Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Варна

канал за ремонт

vladata снимка vladata 22 април 2010 - 21:25

Колеги къде в варна има свободен нормален канал където човек може да си вдигне колата, къде за ремонт нещо или просто профилактично да се прегледа отдолу. Аз знам един единствен, които се намира зад пикадили чаталджа нагоре в уличката до блока упореден на пикадилито.
Но тои ми идва малко далече понеже аз съм в района на свободния у-т. Моля някои ако знае някъде в виница или левски да сподели моля.
Отговори

SKOFIELD** снимка SKOFIELD** 22 април 2010 - 22:25

имаш лс :newsm05_41:
Отговори

Николай Коев снимка Николай Коев 22 април 2010 - 22:33

и аз искам да разбера за Варна къде има канал? мерси
Отговори

IvailoM снимка IvailoM 22 април 2010 - 22:36

Колеги, когато има питане от друг колега и можете да му помогнете с инфо е хубаво да споделите тук. Все пак така може да сте от полза и на други колеги :newsm05_41:
Отговори

Владко снимка Владко 23 април 2010 - 00:28

В двора на хлебозавода (над терапията), като влезеш през портала караш само направо, в дъното до оградата е.
Ако имаш някакви проблеми с намирането или нещо от сорта напиши ми едно лично.
П.С. Не гарантирам, че не е наводнен или "намаслен" от примерни граждани, които си пускат маслото директно долу :)
Отговори

ndachev снимка ndachev 23 април 2010 - 10:15

В Младост под блок 139 има рампа, но малко тегаво се стига до нея.
Отговори

vladata снимка vladata 19 май 2010 - 12:06

Малко актуална информация - канала за които споменах в началото на темата е премахнат...... за което благодарих на майките на няколко човека!!!!
Отговори

Rodjero снимка Rodjero 19 май 2010 - 18:57

колега днес бях в двора на хлебозавода ама не видях каде е тоя канал,бях по работа там и не обарнах внимание.
Отговори

vladata снимка vladata 20 май 2010 - 11:45

Колеги я кажете къде е тоя прословут хлебозавод, някъде около университетска болница ли е ?Понеже преди 2 дена ми трябва канал и обикалях в района на университетска болница(с надеждата че на това викате "терапията") разпитах в 2-3 сервиза там по около връстното за въпросния канал но никой си нямаше и на идея !!!Помагайте :biggrin:
Отговори

DREAM_THEATERa снимка DREAM_THEATERa 24 септември 2010 - 10:46

Какво стана, в крайна сметка има ли някъде свободен канал на който да си туриш возилото и поне да поогледаш нещата отдолу преди да идеш в сервиза, все пак там безплатно нема и само за да си огледаш нема да я вдигнат.
Аз поне нямам възможност да я свърша безплатно тая работа, ако не се завра самосиндикално в някой НЕограден канал.
Та ако някой има инфо по случая, моля споделете.
Отговори

j_a_n снимка j_a_n 17 януари 2011 - 21:44

Колеги, свободен канал има точно зад Шел на улица Девня в посока от Гарата към Аспарухов мост. Малко е мръсен, но върши работа. Прилагам и сат. снимка ТУК.
Отговори

williams_vn снимка williams_vn 28 август 2011 - 17:53

колеги вместо да се чудите каде да се цапате предлагам ви в моя сервиз да си правите колите, аз канала така или иначе не го ползвам защото се занимавам с електричарски въпроси по колите без динама и стартери .дори и да се наложи да остане колата за вечерта не е проблем стига аз да няма оставена кола от клиент ,които иска да пише на лично или 0887685799 митко ,инструменти мога да осигуря до някаде все пак не съм монтъор дори и крик нямам не ми е трябвал до сега. без малко да забравя сервиза ми е в квартал аспарухово ако ви устроива
Мнението беше редактирано от williams_vn: 28 август 2011 - 17:53
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg