Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Благоевград

27.08.2006 - БЛАГОЕВГРАД

Тази тема е заключена « Prev

kabby снимка kabby 26 август 2006 - 18:32

Колеги тази седмица да не се изложим?!

Имаме си гости от големо село :)

Но това е за една друга тема.

Кой ще се появи?
Отговори

The_Ancient снимка The_Ancient 27 август 2006 - 18:15

аз викам да дойда :)
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 27 август 2006 - 23:33

МНОГО ЯКА СРЕЩА!!!

Е този път вярно задръстихме OMV. За мен обаче не само срещата беше върха, а и целия уйкенд! На гости ми беше Neam_Raven! Целия уйкенд беше посветен на Опел Клуб! Прекарахме сумер. За това в друга тема. Сега за срещата, бяхме почти цялата група на лице! Дойде и колегата CorsaGT с невероятната си Вектра 2000 16V Хамелеон :thu: . Neam_Raven и аз с бялата техника, Yaniss със синята стрела дето мачка с 1.4 газовица 1.8 Вектри :thu: , HotBlg с комби кадетчето дето за малко да ме бие на дръпка :c010: , TheAnciant с синята вектра дето ни спука всички ама има защо :flag: , Kosta с червената комба дето лъщи като се едно сега е излязла от магазина и небезизвесния Kabby с нопределено цветната Вектра с новите си лепенки :) дет неможа да го дръпна ама TheAnciant му го върна! След якия лаф дето направихме и обобщихме изминала емоционална седмица, ни дойде и спонтаната идея вклинила се в мозъците ни от предната вечер да направим малко гонки. За жалост от това събитие няма никакви визуализации. Беше много яко и се накефих! Другия път пак! Имаме си бързи орлета ей! Ето и снимките:

Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение

Понеже Инструктура си има и друга професия, сега има и кой да ни пази! Специални благодарности на момчетата от СОТ 161, че се грижат за безопасността на Опелчетата ни
Публикувано изображение

Инструктура в униформа и на пост! Жените със слаби сърца да не гледат! Имате късмет, че снимката е малко лоша! И момчето вече е влязло в правия път! Точка по въпроса!
Публикувано изображение

И още малко
Публикувано изображение



Еми това е аз съм толкова доволен от целия уйкенд, че съм блокирал и се хиля като напушен пред компа!!!
Отговори

The_Ancient снимка The_Ancient 28 август 2006 - 00:24

Yaniss е минал Kabby! Браво бе?! Тая гонка не можах да и видя края. Kabby не излагай наш'та фирма, че... :flag: Иначе всичко беше много яко!
Ако искате другия път може да си викнем някои VW-та за повече шоу :)
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 28 август 2006 - 00:54

Да бе да, да се оправдават после, че им се чупели скоростните кутии :) Бързи и яростни - терминала - Благоевград, кучетата се скъсаха да лаят ама като направихме два старта и се изпокриха! :flag:
Отговори

Жоро снимка Жоро 28 август 2006 - 09:01

Браво, браво... Ама Боянчо снимките са ти много инкогнито... То може всичко да сте снимали...
Иначе евала... Кога ще дойдете пак на някоя Софиииииииска срещичка?
Че на нас Благоевград ни е по-далече...
Отговори

Vassil снимка Vassil 28 август 2006 - 09:03

:c010:
А шо не направихте някоя по подходяща снимка за Хедъра. Гледам доволка сте се събрали :thu:
Тоз инструктора ми оправя настроението всеки път. Лош е с патлака :flag:
Отговори

HotBlg снимка HotBlg 28 август 2006 - 09:15

Ахх Боянее, верно - дръпна ме, ама що не написа, как Кадилака те дърпа почти до края на 400-те метра, ама нали съм новак и пустата пета скорост и нали съм с 13-ки, ... ее, заслужи си :flag: , CONGRATULATIONS!

Срещата беше супер, имахме си и back-up от СОТ, абе - македонски глави, ко да се прави! :c010:
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 28 август 2006 - 09:15

Жорка що инкогнито бе брат? Не те разбирам? Това дето е на снимките това е!
А да и вие в София що не дойдете да видите как се прави в провинцията а! Се са си 200км. път!

Ndoe снимки за хедъра има, тука тези snimka.bg нещо ги смалява много гадно и изглеждат лошо! Имам ги в много по-добро качество! А ИНСТРУКТОРА е добро момче недей така! И вече е влязъл в правия път! :)

HotBlg ма си на бензин братле :c010: а аз на пръдня! А и ако аз бях с 13-ки и щеше да съм още по-напред! По малките и леки гумета за дръпка са по добре! Аз с тия 15-ки тежки на колата и е зор повече да знаеш! Само не разбрах yaniss дръпна Kabby a мен Kabby ме издърпа с много още веднага даже се отказах, a yaniss го държах почти до края да е само половин кола напред :flag: . Треа да потренираме стартове! Май се дъним на стартовете. С тебе като се дръпнахме колата на първа завъртя гуми и заглъхна лошо и ти ми взе старта ама после те догоних и подминах, на завоя бяхме с почти 140км, все пак си мисля, че тази дистанция беше по малко от 400м. така и не я засякох.
Отговори

Жоро снимка Жоро 28 август 2006 - 09:25

Scorpion_BV, на Aug 28 2006, 10:15 AM, каза:

Жорка що инкогнито бе брат? Не те разбирам? Това дето е на снимките това е!
А да и вие в София що не дойдете да видите как се прави в провинцията а! Се са си 200км. път!

Абе нещо са ми тъмни имаче евала и повече да ставате.
А от София са повече километри "вервайте ми" :flag:
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 28 август 2006 - 09:28

Айде са оправдания! Иначе за снимките, така е щото снимам с телефона и нямам светкавица. Но снимките са много добри. 1280 х 1024 са! Но като ги кача в Snimka.bg и нещо ги омазва и ги намалява до 640 x 480 a винаги им казвам, че са 1280 х 1024! Тъпо ама какво да се прави...
Отговори

НеаМ РаВеН снимка НеаМ РаВеН 28 август 2006 - 09:52

Срещичката, коклото и кратка да беше за мен, беше добра. Базици се пускаха яката работа :flag: Имаше само една мръсна кола, която не беше за снимки, ма няма да кажа на кой е, че kabby ще се разсърди :c010: Иначе е бегачка ;) Сори, че не можах да поостана, ма жената даваше зор, а и исках да посетя пияниците у София :) Абе тая песен жик-так много модерна при вас нещо, за една вечер 3 ли, 4 пъти я чух :thu: А баце, к'во ша кааш ;)
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 28 август 2006 - 09:59

Ми баце те явно кат са ти видели колата да влиза в града, освен че са се изцъклили половината град ами и дето идехме се тая песен ти пускаха! Тва беше поздрав от наще пустиняци пиеници за тебе! :flag:
Отговори

НеаМ РаВеН снимка НеаМ РаВеН 28 август 2006 - 10:08

Scorpion_BV, на Aug 28 2006, 10:59 AM, каза:

Ми баце те явно кат са ти видели колата да влиза в града, освен че са се изцъклили половината град ами и дето идехме се тая песен ти пускаха! Тва беше поздрав от наще пустиняци пиеници за тебе!  :flag:
 

Ха-ха-ха-ха, добре казано, ма то като гледам много не ми обръщаха внимание ;)
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 28 август 2006 - 10:42

Баце още се говори за тия двете бели комби! Добре, че не са черни с тъмни стакла да видиш тогава къв сеир щеше да е! :flag:
Отговори

HotBlg снимка HotBlg 28 август 2006 - 12:45

Бояне, то моя бензин още от морето е зареждан, от Ахелойската Лукойл, та още от тогава ми направи впечатление, че не върви колата, пък и на ОМВ досипах, ... :flag: , ама основно петата предавка окуця колата, друг път ще теглим до четвърта и ша видим коя комбара е по-добра :), ...
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 28 август 2006 - 12:55

Твоя кадет има ли оборотомер, че не помня? Тре да сменяш предавката поне малко преди червеното, като осетиш че колата вече няма покачване на силата, докати има сила газ и не сменяш, щото като смениш и падаш на ниски обороти и колата губи много от това! Иначе ще се пробваме няма проблем ама искам да понаправя някой неща по колата и тогава! :flag:
Отговори

The_Ancient снимка The_Ancient 28 август 2006 - 13:05

ама вие май сериозно се заядохте, а? :c010: :flag:
Отговори

HotBlg снимка HotBlg 28 август 2006 - 13:06

Еми няма оборотомер, то ако имаше ... ехеййй :)

Знам Бояне, ама нали ми беше за пръв път дърпането, та - са ако ша са дразним, аз пък може и една NOS да хакна и да видиш ти после ... :c010:

Амм - важното е да е безаварийно и безопасно, ... :flag:
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 28 август 2006 - 13:23

Не бе защо аз ми беше много интересно да вида 1.6 моно как върви! Щото то е с по-малко коне но има по голям въртящ момент и ги достига при по ниски обороти! Т.е. според мен трябва да върви много повече! Това че нямаш оборотомер е лоше определено, треа да помислим по въпроса! Аз само искам да сменя генерацията, имам чувството че ме ебава тоя резонатор дет го сложих и ми спира колата на 3000 оборота много, щото Янко ме изряза във високите обороти а това е тъпо макар и мойта да е по тежка! Янко е с права тръба и ремусче накрая а аз съм с резонатор и сток гърнета назад! Та това ми е идеята и колата има нужда да се корегира малко и газта, което ще е скоро, ще скоча до София да я мина на газанализа и годишния преглед на газовата. Кат ги наглася тия работи ще се пробваме да видим как ще е. Абе Жоро ти накрая така се нахъса, че и преди завоя не намали и ме изплаши малко ама се оправи де! Та това за безопасното го разправяй на друг! :) Лъчко треа да ти намерим конкуренция, че ше земеш да ни се смееш :) Другия път ше видим дали няма да се намери и за теб някой да те дръпне :flag:
Отговори
Тази тема е заключена « Prev
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg