Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Национални Срещи

Първа национална Бертоне среща

Тази тема е заключена « Prev

Sparx снимка Sparx 26 май 2010 - 11:22

Привет на всички,

От известно време ни се върти из главата идеята за Бертоне среща и все не остава време или няма кой да подхване организацията ... ето и това е на път да се случи. За момента идеята е на 4 Юни (следващия Петък) в 19:00 да се съберем на Лукойла на 'Цръна Маца' (карта отдолу) и да заседнем в HAPPY-то към бензиностанцията. Плюсовете на заведението са, че има голям паркинг за да можем да си паркираме :mhihi: , има хубава кухня ... и мястото на срещата е изключително лесно за намиране (и за тези, които не са от София).

До всички, които са си попълнили полето за автомобил ще бъде изпратено и лично съобщение до края на деня ... ако имате някакви въпроси, моля питайте тук, не на лично :mhihi:

Всички Опелджии могат да се чувстват поканени, никой няма да върнем :mhihi:

Искам също така да помоля всички, които са сигурни, че ще дойдат да кажат за да можем да сформираме някаква примерна бройка за пред HAPPY, защото за повече хора ще трябва резервация. Благодаря.

Линк към google maps

Ето и кратко пояснение към картата.
Прикачен файл  dasadsdsad.gif (26,47K)
Брой изтегляния: 126

--------------- ПРОМЯНА 4 Юни 2010г. ---------------
След като срещата приключи добавям снимките и видеото тук :mhihi:
Видео: http://www.youtube.c...h?v=8AhgiD5eaOo
Снимки: http://picasaweb.goo.../spalxy/IxlTaD#
Снимки: http://picasaweb.goo...y/AstraBertone#
Отговори

Vankoto снимка Vankoto 26 май 2010 - 12:18

Точно тогава ликвидация имам...Греда... Друг път ще се видим :mhihi: :mhihi:
Отговори

SpaceWalker снимка SpaceWalker 26 май 2010 - 12:30

Ще дойда заради сушито в Хепи ..... е и да видя колите де :)
Отговори

KraaaS снимка KraaaS 26 май 2010 - 12:56

там съм
Отговори

VeJLiVMoRKoV снимка VeJLiVMoRKoV 26 май 2010 - 13:56

За съжаление на 5 ми е последния изпит и няма как да присъствам. Надявам се скоро пак да се сформира нещо подобно.  :mhihi: Приятно изкарване на колегите :)  :mhihi:
Отговори

Slash снимка Slash 26 май 2010 - 16:15

На някой пък ни е малко далечко колега!Надявам се следващата сбирка да е на централно място за да по удобно на фенове от цялата страна!!!Поздрави и успех!!! :mhihi:
Отговори

Sparx снимка Sparx 27 май 2010 - 02:26

Следващата сбирка ще бъде някъде по планините ... живот и здраве може събота и неделя да я направим и да си спретнем един хубав пикник :mhihi:
Отговори

VeJLiVMoRKoV снимка VeJLiVMoRKoV 27 май 2010 - 08:35

 Sparx, на 27 May 2010, 3:26, каза:


Е това вече няма как да се изпусне  :mhihi:
Отговори

s7ifl3r снимка s7ifl3r 27 май 2010 - 09:13

Е па аз като не съм с Бертоне, ке моем ли да дойдем? :mhihi:
Отговори

Sparx снимка Sparx 27 май 2010 - 09:19

Разбира се :mhihi:

Цитат

Всички Опелджии могат да се чувстват поканени, никой няма да върнем :mhihi:
Отговори

Taz снимка Taz 27 май 2010 - 10:10

Момчета, и идеята и мястото са страхотни :mhihi:
Мисля и аз да се метна да Ви видя но за сега не съм сигурен на 100%...
Отговори

mercedes_benz снимка mercedes_benz 27 май 2010 - 11:57

да еба само 5 бертонета не е честно много повече са...!
Хайде колеги хайде идвайте интересно е да се запознаем, не че тез които ще дойдат не се познаваме, ама да дойдат и други!
Отговори

Berta_z18xe снимка Berta_z18xe 27 май 2010 - 13:03

Най-накрая,на 4-ти прибавете оше едно купенце в мое лице...там съм,там съм,няма 5-6 :)))))
Отговори

Sparx снимка Sparx 28 май 2010 - 08:58

Колеги, излагаме се. От 42 профила на хора с бертонета във форума ще се бъерем 5 коли ...
Ето и малко видео материали от бертоне срещите по другите страни ... трябва да се надъхваме малко :newsm05_41:
Хайде изкарвайте красавиците и ги приготвяйте за другата седмица :icon_razz2:

Румъния - http://www.youtube.c...h?v=rw3YVwPvibk
Полша - http://www.youtube.c...h?v=3_jp0-saLQA и http://www.youtube.com/watch?v=MQBcMSAyC0w...feature=related
Отговори

Berta_z18xe снимка Berta_z18xe 28 май 2010 - 15:54

Според мен повечето колеги се притесняват от фактора ''път'' и ''време''.Като пътя разбира се включва финансовата способност на всеки...нека колкото се може повече колеги да дойдат да се преброим дет се вика и да планираме една среща някъде в централна България та да се сберем как си требва...да си има тръгването,клипчетата по пътя,колоната от Берти...6е е мноу ма мноу бесно :newsm05_41: И да се преброим се пак сите сестри :icon_razz2:
Отговори

kvalev снимка kvalev 28 май 2010 - 21:41

 Berta_z18xe, на 28 May 2010, 16:54, каза:

Според мен повечето колеги се притесняват от фактора ''път'' и ''време''.Като пътя разбира се включва финансовата способност на всеки...нека колкото се може повече колеги да дойдат да се преброим дет се вика и да планираме една среща някъде в централна България та да се сберем как си требва...да си има тръгването,клипчетата по пътя,колоната от Берти...6е е мноу ма мноу бесно :newsm05_41: И да се преброим се пак сите сестри :mhihi:


Привет на всички :mhihi: ,

Колега много си прав, не виждам как ще стане като съм до 18 часа на работа в петък и до София и обратно вечерта пътят е около 600 километра.......

Принципно ни акъл ни образование, идва ми се много, самият път не ме плаши......

На вас колеги от София ви е удобно а и сте повече като бройка, наистина защо не го направим някъде на по-централно място, така според мен колегите и от Русе и от Варна биха дошли, и ако е почивен ден срещата ще бъде още по-обещаваща....

За сега не ме отписвайте......може да полудея в петък в 17 часа /например както е ставало и преди/.......


Поздрави и на всички, и ако ми мине котка път приятно изкарване...
Отговори

Sparx снимка Sparx 29 май 2010 - 11:45

 kvalev, на 28 May 2010, 22:41, каза:

Привет на всички :mhihi: ,

Колега много си прав, не виждам как ще стане като съм до 18 часа на работа в петък и до София и обратно вечерта пътят е около 600 километра.......

Принципно ни акъл ни образование, идва ми се много, самият път не ме плаши......

На вас колеги от София ви е удобно а и сте повече като бройка, наистина защо не го направим някъде на по-централно място, така според мен колегите и от Русе и от Варна биха дошли, и ако е почивен ден срещата ще бъде още по-обещаваща....

За сега не ме отписвайте......може да полудея в петък в 17 часа /например както е ставало и преди/.......


Поздрави и на всички, и ако ми мине котка път приятно изкарване...

Здрасти колега,

Да, съгласен съм, че среща някъде по в средата на страната би била много по удачна за всички, но тъй като това е първата по рода си среща а и до момента аз организирам събитието (с помоща на Berta_z18xe за което съм му МНОГО благодарен) се наложи датата, часа и мястото на срещата да се съгласуват с хората с бертонета, които са около мен. Ако тази среща се развие добре, което искрено се надявам, може спокойно да си направим още една на есен и да си я организираме поне месец/два по рано някъде по централна България ... ще се направи в почивен ден (за това обаче трябва организацията да е солидна и всички предварително да могат да се освободят, защото има хора като мен, които работят събота и неделя) и ще се съберем много берти :mhihi:

Иначе за идването ти в Петък ... ако имаш възможността да дойдеш, ще се радваме да присъстваш ... за момента се очертават около 6 сигурни автомобила, като хора от форума с други автомобили също изразиха желание да дойдат ... та все пак среща ще има :newsm05_41:
Ако решиш да идваш ... обади ми се (Любо - 0885870308) и ще помислим нещо за преспиване в София за да не се налага да пътуваш същата вечер.
Отговори

portocala снимка portocala 29 май 2010 - 11:50

Амиии там съм.. няма начин да пропусна:) :newsm05_41: :mhihi:
Отговори

Sparx снимка Sparx 29 май 2010 - 12:30

Доколкото разбрах с колегата portocala ще има още един автомобил ... така, че сме 2+ :newsm05_41:

Правя една бърза разбивка на бертонетата ... за да видим какъв е напредъка.

Sparx +1
SpaceWalker +1
KraaaS +1
mercedes_benz +1
Berta_z18xe +1
kvalev +1 (не е сигурен) :mhihi:
portocala +2

До тук ... 7 сигурни ... добре напредваме :mhihi:

Имам информация за още един колега, който не е сигурен, но каза, че ще се опита да дойде, което означава, че имаме шансове да гоним 10-ката :mhihi:
Отговори

Berta_z18xe снимка Berta_z18xe 29 май 2010 - 13:47

Значи аз се чух с едно момче от Пловдив,което не познавам лично,но го поканих,има шанс и той да дойде...също така съм говорил с едно момче с една Астра Н GTC да дойде и той,заформя се,бих казал,добра среща :newsm05_41:
Отговори
Тази тема е заключена « Prev
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg