Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Велико Търново

Сбирки и събития на територията на града :) #3

Тази тема е заключена

Mr^DeatH снимка Mr^DeatH 13 септември 2009 - 15:06

 pavkata-sv, на 13 Sep 2009, 03:49 PM, каза:

какво ще има ?


Ами ще си праим кефа бе :mhihi: !Пък нали и ти ще идваш искам да се пусна и с теб и едно приятелче от Троян с една тигричка и тое мераклия така ,че ще мирише на бензин в околността на Метро :newsm05_41: !!
Отговори

milenxe снимка milenxe 13 септември 2009 - 15:20

Аз пък бях на Сливен,и след малко тръгвам за Междене,днес мнооо рацинг погледах и предстои да се гледа :newsm05_41: А за довечера ще се опитам да съм на линия :mhihi:
Отговори

Milislavov снимка Milislavov 13 септември 2009 - 15:31

Аз дори чух вече някои резултати от Сливен :newsm05_41: бравос
Отговори

Mr^DeatH снимка Mr^DeatH 13 септември 2009 - 15:32

Оффф,недей говори за междене ,че и на мен ми се идва да се пусна с някой,ама не ми се дават 20 лева за бензин :newsm05_41: !!Айде ,,чакаме ви на СПС довечера!Ви няма да усъмвате на това междене я :mhihi: !!!
Отговори

Ivan Enchev снимка Ivan Enchev 13 септември 2009 - 15:36

 Mr^DeatH, на 13 Sep 2009, 04:32 PM, каза:

Оффф,недей говори за междене ,че и на мен ми се идва да се пусна с някой,ама не ми се дават 20 лева за бензин :newsm05_41: !!Айде ,,чакаме ви на СПС довечера!Ви няма да усъмвате на това междене я :mhihi: !!!



И на мене ми се ходи много, но ще прпусна :)
Отговори

Mr^DeatH снимка Mr^DeatH 13 септември 2009 - 23:11

Доволен съм от срещичката която направихме :newsm05_41: ! Доволен съм и от резултата :mhihi: ,след загубата компенсирах с победа,което не е кой знае какво ,все пак не бяхме един клас,но както и да е !Клиповете ще ги кача,после или направо утре,че момчето още не ми ги е пратило!


Поздрави!! :kuku:
Отговори

pavkata-sv снимка pavkata-sv 13 септември 2009 - 23:34

 Mr^DeatH, на 13 Sep 2009, 11:11 PM, каза:




Съжалявам Мартине аа бях възпрепятстван и ми се отложи пътуването.... !
Мнението беше редактирано от pavkata-sv: 13 септември 2009 - 23:36
Отговори

Mr^DeatH снимка Mr^DeatH 14 септември 2009 - 10:43

 Mr^DeatH, на 13 Sep 2009, 11:11 PM, каза:

Съжалявам Мартине аа бях възпрепятстван и ми се отложи пътуването.... !

А споко Павка,има време да се видим !Ти ще идваш ли на Драг дея в павликени другата неедля :mhihi: !

А ето и обещаните клипчета !!

Vectra B 115hp vs Calibra 150hp

Vectra B 115hp vs Vectra A 82hp

Calibra 150hp vs Astra gsi 125hp

Клипчетата не са с много добро качество,но на операторчето му трепереха малко рацете от адреналина :newsm05_41: !!

Поздравии!! :kuku:
Отговори

milenxe снимка milenxe 14 септември 2009 - 17:57

Айде оператора да тренира,и следващия път да са по добри клиповете :mhihi: Иначе се получи добре,пък и важното спорт да има,това са вид тренировки,за нещо по голямо :newsm05_41:
Отговори

Mr^DeatH снимка Mr^DeatH 14 септември 2009 - 18:51

Ами довечера след 10 ще ходим там с Троянския Тигър да замерим!Момчето каза че е 120 и кусур коня,ама ще видим!И пак ще замервам сигурно с Пежото 206 HDi !!Ако сте на петрола ще мина да кажа като тръгваме ако има желаещи да гледат как мачкам Тигър и Пежак :newsm05_41: !!

Поздрави!! :mhihi:
Отговори

pavkata-sv снимка pavkata-sv 14 септември 2009 - 18:57

мартине голям интерес има в Свищов и май ще доведа една групичка !
Отговори

miro_rz снимка miro_rz 14 септември 2009 - 18:57

.....калито ме отнесе като куцо пиле-домат ,евала колега добре варви колицата :mhihi: , декември пак ще се наредим :newsm05_41:
Отговори

Milislavov снимка Milislavov 14 септември 2009 - 19:00

Тая вечер май пак се очертава много спорт :newsm05_41: Ще гледам и аз да намина преди 10 дори.
Отговори

Mr^DeatH снимка Mr^DeatH 14 септември 2009 - 19:02

 pavkata-sv, на 14 Sep 2009, 07:57 PM, каза:

мартине голям интерес има в Свищов и май ще доведа една групичка !


Добре сте ни дошли Павка !Колкото по-голяма групичка събереш,толкова по-добре !Като решите кога ще идвате пиши тука един коментар от по-раничко,че да можем да се съберем да направим едно хубаво посрещане с повечко Опелчета :mhihi: !

Айде довечера пак ще теглим чертата !Ако има някой желаещ да казва !Ония пич с Вентото сигурно пак ще има нещо за смяна :newsm05_41: !!

п.с. Владо искам и с теб да пробвам да видя колко коли ще ни е разликата :kuku:

Поздрави!! :pray:
Отговори

Ivan Enchev снимка Ivan Enchev 14 септември 2009 - 19:20

 pavkata-sv, на 14 Sep 2009, 07:57 PM, каза:

мартине голям интерес има в Свищов и май ще доведа една групичка !



Павка с теб не се познаваме, но ще ти дам предложение за твоите хора. ДРАГ ДЕН В ПАВЛИКЕНИ


Мартинчо, аз може да се включа и тази вечер :)
Отговори

pavkata-sv снимка pavkata-sv 14 септември 2009 - 19:59

 Ivan Enchev, на 14 Sep 2009, 07:20 PM, каза:

Павка с теб не се познаваме, но ще ти дам предложение за твоите хора. ДРАГ ДЕН В ПАВЛИКЕНИ


Мартинчо, аз може да се включа и тази вечер :)


Туи съм навитак още ТАНКЕРА като спомена за него пък и възможност тогава ще са всичките таман ще се запознаем с тия от вас с които не се познаваме .... лично !
Отговори

fesurlinga снимка fesurlinga 14 септември 2009 - 20:19

каде се намира пистата?за да дода да запиша ПЛЕВЕНСКО участие :newsm05_41:
Отговори

Kadett_supercharger снимка Kadett_supercharger 14 септември 2009 - 22:53

 Mr^DeatH, на 14 Sep 2009, 08:02 PM, каза:

Добре сте ни дошли Павка !Колкото по-голяма групичка събереш,толкова по-добре !Като решите кога ще идвате пиши тука един коментар от по-раничко,че да можем да се съберем да направим едно хубаво посрещане с повечко Опелчета :mhihi: !

Айде довечера пак ще теглим чертата !Ако има някой желаещ да казва !Ония пич с Вентото сигурно пак ще има нещо за смяна :newsm05_41: !!

п.с. Владо искам и с теб да пробвам да видя колко коли ще ни е разликата :kuku:

Поздрави!! :pray:






аз съм желаещ...... :wave:
Отговори

bak6i6a снимка bak6i6a 14 септември 2009 - 23:13

 Kadett_supercharger, на 14 Sep 2009, 11:53 PM, каза:

аз съм желаещ...... :kuku:


:newsm05_41: :mhihi:
Отговори

Mr^DeatH снимка Mr^DeatH 15 септември 2009 - 00:07

 Ivan Enchev, на 14 Sep 2009, 08:20 PM, каза:

Мартинчо, аз може да се включа и тази вечер :)


Ами да беше дошъл да се включиш и ти,че да имам поне една загуба тая жечер :newsm05_41: !!
Буквално се пръснах от кеф! 7 пъти се пуснах и седемте бях отпред :wave: !
Вече към списъка с победите мога да добава и Fiat Brava или Bravo 1.6 не съм сигурен кое от джете е точно,Peugeot 206 HDi,Tigra 1.6(уж бутана :mhihi: ) и Mercedes 2.0 122 коня,от старт и от летящ старт :pray: !По интересното беше ,че след като утидохме на петрола всеки почн,ама аз оттървах трета,съединителя не ми става,отървах старта и такива !Както и да е,мен не ме бърка дали ще бия или ще падна,важен е спорта(е естествено ,че като бия ми се качва още повече адреналина ,ама няма как )!За утре има един желаещ GOLF III не му знам кубатурата ,отново тоя Fiat ,но незнам дали ще имам възмойност утре!Ако ли не,като ги видя момчетата ще им предложа да дойдат на Павликени в неделя ако наистина имат голям мерак !Айде аз отивам да лягам ,че утре много работа ме чака !

п.с.1.Айде Павка ,чакаме ви в неделя 12:00 на обяд,бензиностанция Петрол :mhihi: !!
п.с.2.Колега fesurlinga, ако искаш пиши ЛС на колегата Ivan Enchev да ти каже къде точно се намира,за да дойдеш и да се запознаем !!
п.с.3. И клипчета имаме от стартовете ,освен с Fiata,момчето не успя да включи камерата толкова бързо :kuku: !!Утре ще ги кача,като намеря свободно време !


Поздрави!! :kuku:

 Kadett_supercharger, на 14 Sep 2009, 11:53 PM, каза:

аз съм желаещ...... :19a:



 bak6i6a, на 15 Sep 2009, 12:13 AM, каза:

:pray: :wave:


Е защо не ,нека видим Кадетчето какво ще прави !Ем искам да го видя най-накрая на живо,вие го видяхте на събора,ама аз не успях да дойда !
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg