Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to 402 м. ...

Вектра А 2.0I автоматик VS Вектра Б 1,8

seimo снимка seimo 13 март 2013 - 20:48

Колега x18xe върви една идея по малко от x20xev не го подценявай толкова.
Отговори

jokomoro снимка jokomoro 13 март 2013 - 21:10

Х18ХЕ и Х20ХЕV до 150 км. са на кантар и по обигран шофьор на по слабата може да вземе превес.
Отговори

^_fenixa_^ снимка ^_fenixa_^ 14 март 2013 - 00:25

х18хе вс х20хе в астра ф - до 160км/ч - 3 коли за 20хев'а. Колега гледам, че си от Плд - Пз, ако искаш като се постопли мини през стамболийски да ги сложим с ц18хе да видиш средата к'ва разлика ти дава :Д Ц18ХЕЛ вс х18хе - 1 кола за старата еконорма.
Отговори

Eltoro снимка Eltoro 14 март 2013 - 08:30

Колеги,от гонка на Вектра А и Вектра Б,ще минете на гонки на самолети.А стига спамихте на човека в темата,конкретни два автомобила са се гонили.Коментари за на кой,колко върви ХЕВ-а,няма смисъл,щото следващия коментар ще е:"Ми мойто ХЕ ще ви разпука"
Отговори

t_g_stoev снимка t_g_stoev 14 март 2013 - 09:10

 seimo, на 13 март 2013 - 20:48, каза:

Колега x18xe върви една идея по малко от x20xev не го подценявай толкова.

Разбира се колега не подценявам ХЕВ.Имам го в момента и го карам вече 5 година.Но понеже съм имал и гореспоменатият автоматик,и мога да преценя че същественна разлика в старта почти няма.Темата е с цел по малките агрегати да не поденяват автоматика.Доста от хората се ориентират само по хорски приказки.Разбира се тук ясно подчертавам че автоматика не е кола за гонки,но на доста автомобили може да даде отпор.А колкото до ХЕВ не е чак толкова извън земен мотор във купе на Вектра Б,макар че навървява прилично.Незнам каква е разликата в килограмите но имам случай в Гърция на права отсечка Вектра А(отзад пишеше 1,8)от движение 50км до 120-130 вървеше на една ръка разтояние с мен.После вече осезаемо всех да го дърпам .Това като се има напредвид че карам комби.Но доста се отклоняваме от темата.
Мнението беше редактирано от t_g_stoev: 14 март 2013 - 09:12
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg