Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Мнения и препоръки свързани с форума

Новости по форума

titan22 снимка titan22 29 ноември 2013 - 00:45

Промени в подредбата на разделите ли има или аз гледам различно? :confused: :confused: :confused:
Отговори

Жоро снимка Жоро 29 ноември 2013 - 09:25

Здравей titan22,
ДА, форума има малко разменени раздели, също така в най-скоро време ще започне разделянето на подфорумите "Интериор" и "Купе и екстериор" на модели (ще стане нещо като при "Колите на потребителите на форума"), за да може многото информация да бъде сортирана!

Тъй като говорим за твърде голям обем от данни, а сортирането не може да стане с магическа пръчка, ще отнеме известно време преди всичко си дойде на мястото,
ЗА КОЕТО БЛАГОДАРИМ ЗА РАЗБИРАНЕТО :)
Отговори

titan22 снимка titan22 29 ноември 2013 - 10:29

Браво за труда който ще положите за по-приятния и функционален вид на форума. :good:
Отговори

becinko снимка becinko 29 ноември 2013 - 11:37

 Жоро, на 29 ноември 2013 - 09:25, каза:



Аз искам да ти задам един въпрос, който поне 3 пъти съм задавал, но без особено смислен отговор, затова цитирам твоето мнение. Та ще направите ли нещо по въпроса с Tapatalk, защото мобилната версия е... неам думи
Отговори

fanatic снимка fanatic 29 ноември 2013 - 13:46

 becinko, на 29 ноември 2013 - 11:37, каза:

Аз искам да ти задам един въпрос, който поне 3 пъти съм задавал, но без особено смислен отговор, затова цитирам твоето мнение. Та ще направите ли нещо по въпроса с Tapatalk, защото мобилната версия е... неам думи


Ще има нова мобилна версия на форума. Колегата oci се съгласи да я направи, но трябва да сменим платформата и скина на форума. Тази смяна ще стане тази събота и неделя, и малко трябва да се оправи новият скин.
Отговори

becinko снимка becinko 29 ноември 2013 - 14:34

Добре, а за тапаталк въобще мисли ли се нещо? Дори шкода форума дето са 5 човека на кръст са си интегрирали форума там. Аз настоявам за него, защото интернета ми от Глобул е ужасен, а с тапаталк всичко става много по-бързо и лесно...
Отговори

fanatic снимка fanatic 29 ноември 2013 - 15:06

Ще го питам дали може и с него.
Отговори

fanatic снимка fanatic 09 декември 2013 - 10:49

Здравейте колеги,
както предполагам вече сте забелязали подраздел ИНТЕРИОР вече е разделен на модели, за да може да се намира по-лесно търсената от Вас информация. Моля, разгледайте интересните за Вас раздели и ако видите повтарящи се или теми не на място, да ги докладвате. Като ако докладвате за повтарящи се теми, моля да сложите линк към тях, за да ни бъде по-лесно.
Отговори

becinko снимка becinko 11 декември 2014 - 22:25

Искам да попитам следното нещо. Как да си спра email известяването на дадена тема, но без да спирам абонамента за нея, който получавам в тапаталк. Не искам хем тапаталка да пищи, хем мейл клиента да се пълни. Допреди тапаталк, мейл-а беше единствената алтернатива да разбера, че някой е писал където искам да разбера веднага, но сега ми идват много алтернативите.
Отговори

fanatic снимка fanatic 02 ноември 2015 - 23:11

В портала на форума вече може да намерите актуална информация за горивата,времето а най-новото е канала ни във фейсбук, всички най- актуални видеа ще се визуализират в портала ни....

:turbo: :flag: :first:
Отговори

fanatic снимка fanatic 07 ноември 2015 - 22:10

В горната част на форума можете да позлвате персоналната търсачка, която е в тестов период и оптимизирана да търси в нашият форум. Ще сме благодарни да споделите мнението си, намерихте ли това, което търсите. Удобно ли е мястото на търсачката...

Поздрави
Отговори

Жоро снимка Жоро 10 ноември 2015 - 10:23

 Виктор Станчев, на 07 ноември 2015 - 22:10, каза:

...Ще сме благодарни да споделите мнението си, намерихте ли това, което търсите.


Толкова яко търси, че освен основната тема, която търсих, намери линка в темата с важни :)))

 Виктор Станчев, на 07 ноември 2015 - 22:10, каза:

...Удобно ли е мястото на търсачката...


Да, дано поне като е там да я ползват потребителите...

Поздрави,
Отговори

titan22 снимка titan22 28 ноември 2015 - 00:39

Само на мен ли излизан гадно емотинките или и другите колеги имат същия проблем?Става въпрос за това че преди излизаше първо полето за писане,а емотиконите бяха отстрани,а сега излизат на цял екран и трябва да търсиш полето за писане най-отдолу на екрана.
Отговори

IvailoM снимка IvailoM 28 ноември 2015 - 10:47

И при мен е така...
Отговори

titan22 снимка titan22 28 ноември 2015 - 15:51

Ако може някой от администраторите или модераторите на форума
да обясни защо е така?
Мнението беше редактирано от titan22: 28 ноември 2015 - 15:52
Отговори

fanatic снимка fanatic 28 ноември 2015 - 18:32

Защото го прецаках без да искам :dummy: , Админа ще го оправи само да седне пред комп...
Отговори

titan22 снимка titan22 28 ноември 2015 - 20:29

ОК,ще проявим необходимото търпение докато се оправят нещата. :newsm05_41:
Отговори

Коцето снимка Коцето 29 ноември 2015 - 09:16

Търсачката наистина е супер сега, само този проблем с емотиконите да се оправи и ще е супер.
Отговори

fanatic снимка fanatic 29 ноември 2015 - 10:27

Мисля, че всичко е наред сега...
Отговори

IvailoM снимка IvailoM 29 ноември 2015 - 10:31

Готово е :drinks:
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg