Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Car Audio

Търся си говорителите от Вектра А

ludookia снимка ludookia 31 януари 2008 - 12:04

Здравейте банда,

чудех се дали да не пост-на това в купува, но реших че тук е най-добре. Та ако някой от вас си е сменял фабричното аудио с ново и страите говорители стоят непотребни, моля ви с удоволствие бих се спазарил за тях, тъй като имах лек проблем с аудиото в последствие на което изгоряха и 6-те...а си ми харесваше как свиреха...

Та за контакти - или на ЛС тук или по темата или на boyan.barnev@gmail.com
a или на 088 555 18 20 - Боян


Мерси предварително
Отговори

ludookia снимка ludookia 04 февруари 2008 - 11:58

ама...наистина ли никой не си продава старите говорители??? :fire: Ако някой може д ами даде акъл тогава какви с аим размерите на тия и горе-долу свестен модел който ще пасне и ще звучи поне толкова добре, ще черпя :kuku:
Отговори

Коцето-Шумен снимка Коцето-Шумен 04 февруари 2008 - 12:06

ама найстина си намери некфи китайски като мен за 9х 4 лв си смених мойте със едни басиорчета със голям ход и малко изкривявания и колата и ламарините си пеят :) :kuku: може да ти снимам как е станало пък ти да си решиш
Отговори

ludookia снимка ludookia 04 февруари 2008 - 13:01

О, с удоволствие бих хвърлил едно око, ако не ти е проблем, разбира се! Аз досега се мъчих да изкарам кората на предната врата но без успех...не мога да махна гадната дръжка и това си е...ако може някой и за това д ами даде акъл. Иначе задните говорители така като гледам за да ги махна май цялата кора трябва да я извадя...пу да му се не види ;)
Отговори

Коцето-Шумен снимка Коцето-Шумен 04 февруари 2008 - 16:04

ще стане :) ама сега съм на бачкане най късно утре до обяд ще имаш снимки а дръжката има една скоба която трябва да се отвори примерно с две отверки :)
Отговори

BobiDinev снимка BobiDinev 06 февруари 2008 - 10:45

виж как са монтирани на задната кора от долу през багажника или отгоре би трябвало да са отдолу мойте бяха така и не махах кората успех
Отговори

ludookia снимка ludookia 08 февруари 2008 - 01:47

Отгоре са монтирани моите, колега - две от рапидките за да се развият трябва да махан колата....чудя се с какво д аги сменя, засега съм харесал едни панасоник, които ми изглеждат почти същите като оригиналните - пак е двуконусна система с гумена мембрана отстрани...пък и панасоник ми звучат добре като име в озвучаването...ама бая работа ще падне особено ако реша и отпред да сменям..
Отговори

borro снимка borro 08 февруари 2008 - 20:05

 ludookia, на Feb 8 2008, 03:47 AM, каза:

Отгоре са монтирани моите, колега - две от рапидките за да се развият трябва да махан колата....чудя се с какво д аги сменя, засега съм харесал едни панасоник, които ми изглеждат почти същите като оригиналните - пак е двуконусна система с гумена мембрана отстрани...пък и панасоник ми звучат добре като име в озвучаването...ама бая работа ще падне особено ако реша и отпред да сменям..

И другите две рапидки (без да се демонтира кората) се свалят, само малко по-трудно. Трябва ти 2 неща: стара + отверка, която да я огънеш до желаната форма и нещо дълго, което да вкараш до говорителя и да повдигнеш кората. При мен тази операция е пре-тренирана :)
Отговори

Angelinoff снимка Angelinoff 08 февруари 2008 - 20:12

бате земи си "магнат" колонки . Аз в корсата съм сложил 2 такива елипси и за 90 лева не ми се верва как звучат :bou:
Иначе на вектрата съм сменил оригиналните с същия размер благоевградски говорители от един магазин на "пиротска" и съм мноо доволен ... нямам представа как са свирили оргиналните щото се беха разложили от старост просто
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg