Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Враца

02.07.2006 Сбирчица а?

Тази тема е заключена

FiLaRn снимка FiLaRn 02 юли 2006 - 18:31

iavor, на Jul 2 2006, 07:30 PM, каза:

От "Пенките",ако ти е удобно :)  :mhihi:
 

Нямаш проблем 8 без 5 ще съм там
Отговори

|ONYX| снимка |ONYX| 02 юли 2006 - 23:23

пак ли сте били 5 човека на кръст!
Отговори

FiLaRn снимка FiLaRn 03 юли 2006 - 10:24

Момчетаа откраднаха и плейъра!! Ако видите някъде съмнително JVC KD-S641 и говорители LG LAS-6930 свиркайте... ще мре некой!!! Изкъртили са всичко дееба техната мамица Откраднали са ми цялата задна кора с говорителите и CD-то, без панела, че той си беше в мен. Копеленцата шибани са изкъртили част от арматурното табло заради шибания плейър :gosh: :crazy: :puke: :mhihi:
Отговори

daskal снимка daskal 03 юли 2006 - 11:59

Ogledal go e nekoi.Pii edna voda i zabravi...
Отговори

iavor снимка iavor 03 юли 2006 - 12:40

ONYX-Мартине тва ти ли си бре....5 човека немога да застанат на кръст за тва бехме 4ри :mhihi: ...после дойде и Жоро.Идвай и ти...

Маму баце....кажи къде са тиу го откраднали....тва треа са намери-оплачи с еу полицията!Маму ако ми паднат такива копиленца...аууу...и тва 100% некви наркомани щом са изкъртили таблото,щото са шибани неграмотници макянги дееба :2angry1: :2angry1: :2angry1:
Отговори

FiLaRn снимка FiLaRn 03 юли 2006 - 22:11

Такаам сложих аларма вече.. утре е ред на централното /Корса А с централно :gosh: / и имам известни подозрения къде ми е плейъра та скоро време ша светка огън от комшиите :crazy: :mhihi: :beer: Сега отивам да се напия и утре продължавам с Пимп Май Райд пред блока :beer:

П.С. Баси толко малка кола а толкоз много болтове да има по нея.. половината ги разтрих днес, ще видим до утре какво ще остане от нея
Отговори

|ONYX| снимка |ONYX| 04 юли 2006 - 01:02

sorry bace q ne znam :)
Отговори

НеаМ РаВеН снимка НеаМ РаВеН 06 юли 2006 - 18:18

Баш па ти ли ша знаеш... ;) И вземи пиши на кирилица да та не прекина :)
Отговори

wazzz снимка wazzz 06 юли 2006 - 23:52

Neam raven, видях Астрата...добро добро... :mhihi:
Кога ще я видим с бели брони на ОМВ?
:gosh:
Отговори

|ONYX| снимка |ONYX| 07 юли 2006 - 19:28

Vanko mai q boqdisal ve4e :) kogi 6e si idva6 be HP 4oveka :PPPPP
Отговори

НеаМ РаВеН снимка НеаМ РаВеН 07 юли 2006 - 21:11

Още е в бокса, майсторите се забавиха и ще е готова в неделя :cen: Утре отиваме на Паничище и в неделя се прибираме, което значи, че няма да е тази седмица. Другата също няма да се прибирам, а в срядата след това, че ми дадоха 3 дена почивка. Значи ме очаквайте на 18-19 във Враца :thu: Марто, да пуснеш червеното килимче и да се :cen: И СЕ ОРИЕНТИРАЙ ВЕЧЕ ДА ПИШЕШ НА КИРИЛИЦА!!! :thu: Ванкооо, ми твоята кога ще я видя бе душко непоръбена :)
Отговори

iavor снимка iavor 07 юли 2006 - 22:59

Този ръб много трябв ада си мечтае,за да е "непоръбен" :cen: ...и неговата е готова с чисто нов багажник...мен преди си ме кефеше повече,но този пък няма никва емблема :)
Отговори

Марчо снимка Марчо 08 юли 2006 - 11:07

е айде и без емблема ше го мине. :cen:
Отговори

|ONYX| снимка |ONYX| 08 юли 2006 - 22:32

pfpf
Отговори

wazzz снимка wazzz 10 юли 2006 - 12:29

abe eeeeiiii tva e VECTRA beee.... :cen: :cen:

tuka nqma kirlica sori
Отговори

НеаМ РаВеН снимка НеаМ РаВеН 10 юли 2006 - 13:03

Режим на клавиатурата: EN Тва седи най-отдолу на страницата като пишете, оттам можете да си прехвърляте на кирилица, дори да нямате на компа си. Алтернативният вариант е да напишете нещо на кирилица и да натиснете отгоре над текста си на Кирилизация и от падащото меню да изберете На кирилица!!! :) Колата ми ще е готова утре най-вероятно...
Отговори

|ONYX| снимка |ONYX| 10 юли 2006 - 20:37

Те ти кирелица да го еба!
Ванко ако е готова утр :cen: е нали знае6 кои 6те я види и 6те те повози в нея :cen:
Отговори

НеаМ РаВеН снимка НеаМ РаВеН 11 юли 2006 - 09:55

Оказа се само теория на вероятностите, вчера казаха, че в сряда ще е готова... Няма да се учудя ако отида днес и ми кажат, че ще е готова в четвъртък...просто нямам думи. А ти, Мартине, не знам как си мислиш, че ще ти дам златото си да го караш :cen:
Отговори

НеаМ РаВеН снимка НеаМ РаВеН 11 юли 2006 - 09:56

wazzz, на Jul 10 2006, 12:29 PM, каза:

abe eeeeiiii tva e VECTRA beee....  :cen:  :cen:

tuka nqma kirlica sori

 

...имах предвид твоята кола, не Астра ;)
Отговори

|ONYX| снимка |ONYX| 11 юли 2006 - 15:08

Ване искам в петък събота да го вида тфа животно :)
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg