мястото е Писта Дракон, село Калояново!

Както всяка година, сборния пункт за тези които искат да карат в колона и ще тръгват от София, или София им е по път, е бензиностанция Лукойл. Която се намира на автомагистрала Тракия след Караулката (Църна Маца) посока Пловдив. Ето го и точния адрес: Цариградско шосе, АМ Тракия 1-ви км.

Намира се тук:

Публикувано изображение

Събираме се на този паркинг, който е на излизане от бензиностанцията преди OVERDRIVE

Публикувано изображение

Както всяка година се събираме в 06:00ч. За да може да се видим, да си вземем кафе, да минем през WC-to и да си кажем на място за правилата в колоната!

Тръгване от бензиностанцията в 06:30ч точно! Моля всеки колега да се постарае да тръгне на време ако желае да кара в колоната.

Разстоянието от София до Писта Дракон, село Калояново е 150км. Очакваното пристигане на колоната там е към 08:30ч.

Ще има водещ автомобил който ще има грижата да държи колоната в стегнат вид със скорост около 100/110км.ч. Моля всички шофьори желаещи да бъдат част от това да бъдат отговорни, разумни и при необходимост да подпомагат безпроблемното придвижване на автомобилите по магистралата.

Много важно, да се спазва реда в колоната! Който както се е подредил и е тръгнал, трябва така да стигне на пистата (изключвам непредвидени ситуации). Състезанията ще се проведат на пистата! - До там който иска в колоната се закача за задния номер на колата пред него и не се опитва да мине 2 коли напред за да покаже колко е гъзар и колко е бърз.

Също така молим автомобили с неизправни спирачки или с невъзможност да поддържат посочената по-горе скорост, да не пречат (разкъсват) колоната.
В такъв случай по-добре да напуснетe колоната и да карате самостоятелно, за да не направим беля, но и също така важно е да НЕ РАЗКЪСВАМЕ колоната. През годините се оказва, че водача отпред кара с равномерна скорост, но към края на колоната, поради това, че някой колеги пестят бензин и не гонят предната кола, колоната става 5-6км и за да ме догонят се налага да карат с 180км/ч.

Хора който се опитват да стигнат на по-предни позиции, изпреварвайки колегата пред себе си ще бъдат публично порицани на пистата! :smile3560:

Миналите години го постигнахме, смятаме че и тази година сме пораснали и ще е още по-добре!

Моля да се спазват правилата за движение по-пътищата и нашия клуб да служи за пример!


АКО НЯКОЙ НЕ Е УСПЯЛ ДА СЕ СДОБИЕ СЪС СТИКЕРИ, ЩЕ МОЖЕ ДА ГО НАПРАВИ НА МЯСТО В ДЕНЯ НА ТРЪГВАНЕ. ЩЕ ИМА ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ!!!
Отговори

Жоро снимка Жоро 26 юни 2016 - 08:35

Ще събираме ли по път както др.години хора? Да речем Пазарджик???

Кой ще е на ЛукОйл на Църна Маца?

Кюстендил там ли сте?
Отговори

jorkataaa снимка jorkataaa 27 юни 2016 - 06:55

Групата от Пазарджик ще бъде на обичайното си място- Шел-а на АМ Тракия . До няколко дни ще се разберем как ще стане връзката със Софийската група . Успешна седмица на всички .
Мнението беше редактирано от jorkataaa: 27 юни 2016 - 06:56
Отговори

Жоро снимка Жоро 27 юни 2016 - 07:54

Предполагам имам твоя телефон, както казах като наближим ще ти звънна за да се подготвите. И отиваме да се веселим :)

На ЛукОйл-а ще има ли някой освен мен :)
Отговори

jorkataaa снимка jorkataaa 27 юни 2016 - 23:18

 Жоро, на 27 юни 2016 - 07:54, каза:

Предполагам имам твоя телефон, както казах като наближим ще ти звънна за да се подготвите. И отиваме да се веселим :)

На ЛукОйл-а ще има ли някой освен мен :)

Така е , чакаме 02. 07
Отговори

djujas снимка djujas 28 юни 2016 - 21:24

Опел клуб Перник ще тръгне в уречения час от Лукойла със Софииската група!!!
Отговори

Жоро снимка Жоро 29 юни 2016 - 07:47

Супер, множим се! Ще има ли някой който ще прави снимки на колоната?

Малко за надъхване :)

Публикувано изображение
Публикувано изображение
Отговори

Жоро снимка Жоро 01 юли 2016 - 14:18

Не остана...
Отговори

Gery снимка Gery 03 юли 2016 - 16:49

 Жоро, на 29 юни 2016 - 07:47, каза:

Супер, множим се! Ще има ли някой който ще прави снимки на колоната?

Малко за надъхване :)

Публикувано изображение
Публикувано изображение


Жалко! За един ден съм изпуснала. :( Много ми се искаше да се присъединя към такова събитие.
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg