Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Дизелови двигатели

ГНП на Вектра Б 2000Edition

Petar Petrov снимка Petar Petrov 26 август 2011 - 17:05

Здравейте колеги.Вчера колата ми угасна над Пловдив вектра Б 2.0 дтл.проблема е в помпата .Днес ходих и всервиза срещу бриколажа,но скъпо ми се видя и я оставих в сервиз Лукас още неса ми казали дали ще могат да я поправят и колко ще излезне ремонта,но някй ако знае тези момчета от Лукас дали си разбират от работа ще съм много благодарен
Отговори

IvanGrigorov снимка IvanGrigorov 26 август 2011 - 20:00

Преско мерси, не го знаех, и не се бях сетил :drinks: Аз инфото го дадох, за хората дето се интересуват и питат. В техния случай само изясняване на ситуацията е "добър" вариант. :pardon:
Отговори

lubovmm снимка lubovmm 09 септември 2011 - 22:47

Здравейте.
Имам Вектра Б 2000 Edition сутрин мъчно пали. Прави една яка пушилка за няколко секунди. След това всичко е наред, до следващия ден. Всяка сутрин събуждам съседите, щот въртя минимум 5 пъти докат запали. После димката и изчезвам с бясна скорост, щот след мене мирише. Подгряването не се включва, ама тва е нормално доколкот знам. Трябва да е от 5 градуса надолу за да се включи при тоя модел.Все още не съм се притеснил особенно, ама мисля поне да почна да градя теории и хипотези относно така възникналата неприятна ситуация.Бараката си ми харесва и бих искал да и обърна нужното внимание. Очаквам мнения и коментари. Благодаря предварително на всички. Ако някой е имал подобен проблем моля нека си признае.
Отговори

esil2 снимка esil2 10 септември 2011 - 08:53

Като за начало смени маркучите за обратното гориво.
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg