Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Основен Форум

Задните гуми са леко разкрачени

Mihail02 снимка Mihail02 18 февруари 2022 - 19:29

Здравейте колеги карам вектрата на баща ми и забелязах, че задните гуми стоят леко разкрачени, някой казват, че е нормално понеже е с независимо окачване и е ниска, но други казват че е проблемно ако има някой по запознат моля да ми каже.
Отговори

dusty rain снимка dusty rain 18 февруари 2022 - 19:34

Попълни си профила, никой не е длъжен да гадае това или онова!

За вектра Б само е нормално за А и Ц не!
Мнението беше редактирано от dusty rain: 18 февруари 2022 - 19:34
Отговори

sss1971 снимка sss1971 25 февруари 2022 - 22:49

Нормално е моята Астра ф също е така. Окачването е същото, гуми не яде. Не се претеснявай. Ако забележиш и предните са леко наклонени.
Отговори

tisho.74 снимка tisho.74 25 февруари 2022 - 23:25

Астрата ти е Ф и е с греда отзад, а вектрата на човека е с независимо. И сега кое е общото между задните окачвания на двете, та да му стане ясно на човека?

 Mihail02, на 18 февруари 2022 - 19:29, каза:

Здравейте колеги карам вектрата на баща ми и забелязах, че задните гуми стоят леко разкрачени, някой казват, че е нормално понеже е с независимо окачване и е ниска, но други казват че е проблемно ако има някой по запознат моля да ми каже.

Добре де, напиши каква е тая вектра, попълни си и профила както трябва. Отде да знаем каква е тая хубавица така?
Отговори

Ne6to Smisleno снимка Ne6to Smisleno 26 февруари 2022 - 09:26

Не е бНве, не трябва да е разкрачена, или поне не толкова, че да си личи. На стендовете си имат кембърите дето трябва да си и докарат. Прави се реглаж, но може би и втулки трябва да се сменят. Моята след няолко месеца след като и смених втулките направи към 2 градуса и нагоре кембър като сленаха, после я изправиха и после каране.
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg